18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Gdyby nie to, że opisywana tu koszmarna i makabryczna historia przytrafiła się naprawdę, można byłoby pomyśleć, iż jest ona gotowym scenariuszem filmu Tima Burtona. Nie sposób odmówić jej bowiem pewnego przedziwnego rodzaju romantyzmu, który pokazuje, iż miłość bywa silniejsza niż śmierć. Wszystko za sprawą pewnego Wietnamczyka, który rozkopał grób swojej martwej żony i spał obok jej ciała przez długie pięć lat.

55-letni mężczyzna z małego miasteczka położonego w prowincji Quang Nam, rozkopał grób swojej małżonki w 2004 roku. Ciało martwej kobiety owinął w ubrania, nadał im odpowiednie kształty i ułożył na swoim małżeńskim łóżku - podaje Nguyen Nhat Lam dla portalu Vietnamnet.vn.

Wietnamczyk przyznał, że zaraz po śmierci żony, która miała miejsce w 2003 roku, przez 20 miesięcy spał na jej grobie. Nie mogąc pogodzić się z jej śmiercią, postanowił, że pozostanie blisko swojej ukochanej. Po jakimś czasie zaczął mu jednak doskwierać chłód, deszcz i wiatr, wykopał więc tunel prowadzący do grobu i znów spał obok żony.

Kiedy dzieci mężczyzny poznały makabryczną tajemnicę nocnych wycieczek ojca, przeraziły się i zakazały mu wychodzić nocami na cmentarz. Wówczas, w tajemnicy przed swoimi pociechami, mężczyzna rozkopał grób swojej żony, wyciągnął jej ciało i zabrał je do domu.

wiecej tutaj
Zgłoś
Avatar
Filiżanka 2009-12-01, 14:43
Zaglądamy na niewiarygodne.pl
Zgłoś
Avatar
r................r 2009-12-01, 14:46
Trochę beznadziejny ten kolo
Zgłoś
Avatar
sol34 2009-12-01, 14:59 7
Wprost idealny scenariusz na komedie romantyczną z Bennem Affleckiem w rol głównej.
Zgłoś
Avatar
axtxn 2009-12-01, 15:17 5
Pewnego wieczoru lord John wpada na herbatkę do lorda Toma. Siedzą i piją w milczeniu, aż John pyta:
- A gdzie lady Mary?
- Lady Mary leży na górze - odpowiada lord Tom.
- W takim razie wpadnę do niej na chwilę - mówi, wstajac lord John.
Wchodzi po schodach i znika w jednym z pokoi. Po dłuższej chwili wraca, dyskretnie poprawia garderobę i siada w milczeniu naprzeciw lorda Toma.
Rozmowa nie klei się, więc unosi filiżankę do ust i łyka odrobinę herbaty. Po czym, wykrzywiając się z niesmakiem, mówi:
- Zimna jakaś!
Na to lord Tom odpowiada z flegmą:
- No cóż, nic dziwnego, już trzy dni jak nie żyje...
Zgłoś
Avatar
ozzmosiss 2009-12-01, 15:40
Nasuwa mi się pytanie jak wyglądało ich pożycie małżeńskie ;]
Zgłoś
Avatar
koopa 2009-12-01, 15:59 3
ozzmosiss napisał/a:

Nasuwa mi się pytanie jak wyglądało ich pożycie małżeńskie ;]



Napewno była oziębła w tych sprawach.
Zgłoś
Avatar
k................7 2009-12-01, 15:59
Na pewno nie na jeźdzca
Zgłoś
Avatar
Modliszka 2009-12-01, 16:05
ozzmosiss napisał/a:

Nasuwa mi się pytanie jak wyglądało ich pożycie małżeńskie ;]



Mało to nekrofilów chodzi po świecie
Zgłoś
Avatar
k................7 2009-12-01, 16:41
Modliszka napisał/a:

Mało to nekrofilów chodzi po świecie


Zgłoś
Avatar
o................k 2009-12-01, 17:20
Ja wszystko rozumiem... Ale żeby z własną? Mało było na cmentarzu?
Zgłoś
Avatar
raza 2009-12-01, 22:08 5
Kiedyś zasłyszałem historię, czy prawdziwą nie wiem, o pewnej niewieście, która zaczęła odczuwać jakieś dolegliwości w miejscach intymnych, przez co zgłosiła się do lekarza. Zdziwiony doktor odkrył, że pani w pochwie ma rodzaj grzybków, które pojawiają się TYLKO na trupach. Smaczku dodaje fakt, że chłopak rzeczonej niewiasty pracował w prosektorium
Zgłoś
Avatar
m................r 2009-12-01, 22:34
Przynajmniej nie pierdoliła, że ją głowa boli.
Zgłoś
Avatar
fr33k 2009-12-02, 0:09
raza napisał/a:

Kiedyś zasłyszałem historię, czy prawdziwą nie wiem, o pewnej niewieście, która zaczęła odczuwać jakieś dolegliwości w miejscach intymnych, przez co zgłosiła się do lekarza. Zdziwiony doktor odkrył, że pani w pochwie ma rodzaj grzybków, które pojawiają się TYLKO na trupach. Smaczku dodaje fakt, że chłopak rzeczonej niewiasty pracował w prosektorium


bash się kłania
Zgłoś
Avatar
raza 2009-12-02, 9:33
A możliwe xD
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie