18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Halman 2021-03-28, 18:35 19
DMT napisał/a:

Idą dwie kobyły, z klapkami na oczach...



były przecież chronione pasami...
Zgłoś
Avatar
Manii 2021-03-28, 18:46 2
Zanim pewne sado pizdy beda sapac ze wina tego co sie zatrzymal....
Zgłoś
Avatar
joeblacktwo 2021-03-28, 18:48 2
Halman napisał/a:

były przecież chronione pasami...



Ewidentnie nie trzy punktowymi
Zgłoś
Avatar
Warystor 2021-03-28, 18:52 11
Manii napisał/a:

Zanim pewne sado pizdy beda sapac ze wina tego co sie zatrzymal....



Chuj wie o co Ci chodzi. Dodam tylko, że cmentarze są pełne tych, co byli na pasach.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2021-03-28, 18:54 8
Głupie pizdy chyba w Polsce niedługo wejdzie prawo że pieszy dochodzący do pasów ma pierwszenstwo, nie wiem kto to wymyślił ale ma coś z sadola będziemy coraz więcej takich obrazków oglądać
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-03-28, 18:57
Manii napisał/a:

Zanim pewne sado pizdy beda sapac ze wina tego co sie zatrzymal....



Wina tego co się zatrzymał, ale to i tak nieistotne, ważne, że piesze robactwo pięknie wyjebało w kosmos
Zgłoś
Avatar
marvel321 2021-03-28, 18:59 4
pazuzu napisał/a:

Głupie pizdy chyba w Polsce niedługo wejdzie prawo że pieszy dochodzący do pasów ma pierwszenstwo, nie wiem kto to wymyślił ale ma coś z sadola będziemy coraz więcej takich obrazków oglądać



Zdziwisz się jaki postrach wśród kierowców wzbudzi to prawo. Od 1 czerwca drodzy kierowcy wielu z was zacznie tracić swoje uprawnienia za nie ustępowanie pieszym.

Zgłoś
Avatar
Payan 2021-03-28, 19:05 1
Piczki ładny lot zaliczyły
Zgłoś
Avatar
Asuritta 2021-03-28, 19:15 21
1. Pieszy na przejściu popatrzyły i poszły
2. kierowca auta nadmierna prędkość
3. kierowca auta omijanie samochodu przed pasami który ustępuje pieszym
4. kierowca nawet nie był wstanie zapanować nad hamowaniem ...

norma w Polsce bo każdy myśli że omijanie i wyprzedzanie to musisz zmienić pas inaczej to nie jedzie swoim pasem i chuj ... AMEBY
Zgłoś
Avatar
Warystor 2021-03-28, 19:18 4
Asuritta napisał/a:


norma w Polsce bo każdy myśli że omijanie i wyprzedzanie to musisz zmienić pas inaczej to nie jedzie swoim pasem i chuj ... AMEBY



Nie zesraj się, przecież to filmik z Rosji.
Zgłoś
Avatar
DmNQ 2021-03-28, 19:46
Jeszcze sie pierwszemu ladnie ukłoniła
Zgłoś
Avatar
pawelekq9 2021-03-28, 19:46 3
przechodząc przez pasy ignorujemy całkowicie samochody by na sadolu nie było nudno xD
Zgłoś
Avatar
Konfedernacja 2021-03-28, 19:50 1
Warystor napisał/a:

...przecież to filmik z Rosji.



Po ilości znaków D-6 przy i nad przejściem, obstawiałbym jednak Polskę.
( numerów aut nie widzę)
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2021-03-28, 19:50 84
Widzę, że większość komentatorów prawo jazdy wygrała w czipsach albo popierdala wózkami napędzanymi mamusią.
Pierwsi do komentowania, a znajomość ustawy o ruchu drogowym zerowa. Skąd się wszyscy wzięliście, debile?

Art. 26. [Obowiązki kierującego pojazdem wobec pieszych]
1. Kierujący pojazdem, zbliżając się do przejścia dla pieszych, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność i ustąpić pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu.
2. Kierujący pojazdem, który skręca w drogę poprzeczną, jest obowiązany ustąpić pierwszeństwa pieszemu przechodzącemu na skrzyżowaniu przez jezdnię drogi, na którą wjeżdża.
3. Kierującemu pojazdem zabrania się:
1) wyprzedzania pojazdu na przejściu dla pieszych i bezpośrednio przed nim, z wyjątkiem przejścia, na którym ruch jest kierowany;
2) omijania pojazdu, który jechał w tym samym kierunku, lecz zatrzymał się w celu ustąpienia pierwszeństwa pieszemu;
3) jazdy wzdłuż po chodniku lub przejściu dla pieszych.
4. Kierujący pojazdem, przejeżdżając przez chodnik lub drogę dla pieszych, jest obowiązany jechać powoli i ustąpić pierwszeństwa pieszemu.

Ktoś na nie czekał w domu, a jakiś bezmyślny idiota za fajerą miał to w dupie.
Owszem, mam ból dupy, bo podobny debil w identyczny sposób zabił mojego ojca rok przed moimi osiemnastymi urodzinami. Dawno w chuj, ale wkurwiają mnie tacy kierowcy do dzisiaj i napierdalałbym takich dechami, jak leje się złodziei w Brazylii
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie