18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-09-13, 12:51 1
iggiamakim napisał/a:

W Polsce siedziałeś na zasiłku i nie znalazłeś roboty, a u Holendra jebałeś pewnie za 5€/godz. no i oczywiście straszyłeś localsów po pijaku!!!



W Amsterdamie byłem na wieczorze kawalerskim swojego kolegi zjebie, więc już przestań się przypierdalać do pracujących i mieszkających tam Polaków.

Chuja o mnie wiesz parchu. Pracuje i zarabiam godnie w Polsce a takich jak ty antypolaków ustawiam wieczorami na ulicy do pionu dla sportu.

Nie jestem wydmuszką mężczyzny jak ty.
Zgłoś
Avatar
iggiamakim 2024-09-13, 12:59 2
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

W Amsterdamie byłem na wieczorze kawalerskim swojego kolegi zjebie, więc już przestań się przypierdalać do pracujących i mieszkających tam Polaków.
Chuja o mnie wiesz parchu. Pracuje i zarabiam godnie w Polsce a takich jak ty antypolaków ustawiam wieczorami na ulicy do pionu dla sportu.
Nie jestem wydmuszką mężczyzny jak ty.



No kurwa nie pomyliłem się!!! Kogucik Sebix pełną gębą! Z kolegami po nocach napierdala ludzi dla sportu!
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-09-13, 13:04
iggiamakim napisał/a:

No kurwa nie pomyliłem się!!! Kogucik Sebix pełną gębą! Z kolegami po nocach napierdala ludzi dla sportu!



Znów kłamiesz gnido !

Napisałem ''ustawiam'' a nie bije palancie!

ustawiam słownie takich kłamliwych bez honoru podludzi jak ty
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-09-13, 13:26 3
Autor napisał/a:

Niestety podzieli, bo to nie lata 90-te gdzie człowiek się napierdalał o byle co. Tłukli się wszyscy na osiedlach.
Teraz te "karne jeżyki" wychowane bezstresowo w krainie szczęścia, różu i tęczy; zostaną tak samo zdominowani jak pizdeusze we Francji i Niemczech.
Większość chłopaków, którzy hartowani byli na polskich blokowiskach mają dziś 40 - 50 i więcej lat.
Niestety względy spokój powoduje, że w napływie obcej kultury mamy dominację siły.
F. Koneczny pisał już o tym lata temu, niestety szwaby w swej arogancji uznały, że zaprzęgną ich do roboty i w ten sposób ucywilizują ich na sposób zachodni wzmacniając gospodarkę. No to się im nie udało, przynajmniej nie wszystkich. Stopniowe przyjmowanie przyjęłoby się gdyby ludzie obcy kulturowo podporządkowali się ładowi cywilizacji zachodniej. Jak jest, każdy widzi.
A dziś przekonujemy się, że nie tylko dwie kultury na jednym terenie się barbaryzują, ale również dwa narody w jednym państwie się nie pogodzą.
Już niecierpliwie czekam na określenie "ruska onuca".



najgorsze jest to, że niemiaszki nie uczą się nawet na swoich błędach, bo kilkadziesiąt lat temu nawpuszczali turasów, którzy miel na nich pracować, a jak się skończyło każdy wie. kilka lat temu zapraszali kolejnych fekaliowych, a teraz blokują nielegalnie granice
Zgłoś
Avatar
iggiamakim 2024-09-13, 14:09 1
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Znów kłamiesz gnido !
Napisałem ''ustawiam'' a nie bije palancie!
ustawiam słownie takich kłamliwych bez honoru podludzi jak ty



Przecież "Koguciku Sebiku" w Twoim języku "ustawiam" = "napierdalam"... ...o chuj się strzępisz???
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2024-09-13, 14:42
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Przypominam ze Tusk podpisał Pakt Migracyjny....



To nie Tusk podpisał pakt migracyjny, tylko został przegłosowany przez radę europejską. Polska była cały czas przeciwko.
Żeby nie było: Chuj w dupe Tuskowi, a Kaczyńskiemu jeszcze większy!
Ale nie można mówić że Tusk podpisał, bo to nieprawda.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-13, 18:17
metyoo napisał/a:

najgorsze jest to, że niemiaszki nie uczą się nawet na swoich błędach



Bo dla nich to nie są błędy. Oni wciąż realizują plan hrabiego Richarda Nikolausa von Coudenhove-Kalergi.
Zgłoś
Avatar
Presty 2024-09-13, 19:04
nowynick napisał/a:

No i nie rozumiem czemu Polska nie występuje o 20 tys. € na każdego szoszona przyjętego od 2022? Jest tu ich na oko z 5 milionów. Przypada jakieś 30 tys PLN do rozdania każdemu polskiemu obywatelowi w ramach rekompensaty za pogorszenie warunków życia...



Kłamiesz, Koguciku Bałamuciku ruski trollu - Polska (także Węgry i Słowacja) głosowały przeciwko

prawo.pl/samorzad/pakt-migracyjno-azylowy,524623.html
Zgłoś
Avatar
tyczka333 2024-09-13, 19:07
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Przypominam ze Tusk podpisał Pakt Migracyjny....



jak narazie to pis naściągał najwiecej imigrantów. Podczas ostatniego głosowania Tusk głosował przeciwko przyjmowaniu ich do Polski yntelygencie
Zgłoś
Avatar
elim 2024-09-13, 19:33
To już powinno być traktowane jak próba zabójstwa.
Zgłoś
Avatar
kobo7 2024-09-13, 23:58
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Przypominam ze Tusk podpisał Pakt Migracyjny....



To nie Polska. Może jakieś aparaty do uszu sobie włóż, albo co. Chyba że jesteś z tych mądrych inaczej, to przepraszam, nie chciałem być nieuprzejmy.
Zgłoś
Avatar
Karaczanx 2024-09-14, 0:03 1
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Pakt Migracyjny



debilu, żebyś czytał coś więcej niż sadola to byś wiedział, że...

Polska, a także Austria, Węgry i Słowacja zagłosowały przeciwko przyjęciu zmian w polityce dotyczącej migracji i azylu. Głosowanie w radzie odbyło się większością kwalifikowaną, co oznacza, że sprzeciw tych państw nie wystarczył, aby zablokować ugodę. 

i chuja Tusk mógł zrobić, chociaż, debilu był PRZECIW...dotarło?

demagog.org.pl/wypowiedzi/obecnosc-migrantow-w-polsce-czy-to-przez-pak...
Zgłoś
Avatar
gjpk 2024-09-14, 0:05
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Przypominam ze Tusk podpisał Pakt Migracyjny....



Generalnie, pojebie, to Tusk z Orbanem byli przeciw.
Zgłoś
Avatar
mun66 2024-09-14, 1:28
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Przypominam ze Tusk podpisał Pakt Migracyjny....



Przypominam, że rzad PIS wpuścił miliony migrantów.
Zgłoś
Avatar
MisiaXD 2024-09-14, 8:19 1
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Przypominam ze Tusk podpisał Pakt Migracyjny....



Więc zamknij morde idioto bez szkoły

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie