18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Cytat:

Poznań. Wykład o gender, który w czwartkowy wieczór usiłował wygłosić na Uniwersytecie Ekonomicznym ksiądz Paweł Bortkiewicz, dyrektor Centrum Etyki UAM, został przerwany przez przebranego za kobietę mężczyznę i grupę hałaśliwej młodzieży. Interweniowała policja. Więcej wkrótce na stronie "Głosu Wielkopolskiego".





Popis lewaków , tym razem na mojej uczelni.
Brak słów...
Ciekawe czy będzie głośniej o tym czy temat ucichnie...

Źródło
Zgłoś
Avatar
gracii 2013-12-06, 10:39
Miałem iść na ten wykład żałuje że nie poszedłem, jebane lewackie śmiecie.
Zgłoś
Avatar
meier 2013-12-06, 11:05
mam nadzieje ze kazdy z tych lewaków dostał po wszystkim taki wpierdol ze szybko nie będą w stanie tego powtórzyć z uwagi na objawy somatyczne.
Zgłoś
Avatar
dzarul 2013-12-06, 11:47
Dostali ładny wpierdol do Policji, a tego pierdolonego brudasa ze zdjęcia to bym tak okopał !
Zgłoś
Avatar
Jack Daniel's 2013-12-06, 12:06
Slonx, co Ty wiesz o dymaniu kogokolwiek, nawet na kasę Przecież to ciebie dymają. Jeśli już zaczynasz osobiste wycieczki wobec mnie i to ja sobie pozwolę. A co do prania mózgu? Hmmm... nie wydaje mi się TVN i GW nie czytuję, racjonalisty i innych badziewi również. Mam swój mózg, wiesz? A nie wyprany jak Ty.
Zgłoś
Avatar
Rusznic 2013-12-06, 13:38 1
Uwielbiam dyskusję o gender pomiędzy feministkami a katolami. Po prostu dyskusja debili z matołami.

Feministki maglują i przepychają teorię gender, która oparta jest na pseudonaukowych założeniach daaawno obalonych prawie w całości.

Katoliccy księża uważają, że gender to geje i transi pomimo, że ta ideologia nie jest dla gejów wcale dobra. Feministki są politycznymi wrogami gejów od ponad 40 lat. Wystarczy poczytać wypociny feministek aby zrozumieć, że geja mają za takiego samego śmiecia i wroga jak każdego faceta.

Do mediów w taki oto sposób trafiają dwie wersje teorii gender:

- Okrojona przez feministki pod publikę wersja o równości itd. (nie wspominają bzdur i ekstremalnych elementów)

- Wyssana z palca i ekstrapolacji wersja KK, a raczej części KK której zanikł mózg. Oparta na nieprawdziwych przesłankach i błędnej ocenie ryzyka wynikającego z gender.

Czytałem o tym całym gender u źródła i jest to po prostu wypocina feministek, geje niewiele z tym mają. Społeczeństwo prowadzone tymi zasadami (pseudonaukowymi pobudkami i stwierdzeniami normatywnymi) nie ma prawa funkcjonować. Ciekawe jest również zamiłowanie feministek do socjalizmu (kobiety lubią władzę opiekuńczą i boją się wolności).

Dyskusja dwóch skrajnie debilnych i opartych na bzdurach światopoglądów kończy się tym co tu widać. Debilizm i zezwierzęcenie. Oby księża się wytłukli z feministkami to wtedy będzie piękny świat.
Zgłoś
Avatar
Akranus 2013-12-06, 14:43
Ludzie nie rozumiem niektórych z was gościu (ksiądz) chciał wygłosić gender pewnie po nim pojechać czy coś a wy się burzycie jak to ksiądz może się odzywać!? Wy już jesteście do końca zlewaczeni? No kurwa chyba pomyliliście strony rozumiem diss na kler w modzie i wlg. SWAG no kurwa ale wy jesteście zbyt ułomni żeby pojąć że w tym przypadku miał racje? A może u was w gimbazie już gender przeprowadzili?
Zgłoś
Avatar
Dorquba 2013-12-06, 14:49
Słyszałem dziś rano w radiu że gdzieś(Lublin?) został zakłócony wykład o gender przez orn. I nie prowadził go ksiądz tylko jedna z tych głupich bab co w to wierzą. O tym już kurwa mówili.
Zgłoś
Avatar
R................y 2013-12-06, 16:41 1
A gdzie wtedy był SuperKorwin !?!? powinien tam wlecieć i wszystkim napierdolić
Zgłoś
Avatar
tds1974 2013-12-06, 18:38
Po pierwsze wszystkie media o tym pierdolą, więc główny komentarz - jak zwykle - bez sensu. Po drugie - kościół zajebiście walczy z gender, na co dowód znajdziecie TUTAJ.
Zgłoś
Avatar
S................x 2013-12-06, 18:58
Jack Daniel's napisał/a:

Slonx, co Ty wiesz o dymaniu kogokolwiek, nawet na kasę Przecież to ciebie dymają. Jeśli już zaczynasz osobiste wycieczki wobec mnie i to ja sobie pozwolę. A co do prania mózgu? Hmmm... nie wydaje mi się TVN i GW nie czytuję, racjonalisty i innych badziewi również. Mam swój mózg, wiesz? A nie wyprany jak Ty.



Opieram się na treści, jaką przekazujesz i na tej podstawie wydaje swój osąd. Jest taki jak jest, ponieważ w świetle zebranych materiałów, inny być nie może.

Rusznic napisał/a:


Katoliccy księża uważają, że gender to geje i transi pomimo, że ta ideologia nie jest dla gejów wcale dobra. Feministki są politycznymi wrogami gejów od ponad 40 lat. Wystarczy poczytać wypociny feministek aby zrozumieć, że geja mają za takiego samego śmiecia i wroga jak każdego faceta.



Katoliccy księża uznają tę pseudoideologię za groźną nie przez gejów i transów, ale przez to, że gdyby ją wprowadzić, zaburzone byłyby naturalne role kobiety i mężczyzny w rodzinie, determinowane przez biologię (a nie kulturę).
Zgłoś
Avatar
maddog77 2013-12-06, 19:28
A co tam robią jebane klechy.....czy to szkoła wyznaniowa?
Zgłoś
Avatar
zbyszko z lublina 2013-12-06, 20:28
wybiórcza nadaje o tym od rana
Zgłoś