18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Przybywam do was z niedalekiej przyszłości. Mam klika fotek.
Wszystko zacznie się od kolejnych podatków… jeszcze nie wiecie ale już niebawem zostanie wprowadzony podatek od myślenia, od wiatru (od deszczu już jest od roku) od narodzin dzieci itp.




Możecie zadawać pytania… ale uprzedzam że nie podaję wygranych numerów totka
Zgłoś
Avatar
avic 2014-02-06, 18:23 1
@satan696 - żeby wywołać pożar, potrzeba iskry. A w tym lesie jest sucho* od bardzo dawna. Może ktoś rzuci niedopałek a może spaść deszcz i pożaru nie będzie. Nie wiesz tego ani Ty, ani ja.

* - abstrahując od imć Bongmana:)
Zgłoś
Avatar
satan696 2014-02-06, 19:10 1
Juz to widze.. ten twoj las to chyba las deszczowy jak juz. Rzad zezwala na te smieszne manifestacja + jebnie skruche i obietnice poprawy. Ludzie zadowoleni ze rzad ustapil a rzad zadowolony ze ludzie znow bd wystawiac anusy myslac o poprawie i bd ich ruchac do woli c: Zadne lewaki czy gender nie jest temu winne, moge smialo powiedziec ze ludzie to naiwni debile i tyle. Zaden kurwin czy anty-polski ruch narodowy cos zmieni bo przedzej bym typowal ich jako cichych sojusznikow rzady(juz w prlu co poniektore jednostki byly z pzpr.) i obecnie to "opozycja" niz realny przeciwnik rzadu.
Zgłoś
Avatar
dram09 2014-02-06, 19:34
satan696 napisał/a:

Oj, to nie ma godzic w Polakow tylko te smieszne ludziki spuszczajace sie na mysl o rewolucji i ew ciebie.



No to wystarczy idiota,debil. Sformułowanie "polaczki" ubliża całemu społeczeństwu jako Polakom, a wiadomo jak wszędzie i w Polsce znajdziemy idiotów.

Wspominając o tych "rewolucjonistach" to coś w tym jest, na obecną chwilę, chyba nikt nawet nie zaproponował co było do zrobienia po rewolucji w Polsce, kto by rządził i jak? To jest najciekawsze pytanie.
Zgłoś
Avatar
satan696 2014-02-06, 19:50 1
Nie polaczki to debile myslace ze sa patriotami przyczym uzywaja nowomowy i de facto sa malo bystrymi nacjonalistami.

Rewolucja ? posralo cie tez co ? Podczas rewolucji moralnosc nie istnieje i wladze dobywa najsilniejszy nie najlepszy. Dodatkowo unia nie pozwoli na to i ustawy o bratniej pomocy obcych sil pozwalaja nawet na wyjebani psiarni jak sie zbuntuje bo pojawi sie europolicja z policja z innych krajow(oni nie bd sie pierdolic jak omon czy berkut tylko pala po ryju i morda przy ziemi).
Zgłoś
Avatar
dram09 2014-02-06, 20:08
satan696 napisał/a:

Rewolucja ? posralo cie tez co ?



Nic nie poparłem,uważnie czytaj zanim kogoś nazwyzywasz, tylko zaznaczyłem że mnie dziwi sam fakt rewolucji która nie ma na końcu żadnej kontynuacji w skutkach. Na zasadzie: Spaliliśmy Wiejską i głowy polityków są już na palach, to co teraz robimy?
Zgłoś