18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Cytat:

Poznań. Wykład o gender, który w czwartkowy wieczór usiłował wygłosić na Uniwersytecie Ekonomicznym ksiądz Paweł Bortkiewicz, dyrektor Centrum Etyki UAM, został przerwany przez przebranego za kobietę mężczyznę i grupę hałaśliwej młodzieży. Interweniowała policja. Więcej wkrótce na stronie "Głosu Wielkopolskiego".





Popis lewaków , tym razem na mojej uczelni.
Brak słów...
Ciekawe czy będzie głośniej o tym czy temat ucichnie...

Źródło
Zgłoś
Avatar
ZOMOROMO 2013-12-06, 6:51
Ksiądz i etyka to tak samo jak lewak i jezusek lub jak prawicowiec i lenin. Ful wypas mamy w tym kraju.
Zgłoś
Avatar
p................l 2013-12-06, 7:27 6
Tak, taaaaak... Zmowa milczenia TRWA!
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/51,114871,15084132.html?i=12
a artykuł w koszer zajtung to taka zmyła pod publiczkę.
Zgłoś
Avatar
El_Vito 2013-12-06, 7:50 1
ee pisze:

dziwie się że nikt nie wstał i nie zajebał temu czemuś prosto w ryj

Jebniesz sukienkowemu, a odpowiadasz jak za człowieka! Czarna mafie cię dorwie...
Zgłoś
Avatar
LucaBrasi 2013-12-06, 8:52 2
Koleś w sukience zakłócił wykład innego kolesia w sukience
Zgłoś
Avatar
Smuggler1920 2013-12-06, 8:54
trzeba było ich najebać
Zgłoś
Avatar
joystik1337 2013-12-06, 9:00 1
Kurwa pedały pierdolone.
Zgłoś
Avatar
KTU 2013-12-06, 9:17 3
Właściwie to ten "występ" wyraził więcej niż tysiąc słów co do tego czym jest ideologia gender. Właśnie tym żeby doprowadzić aby społeczeństwo było takie zdziczałe i spedalone jak ten typ.
Zgłoś
Avatar
S................x 2013-12-06, 9:28 7
Jack Daniel's napisał/a:

Zaraz zaraz... od kiedy księża się znają na gender, żeby o tym wykłady wygłaszać?



A co to kurwa znaczy "znać się na gender"? Istnieje coś takiego? Gender to nie dziedzina nauki, ale zwykły pic na wodę. Babsztyle wymyśliły sobie, że kobietę od mężczyzny odróżniają jedynie genitalia, cała reszta jest wyuczona przez normy społeczno-kulturowe, co jest tak piramidalną bzdurą, że szkoda o tym dyskutować.

Jack Daniel's napisał/a:

Specjaliści od s-f, wyłudzania pieniędzy, prania mózgu, pedofilii... jeszcze się za gender wzięli?
No no, szacun



Popatrz, takiś światły, a kto inny mózg ci wyprał i kto inny cię dyma, kasę od ciebie ciągnąć.

ynos napisał/a:

Nie bądźcie hipokrytami. Jak przerywali wykład np, prof. Środzie, to było cacy, tak?



Przerwali normalni ludzie w walce z nienormalnymi poglądami, prowadzącymi do upadku cywilizacji. Tutaj przerwał nienormalny człowiek w walce o promowanie poglądów, prowadzących do upadku cywilizacji, zatem tak, było cacy, a teraz jest be. Nie możesz mierzyć jedną miarą wszystkiego co się da.
Zgłoś
Avatar
Alonso 2013-12-06, 9:30 4
Ale zaraz zaraz. Co ksiądz robił na uniwersytecie? Przecież księża nie zgadzają się z tym, czego się uczy w szkołach.

Mówią np, że człowiek został stworzony przez Boga, a nie powstał w wyniku ewolucji.

Mówią też że Maryja nie umarła! tylko zasnęła i poszła do nieba z ciałem i duszą. Gdzie ona jest? Na Saturnie?

Mówią też że kilka tysięcy lat temu był wielki potop, który zalał całą planetę. Ale nie mówią co się stało z tą wodą, które pokrywała całą Ziemię i wszystkie kontynenty. Wyparowała w kosmos? Nie mówią, że arka Noego została zrobiona z tytanu lub innego super materiału, nie wiem dlaczego, bo przecież z drewna nie da się zrobić tak wielkiej konstrukcji.

Mówią też, że możemy zmieniać prawa fizyki w prosty sposób - przez modlitwę. W ten sposób możemy wywołać np deszcz lub zmniejszyć siłę wiatru, by nie zerwał nam dachu.
Zgłoś
Avatar
Kratubratu 2013-12-06, 9:31
phalaphael

Opisu nie dali, a ze zdjęć nie wynika do czego tam doszło. Wręcz przeciwnie, tytuł: "Policjanci z pałkami i paralizatorami interweniowali podczas wykładu "Gender - dewastacja człowieka" sugeruje, że to policja legalnie rozgoniła jakiś chory wykład.
Zgłoś
Avatar
Isseykov 2013-12-06, 9:41
Nie wiem o co chodzi, ale dobrze, że nie dopuszcza się kleru do słowa.
Zgłoś
Avatar
Jedrass 2013-12-06, 9:49 1
wiadomosci.onet.pl/poznan/zatrzymania-po-zakloceniu-wykladu-o-gender-n...
Zgłoś
Avatar
F................6 2013-12-06, 10:05
Ja pierdolę, w jakim lewackim bagnie przyszło nam żyć. Kiedyś spierdolę daleko, najlepiej na ciepłą wyspę.
Zgłoś
Avatar
S................x 2013-12-06, 10:33
Alonso, Nie wiem, co ty bierzesz, ale dam ci dobrą radę: Mniej portalu racjonalista.pl lub kontaktów z ludźmi, którzy przekazują te treści. Jest udowodnione, że ludzie od tego głupieją, jako przykład masz swój bełkot.
Zgłoś
Avatar
aleksander6 2013-12-06, 10:36
Niestety to też mój uniwerek. Ale całe szczęście chłopaki pokazali gdzie jest miejsce gender. jebać ścierwo
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie