18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Przybywam do was z niedalekiej przyszłości. Mam klika fotek.
Wszystko zacznie się od kolejnych podatków… jeszcze nie wiecie ale już niebawem zostanie wprowadzony podatek od myślenia, od wiatru (od deszczu już jest od roku) od narodzin dzieci itp.




Możecie zadawać pytania… ale uprzedzam że nie podaję wygranych numerów totka
Zgłoś
Avatar
Polandball 2014-02-06, 15:47 3
Mam pytanie:
Na święta w Polsacie nadal leci Kevin?
Zgłoś
Avatar
bono13 2014-02-06, 15:48
wpiszcie sobie w google górnicy pod sejmem można się rozmarzyć ))))

Dla leniwych google.pl/search?q=g%C3%B3rnicy+pod+sejmem&client=firefox-a&hs...
Zgłoś
Avatar
Policeman 2014-02-06, 15:51 36
Ja tam na pewno nie będę siedział na barykadzie. Macie narzędzia już teraz do zmiany wszystkiego na lepsze. I co? Tak ciężko kurwa dupę ruszyć i zagłosować za Korwinem? Ile to lat chuje głosujecie na aws, uw, sld, pis, po, pis, psl? Ile kurwa można na tych samych ludzi z układu okrągłego stołu? To nie kurwa, zrobicie burdel na ulicach i zakończy się to HMMMM pewnie jakąś kapitulacją władzy, na czele ruchu społecznego stanie jakiś Wałęsowicz i dziwnym trafem po przejęciu władzy przywróci wszystkich z układu z powrotem do władzy.

Historia uczy tego, że ludzie nie uczą się niczego z historii.

P.S nie kibicuję jebanym górnikom-zadymiarzom, którzy walczą tylko dla siebie. Związki na powązki, tyle w temacie. Nie potrzebuję kurwa żadnych ulg czy jałmużny od państwa, potrzebuję tego by mi nie zapierdalali 3/4 pieniędzy w podatkach. Sam kurwa kupię podręczniki dla mojego dziecka.
Zgłoś
Avatar
basior88 2014-02-06, 15:55
Moda na sukces dalej jest emitowana?
Zgłoś
Avatar
rojo 2014-02-06, 15:59 1
fake!!! nie dajcie się nabrać, na pierwszym zdjęciu widać ruski kask, na pewno była wojna, ruscy nma wjechali i jak zwykle rząd sprzedał naród i sie zabarykadowali na wiejskiej
Zgłoś
Avatar
ZimboL09011997 2014-02-06, 16:03
Czy Kewin dalej leci??
Zgłoś
Avatar
DjRomek 2014-02-06, 16:10
w którym roku w końcu uda się komuś rozjebać ten sejm?
Zgłoś
Avatar
p................a 2014-02-06, 16:16
Ukraina się w końcu rozpadła?
Zgłoś
Avatar
A................n 2014-02-06, 16:19
Z przyszości tak? To powiedz cwaniaczku jaki jutro dzień,
Zgłoś
Avatar
GhostRider32 2014-02-06, 16:20 5
@Ostrovsky
Wydawało mi się, że komuna wyklucza kapitalizm, ale co ja tam wiem
Zgłoś
Avatar
Promek 2014-02-06, 16:32
@SnieznyWilq

Dzieki rozwiazales moja zagadke z mlodych lat jak ogladalem ten film, przeslij jeszcze to do Stallona bo tez nie wiedzial
Zgłoś
Avatar
chłop_małorolny 2014-02-06, 16:35 4
Ostrovsky napisał/a:

Oby tak było Oby naród się przebudził i zrobił rewolucje dla czystej demokracji a nie kapitalizmu i komuny pod przykrywką pseudo demokracji



Co kurwa?!
Zgłoś
Avatar
satan696 2014-02-06, 16:57 1
Internetowe polaczki. Wasz patriotyzm i wkurw sie zaczyna i konczy w internecie. Jestescie wykastrowani dla wladzy. Kazdy z was gada o rewolucji ale nic nigdy nie zrobi heh. Wracajcie na fejsbuka i pogmeracje sobie w zyciu. Po chuj wam rewolucja jak jej nawet nie chcecie(jakby bylo inaczej to sejm by juz plonal). Wrocie do swojego zycia i porobcie cos w nim a nie snujecoie mokre sny o rewolucji/pogromie lewakow/gimboprawicy/chuj wie czego. Demikracja zdobyta rewolucja.. jakie to lewackie i anty-patriotyczne... smiechlem.
Zgłoś
Avatar
dram09 2014-02-06, 17:30 1
satan696 napisał/a:

polaczki



Za użycie tego słowa, w pozytywnym czy negatywnym kontekście, powinno być karane, karą 1000 brudnych chujów na twarzy.
Zgłoś
Avatar
satan696 2014-02-06, 17:39
Oj, to nie ma godzic w Polakow tylko te smieszne ludziki spuszczajace sie na mysl o rewolucji i ew ciebie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie