18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
mesiash 2010-12-28, 14:33 18
tyle błędów ile tu jest to aż strach. Poza tym Jarek poległ przez głosowanie, a nie się podał. Autor ma znikomą wiedzę i jeszcze wyciąga wnioski spod dużego palca.
Zgłoś
Avatar
Pojechawszy 2010-12-28, 15:01 30
W chuj sadystyczne ... chuj mnie ta polityka, idz bronic krzyża!
Zgłoś
Avatar
szubuś 2010-12-28, 15:04 11
Koli napisał/a:

Kaczyński jest niski...



z tym się zgodze
Zgłoś
Avatar
Pomidor 2010-12-28, 15:05
Jaosław, jak został nazwany przez autora (nie wiem czy celowo, bo czytając w miejscu r jakoś mi przerwa wychodzi), jak napisał kolega wyżej poległ w wyborach. Co do niewywiązywania się z obietnic PO jest chyba pierwszą partią, która nie wycofała się z obietnic poprzedników, a konkretnie PiS-u o podwyżkach dla nauczycieli między innymi. Nie mam nic do prywatyzacji. Na koniec - nie jestem zwolennikiem żadnej partii ale akurat co do agresywnej opozycji w dniu dzisiejszym widzę to trochę na odwrót.

A odbiegając od tematu -nie czytaj początku komentarza bo to nie miejsce na polityczne spory - miałem nadzieję, że będzie śmieszne - zawiodłem się - brak piwa.

Jednak Ja-osław mnie ciut rozbawił.
Zgłoś
Avatar
szefooo 2010-12-28, 16:11 25
Kurwa polityka to nie makao. Każda partia chce mieć pełnię władzy.

Można by nakręcić podobny film o chciwości, kłamstwach i chamstwie PiSu a potem umieścić go w internecie ale nie ma jeszcze na świecie tak wielkiego serwera.
Zgłoś
Avatar
nsa 2010-12-28, 16:17 6
znowu RFAD? myślałem, że sobie już dali wszyscy z tym spokój
ale widać, że ktoś ćwiczy Microsoft Movie Maker:) tzn. chyba dostał laptopa na chujinke;)
Zgłoś
Avatar
djoshin 2010-12-28, 19:23 2
a ja jestem zdania że frajerów trzeba golić z kasy jebać system jabać zusy oni mnie okradają to musze sobie przyciupać na lewo chuj im w dupe nie ma się łba na karku to sorry klepaj bide ja nie bede Tadek z Torunia to jest kolo ile on trzepie kasy na tych frajerskich łbach to sie w pale nie mieści pozdro
Zgłoś
Avatar
koniecko_t 2010-12-28, 20:00 1
zapomniał sie cudak podpisać PIS, a tak to dobra ta armia pisu jak już na sadystów próbują działać
Zgłoś
Avatar
dr_dex 2010-12-28, 20:27 150
Zgłoś
Avatar
Pawian 2010-12-28, 23:02 13
o kurwa jakie prawdy objawione... normalnie się posrałem z wrażenia.
A kaczyńscy w ilu partiach byli? Wiem o PC, AWS i PIS. Tyle samo co Tusk. I co w tym złego?
Zgłoś
Avatar
Lala 2010-12-29, 0:09 16
szefooo napisał/a:

Można by nakręcić podobny film o chciwości, kłamstwach i chamstwie PiSu a potem umieścić go w internecie ale nie ma jeszcze na świecie tak wielkiego serwera.


Oni wszyscy mają brudne łapska. Gdyby, któraś z tych dwóch partii była czysta to druga przestała by istnieć. W normalnym kraju szefom obu rządów (i za pisu i po) postawiono by zarzuty co najmniej o niegospodarności. Kłóćcie się dalej zmanipulowane cepy. Niedługo będzie jak w usa. Dwie partie do wyboru. Co roku "zmiana" przy władzy druga partia dostaje i tak stołki.
Zgłoś
Avatar
szefooo 2010-12-29, 0:28 2
@up < dobrze gada. Polać jej.
Zgłoś
Avatar
Apollo 2010-12-29, 1:50 1
Lala napisał/a:

Niedługo będzie jak w usa. Dwie partie do wyboru.



Nie będzie bo gdzie trzech Polaków tam pięć partii
No i na czarnego prezydenta nie ma zgody ... póki my żyjemy...
Zgłoś
Avatar
p................s 2010-12-29, 2:57 2
widzę, że psy PiSu znają już Requiem for a dream tyle, że już ten kawałek mnie wkurwia po tych wszystkich "odkrywczych filmikach"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie