18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Avatar
niejemmiesa 2024-07-15, 23:53 2
dwakilo napisał/a:

Co takiego? Oczy bolą...



Jest polnoc , ten komentarz nie byl na tyle wazny zeby pilnowac gramatyki i uzywac shifta czy alta zeby byly polskie znaki i duze litery. jestem dyslektykiem jak chce pisac bez bledow to musze sie skupic . a ja wale w klawiature przy zgaszonym swietle i to jest sadol . to sa nowe tematy regularnie wiec moj komentarz zniknie w tlumie moze za trzy dni go ktos p[rzeczyta jeszcze.
Zgłoś
Avatar
vengo 2024-07-16, 0:01 2
Dla takich debili jest specjalne miejsce w piekle.
Zgłoś
Avatar
Bubu_ndh 2024-07-16, 0:18 1
Myślałem że ją zajebał i próbował fikołka do tyłu zrobić, a że mu nie wyszło to też się zajebał?
Zgłoś
Avatar
damian15snk 2024-07-16, 0:36 4
Pierdolony jak ją przytula pewnie czytał Shakespeare'a
Zgłoś
Avatar
Mitch 2024-07-16, 1:59 1
Jaki romantyk!
Zgłoś
Avatar
Pedator 2024-07-16, 5:01
No dobra. Wszyscy wiedzą że żółtki to są pojebane, ale kto zapłaci za herbate?

[ Dodano: 2024-07-16, 05:02 ]
vengo napisał/a:

Dla takich debili jest specjalne miejsce w piekle.



Pewnie. Mają takie ceny że ludzie wolą się zabić niż zapłacić. Kapitaliści pierdoleni., wyzyskiwacze.
Zgłoś
Avatar
birddog102 2024-07-16, 8:29
Love is Love
Zgłoś
Avatar
Kokosaznel 2024-07-16, 8:35
Tępe żółte chuje
Zgłoś
Avatar
n1ck.ee 2024-07-16, 8:52
Ale go musiała zdenerwować durna pinda.
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2024-07-16, 9:12
niejemmiesa napisał/a:

Jest polnoc , ten komentarz nie byl na tyle wazny zeby pilnowac gramatyki i uzywac shifta czy alta zeby byly polskie znaki i duze litery. jestem dyslektykiem jak chce pisac bez bledow to musze sie skupic . a ja wale w klawiature przy zgaszonym swietle i to jest sadol . to sa nowe tematy regularnie wiec moj komentarz zniknie w tlumie moze za trzy dni go ktos p[rzeczyta jeszcze.



Szczerze mówiąc nie potrafię pojąć tego typu rozumowania. Albo piszemy po polsku albo nie. Niezależnie od sytuacji. Jest różnica w stwierdzeniu: zrobiłem mu łaskę i zrobiłem mu laske. Można być zrozumianym niezgodnie z intencjami. Mam nadzieję. Piona
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-16, 9:24 1
Po prostu nie pisz podczas walenia konia. Wszystko się trzęsie, jesteś rozpalony i nie trafiasz w literki.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-16, 11:00
shoe5maker napisał/a:

Co za ciotowaty przegryw.



Nie pierdol, za cycka przecież złapał.

[ Dodano: 2024-07-16, 11:01 ]
vengo napisał/a:

Dla takich debili jest specjalne miejsce w piekle.



Na stanowisku kierowniczym
Zgłoś
Avatar
niejemmiesa 2024-07-16, 11:04
dwakilo napisał/a:

Szczerze mówiąc nie potrafię pojąć tego typu rozumowania. Albo piszemy po polsku albo nie. Niezależnie od sytuacji. Jest różnica w stwierdzeniu: zrobiłem mu łaskę i zrobiłem mu laske. Można być zrozumianym niezgodnie z intencjami. Mam nadzieję. Piona



Powiem ci tak grałem w tibie 15 lat tam nie ma Polskich znaków wiec przyzwyczaiłem sie do takiego pisania. Ci bardziej bystrzy załapią z kontekstu czy miało być laska czy łaska . A ci co nie załapią to nie warto z nimi nawet gadać
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2024-07-16, 11:06
niejemmiesa napisał/a:

Powiem ci tak grałem w tibie 15 lat tam nie ma Polskich znaków wiec przyzwyczaiłem sie do takiego pisania. Ci bardziej bystrzy załapią z kontekstu czy miało być laska czy łaska . A ci co nie załapią to nie warto z nimi nawet gadać



Teraz widać postaranie. Super.
Zgłoś
Avatar
sensation87 2024-07-16, 11:13
oby chuj przeżył i dostał kilka kutasów na ryj i nie tylko
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie