18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
ĸuń 2012-01-15, 2:44 17
Kurwa, postawiłem przypadkowo piwo
Zgłoś
Avatar
Samilo 2012-01-15, 2:47 5
@Koniu - Hańba Ci
Zgłoś
Avatar
Łynkcynkpynkcynk 2012-01-15, 3:09 14
Nie wiem, ale jak widzę ''oglądniesz'' to wolę nie oglądać.
Zgłoś
Avatar
a ja wiem??? 2012-01-15, 3:29 1
kurwa ale mieciu się zagotował nie dziwię mu się a ten rudy po lewej to pewnie tusk. chyba lepiej by byłoo jakby średniowiecze wróciło to by hujom łby poodcinał i na pale ponabijał.

kurwa już podwójnie widze i do mon o ihuj
Zgłoś
Avatar
h3h3 2012-01-15, 3:40 24
Nawet nie oglądam.
Niech zgadnę - mam zrozumieć, że jestem nikim, a korporacje dymają mnie w dupę?
Media kłamią, a wszyscy ludzie żyją podlug systemu?
Nie potrzeba mi do tego filmików... Płacę podatki i to wystarczy...
Przestańcie do chuja wklejać te żałosne rozkminy wielkich myślicieli... O to właśnie chodzi, że nie wszyscy to rozumieją. Nawet jeżeli wkleisz ten filmik, to nie przetłumaczysz stereotypowemu 'dresowi' o co w tym chodzi.
Zgarnianie, kurwa, piw na siłę...
Większość pewnie postawi bro i wymądrzy się, że już dawno to wiedział i powiększy swego e-penisa.

Idźcie sobie kurwa na filozofologie
:Homer:
Zgłoś
Avatar
osa79 2012-01-15, 8:43 7
za ten zjebany kawałek wyłączam w 3 sekundzie......... KURWA ILE MOŻNA ???
Zgłoś
Avatar
eles 2012-01-15, 8:54
@up

nic nie straciles
Zgłoś
Avatar
B................o 2012-01-15, 9:11 1
Całego nie "oglondąłem". Jak ktoś może mi otwierać oczy na świat, kto w tekście serwuje mi tyle błędów stylistycznych :/
Zgłoś
Avatar
k................a 2012-01-15, 10:42 35
to 300 spartan żyje ????
Zgłoś
Avatar
Blade ziele 2012-01-15, 11:26 10
większośc komentarzy up są zjebane
Grupa 300, można ich nazywać również Grupa Bilderberg
i to co w filmiku jest opisane dzieje się naprawdę, szkoda, że malo chce cokolwiek wiedzieć o tym co w ogóle się dzieje i co jest ukrywane..
ale chuj z nimi, od zawsze właśnie wpływowi ludzie, mający władzę wiedzieli peną prawdę:
Im czlowiek mniej wie tym łatwiej nim manipulować
I większość z was właśnie zamiast choć trochę ogarniać tematu to wchłnia jak gąbka to co mówią rzeczoznawcy z mediów bez jakiegokolwiek zainteresowania tym, że to stek kłamst
Zgłoś
Avatar
wiczeciezokna 2012-01-15, 12:08
to wszystko co złe to wina Premiera!!!

ps. nie oglądam tego filmu, nie czytam tych komentarzy, bo i tak pewnie są tacy co tak myślą.
Zgłoś
Avatar
michas02 2012-01-15, 16:03 13
Witam.
Mam kilka pytań do autora posta. Dlaczego mam akurat wierzyć tobie? Dlaczego mając 2 informacje zawsze za prawdziwą przyjmujesz tą gorszą? Skąd wiesz, że grupa 300 spartan naprawde istnieje? Podobno są tak tajni, że nikt o nich nie wie (no może poza autorem filmiku, tobą (jeśli to nie jest jedna i ta sama osoba) i teraz jeszcze mną).

Podsumowywując:
Dlaczego mam uważać, że filmik na youtube, wrzucony przez użytkownika serwisu www.spiskiklamstwapolityka.pl jest bardziej wiarygodny (nawet) od telewizji?
Zgłoś
Avatar
master of disaster 2012-01-15, 16:29 1
Pomijając wszystko inne to ciekaw jestem na czym Amerykanie zrobili taki zajebisty interes w Wietnamie? 7 bilionów to całkiem sporo biorąc pod uwagę że wszystkie wydatki budżetowe USA w zeszłym roku wyniosły ok 3,8 biliona. W Wietnamie ropa wystepuje jedynie na stacjach benzynowych, nawet jeśli je wszystkie skorili to zostaje jeszcze jakies 6,99 biliona $ wiec co? Ryż?
Zgłoś
Avatar
Maselniczykov 2012-01-15, 17:23
Takich filmikow, bez zwatpienia powinno byc wiecej.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie