18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
KosmatyHui 2024-07-20, 21:07
Nemrod90 napisał/a:

Cóż za kultura wypowiedzi, aż się niedobrze robi. Lato jest fajne, ale jesień ma jedną, niezaprzeczalną zaletę - zaczyna się rok szkolny i część gówniarzy znika z Internetu. Nie mogę się doczekać.



Tia... uczniak dla portalu dla zjebow bedzie mnie pouczal kultury...

[ Dodano 2024-07-20, 21:08 ]
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Głąbie kbks nie jest zbytnio mocniejszy od przebitej PCP i jeszcze te 100m ale fakt jak kogoś trafisz to pocisk wbije ale nie przesadzaj i jeszcze bajki piszesz o kotach. Więc weź skończ pierdolić głupoty i fakt jest taki że kłamiesz bo się emocjonujesz wyzywając innych, którzy niszczą twój bajkowy świat 😂



Tak, tak debilu.. bos ty widzial 22lr. i pcp. Na 100 mterach 22lr przebija 60mm sosnowa kantowke na wylot. Ale bedziesz mowil ze to wiatrowka. Banda zjebow..
Zgłoś
Avatar
Nemrod90 2024-07-20, 22:14 2
KosmatyHui napisał/a:

Tia... uczniak dla portalu dla zjebow bedzie mnie pouczal kultury...



W odróżnieniu od ciebie, "uczniak" poluje od wielu lat i posiada szafę pełną broni wraz ze wszelkimi niezbędnymi kwitami. Skończ się ośmieszać, dzieciaku.

Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2024-07-20, 22:26
Nemrod90 napisał/a:

W odróżnieniu od ciebie, "uczniak" poluje od wielu lat i posiada szafę pełną broni wraz ze wszelkimi niezbędnymi kwitami. Skończ się ośmieszać, dzieciaku.



I jestes specjalista od 22LR, bo masz kilka 30-06 w szafie? Tez jestes zjebem ktory bedzie mi tu mowil ze tylko 30-06 ma wystarczajaca energie? Sam sie osmieszasz, te same kwity zaraz moge Ci pokazac.
Zgłoś
Avatar
Nemrod90 2024-07-20, 23:01 2
KosmatyHui napisał/a:

Sam sie osmieszasz



Nie ja zacząłem, pisząc o strzelaniu do kotów. Na tyle właśnie cię stać - na strzelanie z wiatrówki do zwierząt domowych.
BTW, w sumie jeśli faktycznie masz pozwolenie i licencję, to twoje posty są de facto przyznaniem się do winy. Kłania się art. 33a ust. 3 ustawy o ochronie zwierząt oraz art. 35 tej samej ustawy - przepisy karne:
1.
Kto zabija, uśmierca zwierzę albo dokonuje uboju zwierzęcia z naruszeniem przepisów art. 6 ust. 1, art. 33 lub art. 34 ust. 1-4
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Muszę jeszcze poszperać w ustawie Prawo Łowieckie. Mamy w kole kilku policjantów, prawników i prokuratora. Twoje posty sobie zapisałem, z kolegami porozmawiam przy najbliższej okazji. Dobrej nocy życzę.
Zgłoś
Avatar
chada 2024-07-21, 0:42
Nemrod90 napisał/a:

Nie ja zacząłem, pisząc o strzelaniu do kotów. Na tyle właśnie cię stać - na strzelanie z wiatrówki do zwierząt domowych.
BTW, w sumie jeśli faktycznie masz pozwolenie i licencję, to twoje posty są de facto przyznaniem się do winy. Kłania się art. 33a ust. 3 ustawy o ochronie zwierząt oraz art. 35 tej samej ustawy - przepisy karne:
1.
Kto zabija, uśmierca zwierzę albo dokonuje uboju zwierzęcia z naruszeniem przepisów art. 6 ust. 1, art. 33 lub art. 34 ust. 1-4
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
Muszę jeszcze poszperać w ustawie Prawo Łowieckie. Mamy w kole kilku policjantów, prawników i prokuratora. Twoje posty sobie zapisałem, z kolegami porozmawiam przy najbliższej okazji. Dobrej nocy życzę.



Do papieża jeszcze zadzwoń konfidencie, łeb ci w kiblu w szkole topili a teraz zgrywasz szeryfa na sadolu, koty wychodzące są okropnymi szkodnikami niszczącymi ekosystem a takich się powinno bezwzględnie tępić. Timestamp 5:39 i ładnie widać co robi 22lr z 27 metrów (30 jardów)

Zgłoś
Avatar
__ 2024-07-21, 10:15
KosmatyHui napisał/a:

Tia... uczniak dla portalu dla zjebow bedzie mnie pouczal kultury...
Tak, tak debilu.. bos ty widzial 22lr. i pcp. Na 100 mterach 22lr przebija 60mm sosnowa kantowke na wylot. Ale bedziesz mowil ze to wiatrowka. Banda zjebow..



Tobie się dziecko chyba pomylił .22lr z .223win... Swoją drogą sam mam cz 457 22lr i na 75m nie przebije 4cm płyty mdf
Zgłoś
Avatar
Nemrod90 2024-07-21, 12:55 2
chada napisał/a:

Do papieża jeszcze zadzwoń konfidencie, łeb ci w kiblu w szkole topili a teraz zgrywasz szeryfa na sadolu, koty wychodzące są okropnymi szkodnikami niszczącymi ekosystem a takich się powinno bezwzględnie tępić. Timestamp 5:39 i ładnie widać co robi 22lr z 27 metrów (30 jardów)



Brednie propagowane przez środowiska lewackie. Koty są naturalnym regulatorem populacji gryzoni, wytęp koty i zobacz co się stanie. Już Chinole z wróblami walczyli i skończyło się dziesiątkami milionów trupów.
Zgłoś
Avatar
chada 2024-07-23, 0:21
Nemrod90 napisał/a:

Brednie propagowane przez środowiska lewackie. Koty są naturalnym regulatorem populacji gryzoni, wytęp koty i zobacz co się stanie. Już Chinole z wróblami walczyli i skończyło się dziesiątkami milionów trupów.



Nemrod90 napisał/a:

Brednie propagowane przez środowiska lewackie. Koty są naturalnym regulatorem populacji gryzoni, wytęp koty i zobacz co się stanie. Już Chinole z wróblami walczyli i skończyło się dziesiątkami milionów trupów.



nie no kurwa tak jak wiele debilizmów jest ze środowisk lewackich tak tutaj to już jest wina tych odklejeńców że biorą koty i hordami wypuszczają na zewnątrz gdzie kot nie ma żadnego naturalnego drapieżnika a zabija zwyczajnie dla zabawy wszystko co przed nim nie spierdoli, walka chinoli z wróblami to zupelnie inny temat bo wróble to element ekosystemu a koty nie
Zgłoś