18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Przeglądając czeluście internetów natknęłam się na całkiem ciekawy artykuł. "Nie wiem ja­ka broń będzie użyta w trze­ciej woj­nie świato­wej, ale czwar­ta będzie na ki­je i kamienie" myślę, że może się sprawdzić. Nie do końca wierzę w tą przepowiednie, ale jest całkiem ciekawa, i myślę że może Was zainteresować. Ateistów i Gimbusy uprasza się o kulturę wypowiedzi.

Siostra Łucja miała objawienia Matki Bożej także wtedy, kiedy prze­bywała już w klasztorze w Coimbrze. Niewykluczone, że tak dzieje się do dziś. Niektóre z Orędzi przekazała za pośredni­ctwem ojca Augustyna Fuentesa. Zakonnik ten, będąc postulatorem w procesie beatyfikacyjnym Franciszka i Hiacynty, miał zgodę Ojca Świętego na kontaktowanie się z ostatnią wizjonerką objawień w Fatimie. Przekazane przez Maryję Orędzia dotyczą między innymi trzeciej wojny światowej, za­burzeń w przyrodzie i... przyszłości Polski. Publikację późniejszych Orędzi Matki Bożej rozpoczynamy od przekazu dotyczącego przebiegu trzeciej wojny światowej. Spośród wielu źródeł na ten temat oparliśmy się na książce Stephena Lassare'a Odkryte sekrety przyszłości z 1992 r.

Dalsza treść Trzeciej Tajemnicy:

„Dla świata będzie zaskoczeniem i szokiem błyskawicz­ne natarcie Chin na Rosję. Natężenie walk i okrucieństwa będą straszliwe. Chińczycy będą naśladować postępowanie Japończyków podczas drugiej wojny światowej: zaskoczenie, szybkość i terror. Zwycięstwa Chin przerażą Stany Zjednoczone. Chiny rzu­cą bomby jądrowe na zakłady zbrojeniowe i ośrodki doświad­czalne broni atomowej w Rosji. Wywołają one potworne zniszczenia, wstrząsy i zaburzenia w przyrodzie, co się póź­niej zemści na nich samych. Armia chińska zginie od broni jądrowej, którą sama rzuci na cały świat, chociaż początkowo będzie zwyciężać. Uderzy w wielu punktach, tak, że Rosja bę­dzie zmuszona walczyć na całej granicy, a jednocześnie potęż­ne desanty będą lądować w głębi kraju.

Amerykanie nie zechcą się mieszać bezpośrednio do woj­ny, ale widząc, co robią Chińczycy, będą życzyć Rosji zwycię­stwa. Niemcy wciągną USA do wojny jako sojusznika atlanty­ckiego. Pomoc dla Niemców ze strony Ameryki skupi swoją uwagę na Azji i tam będą lądowały wojska USA i Anglii (Irak, Turcja, Iran i Bałkany) w obronie przed Chińczykami. To, co zrobią Niemcy, będzie krokiem samobójczym. Będą liczyć na zajęcie Polski. W swej nienawiści nie zorientują się, że sympa­tia Zachodu i reszty świata będzie po stronie Rosji.

Wojska chińskie będą niszczyły i równały z ziemią wszyst­kie miasta i wsie zamieszkane przez ludność białą, a oszczę­dzały ludność republik azjatyckich, które częściowo powsta­ną przeciw Rosji i przyłączą się do nich. W języku chińskim będzie to się nazywało krucjatą przeciwko hegemonii rasy białej. Będą głosić jej koniec, a siebie mianują ręką sprawied­liwości. Nastąpi atak przez zaskoczenie Niemiec. Rosja runie na Europę. Polska, Czechy i Słowacja, wiedząc, że w razie zwycięstwa Niemiec czeka je zagłada, stworzą wspólną obro­nę przeciwko Niemcom.

Również walczyć ze sobą będą sami Niemcy, a Rosja wy­wrze na tym kraju całą swoją wściekłość za cios zadany z tyłu, za porażki na Wschodzie, za widmo klęski. Dopiero, kiedy Ro­sjanie dojdą do Atlantyku, ruszą przeciwko nim inne naro­dy bezpośrednio zagrożone. Rosjanie będą zmuszeni wycofać się z walki na Ukrainę, zostawiając po sobie spaloną ziemię i popioły miast. Obojętność na krzywdy, bogacenie się kosz­tem innych, wywoła odwet. Przykładem będzie los Szwecji i Szwajcarii. Rosja, która sama też w przeszłości zdradzała, łamała podstępnie traktaty i umowy, tego samego zazna na sobie.

(Niemcy mogliby się wytłuc już dzisiaj. Nie lubię skurwieli)

Zaznają też klęski Ukraina i Litwa, a w mniejszym stop­niu Łotwa i Estonia. Natomiast Białoruś, Polska i Węgry będą stosunkowo spokojne, ale jedynym narodem, który wyjdzie z tej katastrofy cało, ponieważ będzie chroniony przez Miło­sierdzie Boże, pozostanie Polska. Czechy i Słowacja zostaną zniszczone dopiero w czasie odwrotu wojsk rosyjskich, które będą się cofać w kierunku Ukrainy i Bałkanów. Od południa z Iraku uderzą Amerykanie i wybuchnie powstanie na Kaukazie aż po Turcję. Od strony Turcji zaatakują Anglicy. Ponadto przy tylu frontach trudno precyzyjnie podać ich kolejność.

Zjawiska atmosferyczne, które ukażą się na niebie już na początku wojny, będą ostatecznym ostrzeżeniem zapo­wiedzianym przez Maryję, Królową Świata, w wielu obja­wieniach. Będą potwierdzeniem, że nadchodzi zapowiedziany okres wojen i kataklizmów w przyrodzie. Będą też znakiem, że nie udało się pobudzić w ludziach żalu za grzechy i skruchy oraz chęci poprawy życia, aby móc powstrzymać zło wiszące nad światem, które dotąd trzymała Ręka Pana. Sprawiedli­wość Boża nie może dłużej znosić tryumfowania nikczemności i pogardy Jego świętych praw. Wzajemna nienawiść wróci do ludzkości w całej swej grozie i ohydzie.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2014-03-06, 18:22 1
Cytat:

Ateistów i [...] uprasza się o kulturę wypowiedzi.


już po tym zdaniu wiedziałem, że religijne bzdury
Zgłoś
Avatar
SalvaCzoko 2014-03-06, 18:24
@Up, dokładnie. Tylko popatrzyłem, zobaczyłem to słowo i przewinąłem w dół.
Zgłoś
Avatar
Annaroth 2014-03-06, 19:08 3
Paniowie, wiadomo, żę to tylko przepowiednia, ale co jak co, to całe skurwysyństwo jakby się odbiło na ludziach to dobrze by nam tak było.
Zgłoś
Avatar
jonasz1939 2014-03-06, 19:53 6
Nie żebym miała ból dupy, czy coś. Jednak człowiek inteligentny nie unika tematów bo jest w nich wspomniane o religii. Sama nie jestem jakoś wybitnie wierząca. A wręcz wcale, ale nie jestem ateistką. Dodałam artykuł, ponieważ jest sam w sobie ciekawy. I tyle. Nie chcę jakoś wbijać komuś religii. Bo była bym taką samą hipokrytką jak niejeden ksiądz.
Zgłoś
Avatar
Falsum 2014-03-06, 20:02 3
Polecam również: http://www.polska-azja.pl/2014/03/04/r-pyffel-siedem-powodow-dla-ktorych-chiny-nie-wlacza-sie-w-wydarzenia-na-ukrainie-i-pozostana-w-ukryciu/

Co prawda, nie jest to żadna religijna przepowiednia, tylko zwykła polityczno-ekonomiczna analiza.
Zgłoś
Avatar
Duentar 2014-03-06, 20:20 2
jonasz1939 napisał/a:

Polska, Czechy i Słowacja, wiedząc, że w razie zwycięstwa Niemiec czeka je zagłada, stworzą wspólną obro­nę przeciwko Niemcom.



Proszę: sadistic.pl/polska-neopartyzantka-vt275260.htm
Nie musicie dziękować
Zgłoś
Avatar
g................t 2014-03-06, 20:45
Jakie trzeba mieć kurewsko nudne i bezproduktywne życie żeby wymyślać takie pierdoły (no chyba że płacą za to).
Zgłoś
Avatar
Duentar 2014-03-06, 20:45
Nie znasz słów wielkich strategów? ;>
Wciągnąć na swój teren i zaczekać na zimę
Zgłoś
Avatar
vredes 2014-03-06, 22:32 2
moim zdaniem III WŚ już trwa i to od dobrych kilku lat, niewykluczone, że od 11 września WTC tylko innymi metodami, ekonomia, ropa, demokracje itd..
Zgłoś
Avatar
mis_kudlacz 2014-03-06, 22:40
"ale jedynym narodem, który wyjdzie z tej katastrofy cało, ponieważ będzie chroniony przez Miło­sierdzie Boże, pozostanie Polska."

Polska nie jest narodem, a jako państwo nie jest mesjaszem. Artykuł obrzydliwy.
Zgłoś
Avatar
p................a 2014-03-06, 23:03 1
Ze strategicznego,politycznego i historycznego punktu widzenia to bzdury. Ktoś zapomniał co to strategia gwarantowanego atomowego odwetu i atomowe okręty podwodne z pociskami nuklearnymi. Trzeba też być idiotą, żeby po atomowym laniu i klęskach otwierać drugi front.
Zgłoś
Avatar
s................r 2014-03-06, 23:52
Ahahahahha....
Cytat:

ale jedynym narodem, który wyjdzie z tej katastrofy cało, ponieważ będzie chroniony przez Miło­sierdzie Boże, pozostanie Polska.



Bo Polacy mają specjalne miejsce w serduszku Maryji, a to przecież Matka Boska. Boga. Syna znaczy. Yyy...

W każdym razie, w przypadku wojny lądowej pomiędzy Niemcami i Rosją, Polska to będzie pas ziemi niczyjej.

Tak czy owak, cała przepowiednia łamie się w jednym momencie. Gdy Chiny uderzają na Rosje przy pomocy ładunków nuklearnych, na nich uderzają USA, mimo wszelkich animozji, dla wyrównania szans.

Być może nie zdajesz sobie sprawy z ogromu zniszczeń jakie może wywołać JEDEN pocisk międzykontynentalny odpalany z pokładu łodzi podwodnej, której pozycja jest jedną z najbardziej strzeżonych tajemnic państwowych. 12 stolic Europy.
Zgłoś
Avatar
Falsum 2014-03-07, 2:46
mis_kudlacz napisał/a:

"ale jedynym narodem, który wyjdzie z tej katastrofy cało, ponieważ będzie chroniony przez Miło­sierdzie Boże, pozostanie Polska.



Polska Winkelriedem Narodów
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2014-03-07, 3:19
hm zastanawiam się czy aby nie byłby to dobry pomysł aby za swoje skromne oszczędności kupić funty i trzymać w UK w banku... tam nigdy praktycznie nie było żadnej *wojny* na zasadzie, że idzie armia wroga i rozpierdala co popadnie...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie