18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
Juzwa 2023-11-13, 19:54
Rak.Odbytu napisał/a:

A mnie ciekawi, co tam się naprawdę odjebało. Bo wiem, że żaden kwas nie wypierdala tak sam z siebie z cysterny. Jakiś znawca się wypowie co to było naprawdę i dlaczego?


To sabotaż. Wrzucił ktoś wiadro sody i zaczęło buzować.
Zgłoś
Avatar
szymonek81 2023-11-13, 20:24 9

Możliwe że tak wyglądał. Albo lepiej.
Zgłoś
Avatar
Anonimowyja 2023-11-13, 20:38 1
Wrzucił Mentosa do cysterny Coli.
Zgłoś
Rak.Odbytu napisał/a:

A mnie ciekawi, co tam się naprawdę odjebało. Bo wiem, że żaden kwas nie wypierdala tak sam z siebie z cysterny. Jakiś znawca się wypowie co to było naprawdę i dlaczego?



Widocznie cysterna nie miała przeglądu lub nie była przystosowana do tego i zaczęła reagować z kwasem ( Fe + 4 HNO3 + 7 H2O → Fe(NO3)3(H2O)9 + NO) po czym wytworzyła się temperatura zaczęło się to gotować aż ciśnienie wywaliło klapę. Cysterny do takich rzeczy są malowane w środku specjalną farbą polimerową lub napylane teflonem. Jak dojdzie do uszkodzenia warstwy to właśnie mogą się takie cuda dziać
Zgłoś
Avatar
Sztruks 2023-11-13, 22:06 2
Na chuj ten paznokieć trąbi?
Zgłoś
Avatar
kulas9 2023-11-13, 22:17 4
Kiedyś ze 20 lat temu prawie robiłem na chacie takie mocniejsze "petardy" (PETN XD) i przy syntezie zbyt mocno skoczyła temeperatura, tak samo wyjebał ten kwas azotowy i NO2 Cały sufit w kwasie a na chacie brunatno
Zgłoś
Avatar
crookla 2023-11-13, 22:17 1
motylekwbrzuchu napisał/a:

Tak sobie myślę: już chyba nie da się być głupszym od tego dekla w osobówce co stoi obok i nie spierdala.
Jednak się da.



Wszystko dzieje sie w jego martwym polu, muzyka gra, co on ma usłyszeć ulatniający się dym?
Zgłoś
Avatar
Verdi 2023-11-13, 22:18 2
Sztruks napisał/a:

Na chuj ten paznokieć trąbi?



Żeby ci za nim cofnęli i miał gdzie spierdolić
Zgłoś
Avatar
siewie 2023-11-13, 23:16 1
szymonek81 napisał/a:

Możliwe że tak wyglądał. Albo lepiej.



Robocop 3 jest zajebisty i ci z tymi armatami kurwa dziś to już się nie robi filmow
Zgłoś
Avatar
lesku73 2023-11-14, 1:03 3
no jebany mentosy wrzucił
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-11-14, 5:24
Pamiętaj chińczyku młody zawsze lej kwas do wody
Zgłoś
Avatar
raistpol 2023-11-14, 9:03
The major hazard posed by it is chemical burns, as it carries out acid hydrolysis with proteins (amide) and fats (ester), which consequently decomposes living tissue skin and flesh
Nitric acid is one of the most common types of acid used in acid attacks.

Jebany, sam siebie zrobił jak pakol córkę

Z drugiej strony, tyle kilogramów żrącego kwasy spada na ciebie...wyobrażam sobie że skóra na nim się po prostu stopiła do mięcha
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2023-11-14, 12:25
Dobrze, że miał odpowiednią odzież ochronną.
Zgłoś
Avatar
maziizam 2023-11-14, 14:34 1
Stężony kwas azotowy czy siarkowy ze stalą- żelazem ulega pasywacji gorzej jak dojdzie do rozcieńczenia wodą wtedy pomału następuje reakcja egzotermiczna, ale jest jeszcze inne prawdopodobieństwo ze w którymś miejscu cysternę coś podgrzało - lub sam kwas był gorący wtedy następuje również reakcja .
Zgłoś
Avatar
killua 2023-11-14, 15:14
kulas9 napisał/a:

Kiedyś ze 20 lat temu prawie robiłem na chacie takie mocniejsze "petardy" (PETN XD) i przy syntezie zbyt mocno skoczyła temeperatura, tak samo wyjebał ten kwas azotowy i NO2 Cały sufit w kwasie a na chacie brunatno



"Mój stary był fanatykiem petard... Cały dom zajebany kwasem azotowym i NO2... "
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie