18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
el 2023-11-01, 2:44 10
Budrys2000 napisał/a:

Prawdopodobnie twoja matka spożywała w nadmiarze słabej jakości alkohol będąc z tobą w ciąży (ojciec zapewne nieznany). Stąd kompleksy i nienawiść do kobiet oraz twoje ogólne, znaczne opóźnienie w rozwoju.



Pierdolisz jak pojebany, argument z dupy wyjales i w ogóle jebał Cię pies
Zgłoś
Avatar
Dollar1977 2023-11-01, 4:22 1
Mnie też to wkurwia
Zgłoś
Avatar
trytodie 2023-11-01, 9:21 2
Udowodnił dwie rzeczy. Że prawdziwy z niego twardziel i że był gnębiony w szkole przez silniejszych kolegów
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2023-11-01, 9:59 2
el napisał/a:

Pierdolisz jak pojebany, argument z dupy wyjales i w ogóle jebał Cię pies



Jakim trzeba być inteligentem, aby sklecić takie zdanie?

Kolejny poczęty w alkoholowym amoku

Zgłoś
Avatar
EinsZweiPolizei 2023-11-01, 10:31 2
Bo chodzi się prawą kwa stroną!
Zgłoś
Avatar
Maniecky 2023-11-01, 12:02 10
Budrys2000 napisał/a:

Prawdopodobnie twoja matka spożywała w nadmiarze słabej jakości alkohol będąc z tobą w ciąży (ojciec zapewne nieznany). Stąd kompleksy i nienawiść do kobiet oraz twoje ogólne, znaczne opóźnienie w rozwoju.



Przez takie miekkie faje jak ty baby mysla dzisiaj ze im wszystko wolno.... i ten zalosny lewacki argument "nienawisc do kobiet".... mowisz to samo do tych co jada po gownie plynacym z Hollywood ?
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-11-01, 12:09 9
Budrys2000 napisał/a:

Jakim trzeba być inteligentem, aby sklecić takie zdanie?
Kolejny poczęty w alkoholowym amoku



Co do zdania, w kwestii chodzenia po chodnikach płci tzw pięknej, to jjzz26 ma w pełni rację. Pisałem już o tym, że to jest jakiś problem z neuroprzekaźnikami u kobiet, one lezą wprost na ciebie, patrząc do tego w oczy, a jeżeli się przesuwasz to ona idzie tak, żebyś całkowicie zszedł z chodnika. Od wielu lat zastanawiam się o co tu chodzi? Idę ostatnio chodnikiem, przede mną idzie panna. W momencie, gdy ją mijam, ona wyciąga telefon, wali mnie nim w głowę, a do tego zachodzi wprost przede mnie. Chwila później, na tym samym chodniku, inna panna stoi z córką, patrzy się na mnie i w momencie, gdy chcę je minąć, ta wchodzi mi wprost przed facjatę, nadal patrząc w oczy. O co tu kuźwa chodzi to nie wiem, niewidzialny jestem jak... większość facetów?
Zgłoś
Avatar
szaman1991 2023-11-01, 12:17
Ramiell napisał/a:

Ma rację, chłopaczyna przy samej krawędzi szedł, a babsko po swojej prawej miało kupę miejsca, to wolało się pchać, co ty ślepy czy jak?



Chyba ty jesteś ślepy kolego.. Widać, że to jakaś zawieszona starsza babka gapiąca się w chodnik. Normalny człowiek po prostu schodzi z drogi. No ale tu naprzeciwko mamy jakiegoś lamusa ( patrz mowa ciała, rączki blisko siebie, pedalski chód), który pewnie nie ma lekko w życiu i postanawia rozładować emocje na słabszej od siebie.

Pozdro

darek1234 napisał/a:

Co do zdania, w kwestii chodzenia po chodnikach płci tzw pięknej, to jjzz26 ma w pełni rację. Pisałem już o tym, że to jest jakiś problem z neuroprzekaźnikami u kobiet, one lezą wprost na ciebie, patrząc do tego w oczy, a jeżeli się przesuwasz to ona idzie tak, żebyś całkowicie zszedł z chodnika. Od wielu lat zastanawiam się o co tu chodzi? Idę ostatnio chodnikiem, przede mną idzie panna. W momencie, gdy ją mijam, ona wyciąga telefon, wali mnie nim w głowę, a do tego zachodzi wprost przede mnie. Chwila później, na tym samym chodniku, inna panna stoi z córką, patrzy się na mnie i w momencie, gdy chcę je minąć, ta wchodzi mi wprost przed facjatę, nadal patrząc w oczy. O co tu kuźwa chodzi to nie wiem, niewidzialny jestem jak... większość facetów?



Ty chyba jesteś jakimś totalnym frajerem, bo mi kobietki zawsze schodzą z drogi i subtelnie spuszczają oczka na chodnik. no ale to pewnie dlatego że jestem w chuj przystojny
Zgłoś
Avatar
Halmania 2023-11-01, 12:22 5
darek1234 napisał/a:

Co do zdania, w kwestii chodzenia po chodnikach płci tzw pięknej, to jjzz26 ma w pełni rację. Pisałem już o tym, że to jest jakiś problem z neuroprzekaźnikami u kobiet, one lezą wprost na ciebie, patrząc do tego w oczy, a jeżeli się przesuwasz to ona idzie tak, żebyś całkowicie zszedł z chodnika. Od wielu lat zastanawiam się o co tu chodzi? Idę ostatnio chodnikiem, przede mną idzie panna. W momencie, gdy ją mijam, ona wyciąga telefon, wali mnie nim w głowę, a do tego zachodzi wprost przede mnie. Chwila później, na tym samym chodniku, inna panna stoi z córką, patrzy się na mnie i w momencie, gdy chcę je minąć, ta wchodzi mi wprost przed facjatę, nadal patrząc w oczy. O co tu kuźwa chodzi to nie wiem, niewidzialny jestem jak... większość facetów?



Polecam taranowanie i najlepiej jeszcze przed zderzeniem odepchnięcie ręką i słowne, dosadne opierdolenie, dosłownie jak małpoluda. Kiedyś na bardzo zatłoczonym chodniku udało mi się z bara jebnąć jakąś młodą mimozę, darła się jak pojebana na całą ulicę, a ja miałam zwierzęcą satysfakcję z tego, że zabolało Jeszcze wkurwiają mnie wózki i specjalnie nie ustępuję, kiedy widzę, że małpa wymusza od innych usuwania się. Musisz porzucić wrażliwość na ulicy, bo cie zadepczą jak śmiecia.
Zgłoś
Avatar
zec 2023-11-01, 12:51 3
jjzz26 napisał/a:

Zamknij mordę. Nie odpierdoli dziadka bo mężczyźni znają podstawowe zasady życia w społeczeństwie. Za każdym razem gdy mijają się mężczyźni następuje to z poszanowaniem własnej przestrzeni i w 98% przypadków drugi mężczyzna wykona ruch w celu ułatwienia przejścia.
W przypadku tępych pizd lezą jakby były świętymi krowami i każdy musi im ustąpić miejsca choćby musiał łazić po psich gównach czy żywopłotach. Mała duża gruba chuda stara młoda nie ważne. Święte krowy. Tylko spierdolona ciota jak ty schodzi im z drogi.



NIe jestem za wrzucaniem wszystkich do jednego wora, ale z tą samą obserwacją podzieliłem się ostantio z znajomymi, mam taki ciasny chodnik jak idę do pracy, i chłopy normalnie zawszo się lekko "skręci" żebyśmy oboje przeszli, a babki to jak święte krowy zawsze i ty masz na ściane się wpierdolisz żeby ona przeszła, osobiście nie wpadam na nikogo tylko się zatrzymuje żeby zobaczyć reakcje, zawsze się tępo patrzą,
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2023-11-01, 12:58
Maniecky napisał/a:

Przez takie miekkie faje jak ty baby mysla dzisiaj ze im wszystko wolno.... i ten zalosny lewacki argument "nienawisc do kobiet".... mowisz to samo do tych co jada po gownie plynacym z Hollywood ?



Jesteś chłopcem. Pogadamy, jak zostaniesz mężczyzną.

Zgłoś
Avatar
qhash 2023-11-01, 13:33 1
i bardzo dobrze zrobił,może się szmata czegoś nauczy
Zgłoś
Avatar
tajfunkanalia 2023-11-01, 14:31 2
jjzz26 napisał/a:

Zamknij mordę. Nie odpierdoli dziadka bo mężczyźni znają podstawowe zasady życia w społeczeństwie. Za każdym razem gdy mijają się mężczyźni następuje to z poszanowaniem własnej przestrzeni i w 98% przypadków drugi mężczyzna wykona ruch w celu ułatwienia przejścia.
W przypadku tępych pizd lezą jakby były świętymi krowami i każdy musi im ustąpić miejsca choćby musiał łazić po psich gównach czy żywopłotach. Mała duża gruba chuda stara młoda nie ważne. Święte krowy. Tylko spierdolona ciota jak ty schodzi im z drogi.



Święte słowa. W Krakowie obok szpitala im. Narutowicza jest takie wąskie przejście. Z jednej ogrodzenie z drugiej stroma skarpa i tory kolejowe. Byłem świadkiem jak julczysko się zesrało do dziadka że jest kobietą i powinien się przesunąć. Problem w tym że dziadzia by zleciał na te tory gdzie został by rozjechany przez towarowy ze Śląska.
Zgłoś
Avatar
poliqon 2023-11-01, 17:17
jjzz26 napisał/a:

Zamknij mordę.



Zamknij morde gdy do ciebie mówie! Pacz mi w oczy, pacz mi kurwa na moje jaja zaraz zerżne ciebie i twojego czerwonego kolege ty pierdolona małpo w dupe jebana kurwa przez młodzież kurwa pierdolony koński zwisie kurwa rozumiesz mnie rozumiesz mnie paszteciarzu ty kurwa pierdolony owsinogi jebańcze, samozwańcze jak ci
Zgłoś
Avatar
tars 2023-11-01, 17:54
el napisał/a:

Pierdolisz jak pojebany, argument z dupy wyjales i w ogóle jebał Cię pies



Ale psów w to nie mieszaj! To miłe stworzenia i jebać byle kogo nie będą!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie