18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
🔥 A riva, riva! - teraz popularne
Avatar
goslaw3 2024-07-19, 19:46 17
a chujet pizda.... tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
Opsik 2024-07-19, 19:57 1
Jeden komentarz nic nie wnoszący. Zaraz będę mieć ban. bez ostrzeżeń. O co chodzi.?
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-07-19, 20:38 3
22LR Tak podejrzewam...
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-07-19, 22:15 2
Zajebał tego bambusa czy nie
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2024-07-19, 23:34 5
Veni_Vidi napisał/a:

22LR Tak podejrzewam...



No to zle podejrzewasz.. z tej odleglosci ten 22lr by goscia zlozyl jak scyzoryk. Chuj wiej co to bylo. Ale obrazenia mniejsze niz wiatrowki 17J. Ja wiem, jakies gazowe gowno 2 jule? Ale taka znowu nie przebije kartonu z 5 metrow.
Zgłoś
Avatar
Pauln1 2024-07-20, 1:39 3
KosmatyHui napisał/a:

No to zle podejrzewasz.. z tej odleglosci ten 22lr by goscia zlozyl jak scyzoryk. Chuj wiej co to bylo. Ale obrazenia mniejsze niz wiatrowki 17J. Ja wiem, jakies gazowe gowno 2 jule? Ale taka znowu nie przebije kartonu z 5 metrow.


Srutowka zwykla, jak przylozyl to miesien rozerwalo ale i tam "pocisk" utknal.
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2024-07-20, 1:43 1
Pauln1 napisał/a:

Srutowka zwykla, jak przylozyl to miesien rozerwalo ale i tam "pocisk" utknal.



No tylko jaka zwykla srutowka? Dosc glosne to bylo jak na gazowca na CO2. A za to z odpowiednika zwyklej wiatrowki nie chcialbym dostac z metra. Nie wiem jakie musialbym miec miesnie by 17J utknelo tak plytko. Stawiam stolca, ze z tej odleglosci wszedlby glebiej.
Zgłoś
Avatar
Shinek 2024-07-20, 3:31 2
Florbet 6mm gdyby ktos szukal. Gówno straszne, kiedyś miałem zlom zasilany ta amunicja, jak kolwiek skuteczny zasięg na gola skore max 5m. Jakakolwiek grubsza bluza czy spodnie zmniejsza ten dystans do 50cm.

Edit: 5m to przy dobrych wiatrach, popierdółki na te kapiszony mają rozrzut jak gnojownik
Zgłoś
Avatar
jasypan 2024-07-20, 3:42 3
Swołocz pierdolona, ten naród powinien zniknąć z tej planety, razem z żydami.
Zgłoś
Avatar
__ 2024-07-20, 7:41 1
KosmatyHui napisał/a:

No to zle podejrzewasz.. z tej odleglosci ten 22lr by goscia zlozyl jak scyzoryk. Chuj wiej co to bylo. Ale obrazenia mniejsze niz wiatrowki 17J. Ja wiem, jakies gazowe gowno 2 jule? Ale taka znowu nie przebije kartonu z 5 metrow.



Po chuj się wypowiadasz jak nie masz pojęcia w temacie broni? .22lr to np kbks, małokalibrowy karabinek sportowy. Po2 rana może być od .22, 9mm,7,62, czy ślepak ciężko ocenić bo nie wiadomo czy postrzał z przyłożenia
Zgłoś
Avatar
R0mp3rusKYS 2024-07-20, 9:46 1
zapasy na 10procent silki z bratem
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-07-20, 11:22 2
KosmatyHui napisał/a:

No to zle podejrzewasz.. z tej odleglosci ten 22lr by goscia zlozyl jak scyzoryk. Chuj wiej co to bylo. Ale obrazenia mniejsze niz wiatrowki 17J. Ja wiem, jakies gazowe gowno 2 jule? Ale taka znowu nie przebije kartonu z 5 metrow.





Zgłoś
Avatar
__ 2024-07-20, 17:15 1
KosmatyHui napisał/a:

@
No i co Ty mi debilu chcesz pokazac? Myslisz ze nie wiem jak wyglada i strzela 22lr? W normalnych krajach z tego wala do kotow i wiewiorek na 100 metrach. Tylko w polsce na koty musze walic z armaty. Obecnie najmniejsza kule na koty mam 300blk. ze 150 metrow kot wybucha.
Zamknij ryj szmatlawcze, to Ty mi pierdolisz o braku pojeciu o broni, a nigdy 22lr w rekach nie miales. Ostatnio slyszalem ze 300blk to ma moc wiatrowki. Gowno sie znacie i nigdy z niczego nie strzelaliscie. Walnij do kogos z 22lr, to sie mocno zdziwisz, jak go na 100 metrach polozysz. Masz mase opracowac i filmow o tym, ze 22lr to wcale nie jest zabawka. Ruska swinio.



Głąbie kbks nie jest zbytnio mocniejszy od przebitej PCP i jeszcze te 100m ale fakt jak kogoś trafisz to pocisk wbije ale nie przesadzaj i jeszcze bajki piszesz o kotach. Więc weź skończ pierdolić głupoty i fakt jest taki że kłamiesz bo się emocjonujesz wyzywając innych, którzy niszczą twój bajkowy świat 😂
Zgłoś
Avatar
Nemrod90 2024-07-20, 17:28 1
KosmatyHui napisał/a:

@
No i co Ty mi debilu chcesz pokazac? Myslisz ze nie wiem jak wyglada i strzela 22lr? W normalnych krajach z tego wala do kotow i wiewiorek na 100 metrach. Tylko w polsce na koty musze walic z armaty. Obecnie najmniejsza kule na koty mam 300blk. ze 150 metrow kot wybucha.
Zamknij ryj szmatlawcze, to Ty mi pierdolisz o braku pojeciu o broni, a nigdy 22lr w rekach nie miales. Ostatnio slyszalem ze 300blk to ma moc wiatrowki. Gowno sie znacie i nigdy z niczego nie strzelaliscie. Walnij do kogos z 22lr, to sie mocno zdziwisz, jak go na 100 metrach polozysz. Masz mase opracowac i filmow o tym, ze 22lr to wcale nie jest zabawka. Ruska swinio.



Cóż za kultura wypowiedzi, aż się niedobrze robi. Lato jest fajne, ale jesień ma jedną, niezaprzeczalną zaletę - zaczyna się rok szkolny i część gówniarzy znika z Internetu. Nie mogę się doczekać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie