18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
poligon6 2019-12-13, 12:15 61
Zabawne jest jak te lewackie media milcza na temat pedofili celebrytów. Wiadomo swoich nie ruszą. A jest tego sporo.

Sadowski znany jazzmann, od lat było wiadomo ze rucha małe dzieci, Rodzice podczas jego koncertów wstawali i mówili by odpierdolił sie od ich dzieci. Temat był znany od ponad 20 lat albo i dłużej. Dopiero niedawno jeden dziennikarz odkopał temat i dostał sadowy zakaz pisania o nim na pół roku.

Znany dziennikarz, słynacy z zamiłowania do szybkich samochodów o którym spiewano "Razdko widuje cię z dziewczętami, a widuje cały czas". Niejaki Kuba Powiatowy, uczeszczał do burdeli gdzie zabawiał sie z 14 letnimi chłopcami.

Znany rezyser, tak samo wielbiciel dojrzewających chłopców, ale tych łowił na Dworcu Centralnym.

Sa nadal bezkarni i kryci przez swoje srodowisko. Zupełnie jak klechy.
Zgłoś
Avatar
r061071 2019-12-13, 12:16 27
kastrować dewiantów a księży w czasie składania ślubów kapłańskich chcą celibatu wycinać narzędzie potencjalnego grzechu ,ciekawe ilu byłoby chętnych
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-12-13, 12:20 19
r061071 napisał/a:

kastrować dewiantów a księży w czasie składania ślubów kapłańskich chcą celibatu wycinać narzędzie potencjalnego grzechu ,ciekawe ilu byłoby chętnych



Jestem za pedałom tez obcinac. Uzywaja go niewłasciwie.
Zgłoś
Avatar
r061071 2019-12-13, 12:25 24
poligon6 napisał/a:

Jestem za pedałom tez obcinac. Uzywaja go niewłasciwie.


to co ty poczniesz biedaku
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-12-13, 12:30 13
r061071 napisał/a:

to co ty poczniesz biedaku



Z toba niz już nie pocznę, skoro cię tak uraził ten tekst i wziąłes go sobie do seraca i obraziłes się o pedałów.
Zgłoś
Avatar
r061071 2019-12-13, 12:44 9
używać nie właściwie chuja można ruchając laske w dupe także tak głupie jest twoje myślenie ja pisałem o dewiantach którzy robią innym krzywdę palancie
teraz mam pewność ze jesteś klechą
i to w mundurze
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-12-13, 12:48 5
r061071 napisał/a:

używać nie właściwie chuja można ruchając laske w dupe także tak głupie jest twoje myślenie ja pisałem o dewiantach którzy robią innym krzywdę palancie

teraz mam pewność ze jesteś klechą



Przeczytaj sam siebie palancie. Chcesz obcinać narzedzie "potencjalbnego" gwałtu. Wiec rozszerzam ta definicje na kolejnych dewiantów.

O obcinaniu potencjalnych narzedzi gwałtu mówia feministki, teraz juz ma pewność ze jesteś jakims transformerem lub lewakiem.
Zgłoś
Avatar
r061071 2019-12-13, 12:51
Zgłoś
Avatar
klasz 2019-12-13, 12:55 22
poligon6 napisał/a:

Zabawne jest jak te lewackie media milcza na temat pedofili celebrytów. Wiadomo swoich nie ruszą. A jest tego sporo.
Sadowski znany jazzmann, od lat było wiadomo ze rucha małe dzieci, Rodzice podczas jego koncertów wstawali i mówili by odpierdolił sie od ich dzieci. Temat był znany od ponad 20 lat albo i dłużej. Dopiero niedawno jeden dziennikarz odkopał temat i dostał sadowy zakaz pisania o nim na pół roku.
Znany dziennikarz, słynacy z zamiłowania do szybkich samochodów o którym spiewano "Razdko widuje cię z dziewczętami, a widuje cały czas". Niejaki Kuba Powiatowy, uczeszczał do burdeli gdzie zabawiał sie z 14 letnimi chłopcami.
Znany rezyser, tak samo wielbiciel dojrzewających chłopców, ale tych łowił na Dworcu Centralnym.
Sa nadal bezkarni i kryci przez swoje srodowisko. Zupełnie jak klechy.


Nie no ja pierdole pis tutaj też jest....
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-12-13, 13:01 3
r061071 napisał/a:

tygodnu jeszcze cos ci przekazac jestem przeciwnikiem narzucania woli inaczej myslącym nigdy nie głosowałem na żadną partie krytykuje bez wyjatku od prawa do lewa jesli na to zasługują w mojej subiektywnej opini



Chciałes obcinać klechom wacki. Bo mają w gaciach potencjalnbe narzedzie gwałtu dzieci. Rozumiem ze w celach kolekcjonerskich.

klasz napisał/a:


Nie no ja pierdole pis tutaj też jest....



Gdzie?
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2019-12-13, 13:09 1
najgorsza jest pierwsza komunia, potem juz nie boli
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2019-12-13, 13:10 1
r061071 napisał/a:

dla pewnosci jestem heteroseksualny i nie boję sie przyznać ze pochodze z bardzo katolickiej rodziny chodze do koscioła przynajmniej raz w tygodniu jeszcze cos ci przekazac jestem przeciwnikiem narzucania woli inaczej myslącym nigdy nie głosowałem na żadną partie krytykuje bez wyjatku od prawa do lewa jesli na to zasługują w mojej subiektywnej opini tacy jak ty niszczą kosciół od ktorego wszyscy sie odwrócą



Czasem uda Ci się napisać coś śmiesznego, ale ogólnie to widać że masz problem z samodzielnym myśleniem i nie trzymasz ciśnienia. Efektem tego jest to że robisz z siebie idiotę.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2019-12-13, 13:16 16
Powiem tak sytułacja patowa...... Bo jeśli to on nawet to te wioskowe przygłupy nie dadzą im żyć.... Co chwila będą jakieś pierdolone docinki albo nawet wandalizm mienia lub nawet pobicia ze strony plebsu. Ale jeśli ktoś nazwał by moje dziecko,, małą prostytutką,, przy mnie to zaczą bym kurwa go dusić nawet taką starą pudernice...
Zgłoś
Avatar
r061071 2019-12-13, 13:16 1
do patitati słuchaj kolego jestem tutaj dla fanu a twoje zdanie mnie nie interesuje a ty za kogo robisz tutaj za mędrka?a takich jak ty zjadam na śniadanie biedaku i nie łykaj wszystkiego tak na serio
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie