18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
smilee 2010-12-29, 19:12 2
Nawet nie dokończyłe tego filmu, muzyka mnie wykończyła. Ale to tani chwyt: dać muzykę, która silnie kojarzy się ze złymi emocjami pod film dotyczący polityki. Extra.
Zgłoś
Avatar
Pastuch z Pakistanu 2010-12-29, 19:15 4
No i po co ten filmik tutaj? Tylko psuje humor ludziom wmawiającym sobie jakie to PO jest wspaniałe i obnaża ich frajerstwo A przecież wystarczy pluć na PiS i od razu można sobie przypiąć łatkę wykształconego i inteligentnego...
Zgłoś
Avatar
mpproject 2010-12-29, 19:15 1
chuj z polityką ale warto na przyszłość wiedzieć kto nam podpierdala ciężko zarobione pieniądze na piwo
Zgłoś
Avatar
Emanuel 2010-12-29, 19:33
tylko krowa nie zmienia zdania... wieć nawet nie czytam komentarzy
Zgłoś
Avatar
Mefju9 2010-12-29, 19:54 1
Nie chcę mi się czytać ale popieram
Zgłoś
Avatar
~tedwaha 2010-12-29, 19:56
A co dodałeś filmik po tym jak zobaczyłeś jakiś z Kaczyńskim?
W ping ponga idź se pograć lepiej
Zgłoś
Avatar
Earth 2010-12-29, 19:58 1
Filmów z taką muzyką nie oglądam - spierdalajcie.

A poza tym, ciekawi mnie, że PO wygrało wybory, czyli no nie ma chuja ale większość Polaków na nich głosowała, a teraz kurwa "Jarek Jarek wyliżę ci dupę".
Zgłoś
Avatar
buszmen1 2010-12-29, 19:59 3
Kazdy kto twierdzi ze upadek stoczni to cos zlego dla Polski jest prepraszam bardzo, pierdolniety. Jesli ktos chce zabierac glos w dyskusji o ekonomii niech najpierw sprobuje zrozumiec zasady dzialania wolnego rynku, prawa popytu i podazy albo chociaz czym roznia sie keynesisci od monetarystow...
Zgłoś
Avatar
superfosfat 2010-12-29, 20:03 1
Skoro PiS zrezygnował z władzy pod domniemanym atakiem PO i doszło do ponownych wyborów w 2007 to co tam za cioty muszą być. Ja bym nie chciał przy władzy takich frajerów.
Rzecz leży zupełnie gdzie indziej w tym przypadku.
Zgłoś
Avatar
Inhiss 2010-12-29, 20:05 5
To jest straszne, że takie tematu trafiają tu i do tego się przebijają. Mamy na scenie politycznej dwie główne populistyczne partie, które ładnie się dopasowały. Robią trociny z mózgów zwykłych ludzi, którzy na nich głosują, a nawet robią takie filmiki.

My Polacy mamy many manię wybierania mniejszego zła i tu idealnie dopasowują się wspomniane partie opluwające się na wzajem cały czas. I huj, że nic nie robią. Ważne jest to by pokazać, że ten drugi robi jeszcze mniej.

Ludzie sami są sobie winni. Pierdolą od rzeczy że im źle i że powinno być lepiej. I własnie to całe "powinno" ich gubi. Zamiast słuchać innych i pozwalać im myśleć za siebie warto sięgnąć do źródeł i poczytać. Poznać programy różnych partii, dowiedzieć się że owych partii jest więcej niz 4 itp.

No i na koniec. Do tych wszystkich, którzy robią filmiki na temat jaki to Kaczor jest biedny bo Tusk jest zły lub jaki to Tusk jest biedny bo Kaczor jest zły:

WYPIERDALAJCIE
Zgłoś
Avatar
HighEnd 2010-12-29, 20:09
dr_dex napisał/a:



hahahahahahahahahahahhahahahaha najbardziej trafny komentarz z jakim się w życiu spotkałem.... Panowie i Panie to nie czas i miejsce na tego typu problemy...

A tak poza tym, było to tak sadystyczne jak widok kutasa u laski po ciągłym siedzeniu na sadolu...



PS: może warto by było dodać możliwość "spoilerowania" w postach?
Zgłoś
Avatar
vass 2010-12-29, 20:11 1
Żałosne popiskiwanie cweli z PIS, lub oszołomów od JKM
Zgłoś
Avatar
Pykac 2010-12-29, 20:19
Kurwa jednak chorzy Fanatycy z Jebniętym mózgiem istnieją A ja myślałem ze tylko w bajkach mi mama opowiadała
Zgłoś
Avatar
silvero3 2010-12-29, 20:37
Jak ta muzyka mnie wqrwia.
Zgłoś
Avatar
Witkens 2010-12-29, 20:41
POJEBAŁO CI SIĘ Z KONTAKT24
żałosne.. cenzura historyczna polega na debilizmie Naszego pokolenia- nikomu nie chce się czytać i dochodzić do WŁASNYCH wniosków, a wszelkiej maści teorie spiskowe są powielane z takim natężeniem,że aż chuj szczypie! piosenka w pełni oddaje stosunek sadistica do takiego gówna . nara
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie