18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Wiewór 2019-12-13, 13:39 16
Cały czas nie możecie zrozumieć.
Dupcenie dzieci to tradycyjny katolicki rytuał od pierwszego dnia powstania kościoła rzymsko-katolickiego.
Księża jebali dzieci, jebią i będą jebać dopóki będzie istniał KK. Jedyne co można zrobić to zdelegalizować to zbójecką organizację a wszystkich księży pedofilów zamknąć w kryminale na dożywociu.
Czemu księża tak bardzo polubili pedofilię? Bo to są chore pojeby, które delektują się przemocą.
Jebani degeneraci, psychole którym staje tylko gdy krzywdzą słabszych.
Księdzu pedofilowi bryka tylko jak pomyśli o przemocy i że wsadza w dupę bezbronnemu ministrantowi, który płacze.

Wiele razy zastanawiałem się z czego to wynika, że większość księży to homoseksualiści a pozostali to pedofile.
Wywnioskowałem, że te zwierzęta traktują stan kapłański jako schronienie.
Dorosły mężczyzna, który nie interesuje się cipkami wzbudza zainteresowanie. Celibat to bardzo dobre alibi, które pozwala odcinać dyskusje dlaczego młody chłop nie interesuje się kobietami.
Dzięki temu mogą śmiało w kościelnym zaciszu oddać się swoim zwyrodniałym chorym dewiacjom seksualnym a na co dzień powtarzać, że nie dupczą lasek bo pam buk tak kazał.
KK jest największy gej & pedofila club świata. Jak do niego wejdziesz to dostajesz z automatu kartę "wyjdź z więżenia".
Dzięki niemu możesz spełniać swoje odrażające patologiczne seksualne dewiacje, jeździć najebany autem, kraść i oszukiwać bez obawy, że pójdziesz siedzieć.
Zgłoś
Avatar
telefon122 2019-12-13, 13:40
Ale korzonki JPD
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2019-12-13, 13:46 1
,Na temat' to chyba portal Lisa? Zastanawiam się gdzie ci wszyscy dziennikarze byli przed 2016 ? Taki Sekielski np to w głowie miał złote pociągi wtedy, Lis ? Nawet się na ten temat nie zająknął. Czy może tuszowali te sprawy? Jak JP2 .a może za Tuska nie można było o tym pisać? A może teraz jest takie polityczne zapotrzebowanie i politrucy się uaktywnili
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2019-12-13, 13:49 3
r061071 napisał/a:

takich jak ty zjadam na śniadanie biedaku



Właśnie o tym pisałem, znowu to potwierdziłeś. Nie trzymasz ciśnienia i robisz z siebie idiotę.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-12-13, 13:52 7
Wiewór napisał/a:

Wywnioskowałem, że te zwierzęta traktują stan kapłański jako schronienie.



Dokladnie, a ze przykrywka jest spalona to teraz ewakuuja sie na okręt LBGT. By tam pod pretekstem edukacji sexualnej nie tylko mieć dostęp do dzieci ale i dodtakowo tresowac nowy narybek. wmawiajac ze te popierdolone zboczenia sa normalne i trzeba je zaakceptować.
Zgłoś
Avatar
k................1 2019-12-13, 16:23
ten kraj zawsze był katolickim ciemnogrodem i nic tu się nie zmieni rzuć szarej wioskowej masie kamień do głębokiej wody i powiedz że jest święty a za razem wszyscy się utopią zreszto w dużych miastach jest ten sam syf
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-12-13, 17:29 2
krisman1981 napisał/a:

ten kraj zawsze był katolickim ciemnogrodem



A co tu jest takiego ciemnego?Że wierzą w jakiegos pustynnego bozka i dają się robi w ciula karabasowi?

Na zachodzie sa wrózki, plaskoziemcy, antyszczepionkowcy, jakies popierdolone sekty. Szerzy sie wtórny analfabetyzm, a ludzie nie mają pojęcia o świecie. Do tego jeszcze sprosili do siebie różnej maści pasożyty społeczne, zamachowcó i nadali przywileje zboczeńcom.

Wychodzi wiec ze u nas mniejszy ciemnogród.
Zgłoś
Avatar
banasinski.jbt 2019-12-13, 17:38 1
jebana zaściankowa ciemnota, jeszcze mu kurwa pomnik postawcie bo taaaaki dobry był
Zgłoś
Avatar
herkosky 2019-12-13, 17:49 3
Pierdolone katolickie świętobliwie kurwy
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2019-12-13, 18:17 6
"Co Pan myśli o księdzu?"
"To bardzo dobry ksiądz był. Ładnie śpiewał..."

No kurwa uniewinnijmy go bo śpiewał ładnie!!!
Chuj że skrzywdził tyle dzieci. Ale ładnie śpiewał.
A te stare kurwy niech z nim do pudła idą. Będzie im w celi raźniej...
Zgłoś
Avatar
AyCoconut 2019-12-13, 18:59
Zauważcie, że pozytywnie o księdzu wyrażały się osoby starsze.. Sam sołtys też speniał z wyrażeniem opinii, ale nie ma się co dziwić bo chce zatrzymać "pozycje". Pytanie, czy Polski wymiar sprawiedliwości wykaże jaka jest prawda?
Zgłoś
Avatar
S................e 2019-12-13, 19:18
Po co gadacie z baranem co został wyjebany na poligonie.? I to pewno przez wizytujących proboszczów
Zgłoś
Avatar
Belweder 2019-12-13, 19:48 2
Tego ładnie śpiewającego chuja ukrzyżować po chrześcijańsku a te stare baby jebać prądem. Tępe,zaściankowe stare pokolenie. Jak te wszystkie stare kurwiszcza zdechną to może wreszcie w Polsce się coś na lepsze ruszy.
Zgłoś
Avatar
edmund 2019-12-13, 20:37 2
pedofilia jest obecna w każdej strefie, dotyczącej małoletnich,
ja ,osobiście pamiętam pedagoga, który naprawde byl pierdolnięty w tym zakresie,
ale że trenowałem judo, to się do mnie nie przypierdalał

poniekąd dobry temat dla padlinożerców,
jakby żydzi lub muzeumanie podobnie nie postępowali,
a tęczowi dopiero szukali metod,
,,jak bezpiecznie wyruchać sześciolatkę...sześciolatka,,

herkosky napisał/a:

Pierdolone katolickie świętobliwie kurwy



łykasz jak kurwa spermę, tyle w temacie

Belweder napisał/a:

Tego ładnie śpiewającego chuja ukrzyżować po chrześcijańsku a te stare baby jebać prądem. Tępe,zaściankowe stare pokolenie. Jak te wszystkie stare kurwiszcza zdechną to może wreszcie w Polsce się coś na lepsze ruszy.



tyle w tobie miłości i dobrych myśli,
nie znasz faktow, bo opierasz się na jednym źródle,
a już wydałeś wyrok

kurwa, niezwykle inteligentny z ciebie typo
Zgłoś
Avatar
robsonx79 2019-12-13, 20:40 2
skywalker75 napisał/a:

,Na temat' to chyba portal Lisa? Zastanawiam się gdzie ci wszyscy dziennikarze byli przed 2016 ? Taki Sekielski np to w głowie miał złote pociągi wtedy, Lis ? Nawet się na ten temat nie zająknął. Czy może tuszowali te sprawy? Jak JP2 .a może za Tuska nie można było o tym pisać? A może teraz jest takie polityczne zapotrzebowanie i politrucy się uaktywnili



Jeszcze napisz, że to wina dziennikarzy, że przez dziesiątki lat księża ruchali dzieci.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie