18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
"Według Fundacji Pomocy Dzieciom "Maciuś" 800 tysięcy maluchów w Polsce jest niedożywionych. Problem w większym stopniu dotyczy miast, a nie wsi. Pod względem niedożywienia dzieci jesteśmy w Unii na 24. miejscu. Za nami tylko Rumunia i Bułgaria..."
Zgłoś
Avatar
sdLechu 2013-03-07, 12:21
On nie wie co mówi. Czy cofnięcie poziomu życia do czasów głębokiej komuny to postęp?? Ja tak nie uważam. Chcą aby normalny człowiek żył jak zwierzę i aby wydawało się nam że żyjemy godnie i dobrze. A tak naprawdę to biedę mamy jak czarnuchy
Zgłoś
Avatar
Raficzek 2013-03-07, 12:51
głupi Pierdolony buc. Hujowi się przelewa a pierdoli o czasach tak odległych że nikt ich nie pamięta.

W roku 2013 każe biednym dzieciom mirabelki wpierdalać,tylko co cały dzień się tym mają żywić??

BRAWO PANIE OŚLE
Zgłoś
Avatar
czarkowskY 2013-03-07, 13:04
Głodne dzieci to wina tylko i wyłącznie tępych rodziców. Jak kogoś nie stać żeby dziecko wykarmić to po cholerę rodzinę zakładać?
Zgłoś
Avatar
G................n 2013-03-07, 13:12
czarkowskY napisał/a:

Głodne dzieci to wina tylko i wyłącznie tępych rodziców. Jak kogoś nie stać żeby dziecko wykarmić to po cholerę rodzinę zakładać?



Jak ktoś jest za głupi na rządzenie krajem to po cholerę ma zostać premierem ?
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-03-07, 13:26
I po co taki ktoś ma żyć?! Jebane kurwy!
Zgłoś
Avatar
D................t 2013-03-07, 15:06 1
Posłuchajcie co ma do powiedzenia, opłacana przez nasze podatki - Julia "tępy kurwiszon" Pitera

Słuchajcie od 22:00 minuty

Kod:
http://www.radiozet.pl/Programy/Gosc-Radia-ZET/Blog/Julia-Pitera3<br> <br> Monika Olejnik: Polska, która aspiruje do strefy euro jest krajem głodnych dzieci, co dziesiąte dziecko w Polsce je ciepły posiłek tylko w szkole, tak donoszą różne organizacje, donosi „Rzeczpospolita”, co pani na to?<br> <br> Julia Pitera: Uważam, że powinno być to zbadane, pani redaktor, bo z drugiej strony wracają pieniądze na dożywianie dzieci w szkołach. Niestety pamiętam taką rozmowę z kimś, kto się tym zajmował, że my w Polsce mamy pewną kulturę niejedzenia śniadań. I to jest prawda. Ja rzeczywiście jak przychodzę do sejmu to widzę, że moi koledzy pierwszy posiłek jedzą około 11., 12.<br> <br> Monika Olejnik: Tak, ale ja rozumiem o posiłkach kolegów, ale chodzi mi o to, że dzieci są niedożywione, więc to jest jakieś...<br> <br> Julia Pitera: Rodzice powinni przypilnować żeby dziecko zjadło chociaż bułkę za 20 groszy, pani redaktor. Ja obawiam się...<br> <br> Monika Olejnik: Może ich nie stać właśnie na tę bułkę.<br> <br> Julia Pitera: Pani redaktor, podejrzewam, że bardzo duży procent rodziców wyprawia dzieci do szkoły bez śniadania, ponieważ sami tych śniadań nie jedzą. Wciskają im pewnie kanapkę, albo i to nie, bo w szkole jest posiłek. Naprawdę, uważam, że to jest element higieny życia codziennego człowieka, to jest zjedzenie czegokolwiek, wypicie szklanki mleka za 10 groszy, pani redaktor.<br> <br> Monika Olejnik: Ja wiem, ale może to jest tak, że jednak opieka powinna się zainteresować dziećmi w wielodzietnych rodzinach żeby pomagać, żeby - nie wiem - no nie tylko uczyć kultury jedzenia, ale żeby przede wszystkim ci ludzie mieli pieniądze na to żeby swoje dzieci wykarmić.<br> <br> Julia Pitera: Pani redaktor, znam dzieci, proszę mi wierzyć, w zamożnych domach, które wychodzą do szkoły bez śniadań, proszę mi wierzyć, rozmowy z moimi koleżankami - on rano nie ma apetytu. Daję mu kanapkę żeby zjadł w przerwie. Więc naprawdę to jeszcze wymaga, moim zdaniem, głębszego zbadania jaki jest tego powód, czy aby na pewno jest to wynik biedy, czy jednak tego, że wszystko rano się odbywa w domu szybko, szybko, szybko, wstawanie na ostatnią chwilę i dziecko, które ostatecznie wychodzi bez jedzenia do szkoły. Także wydaje mi się, że to wymaga troszkę bardziej pogłębionego badania, ponieważ mnie zaniepokoiło to, że wracają pieniądze na dożywianie ze szkół, bardzo mnie to zdziwiło.
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-03-07, 15:17
jaka jest intencja autora tego postu, co chciałeś nam pokazać? ignorancję Pitery czy problem niedożywienia?
Zgłoś
Avatar
D................t 2013-03-07, 15:25
Raczej ignorancję Pitery. Wydaje mi się, że samo jej podejście do problemu wiele mówi o naszej sytuacji politycznej w kraju i o tym jakie osoby zasiadają w sejmie.
Zgłoś
Avatar
vass 2013-03-07, 19:04
19kristofer95 napisał/a:

Jak ja tych szmat z tvn-u nie lubię. Kurwa, nawet nie dadzą spokojnie dokończyć i jeszcze wpierdalają się takimi słowami/zdaniami, żeby rozmówcę ośmieszyć...


Dokładnie mam to samo jak ta kurwa Cejrowski przemawia w TVN
Zgłoś