18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:28
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Avatar
yellow87 2024-09-13, 8:31 27
Pierdolone ciapackie ścierwa. Nogi i ręce pourywać i do rzeki.
Zgłoś
Avatar
leonidkacap 2024-09-13, 9:16 5
co za chuj jebany
Zgłoś
Avatar
Kawi683 2024-09-13, 10:04 17
jak myśle ze Polska podzieli los Francji albo Brytoli to aż chodze z nerwow ze ciapaki juz ich dominuja u siebie na podworku
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse 2024-09-13, 10:21 2
Jak się odwrócisz to agresor w magiczny sposób nie wyparuje widać było od razu, że zaraz będzie nokaut a ten kurwa udaje, że nie widzi co jest grane.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-13, 10:29 1
Polska za chwilę podzieli los Ukrainy.
Zgłoś
Avatar
Quassar 2024-09-13, 10:35 1
Klasycznie jak pato dresiarze nigdy uczciwie zawsze chamsko....
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-09-13, 10:49 58
Przypominam ze Tusk podpisał Pakt Migracyjny....

Zgłoś
Avatar
nowynick 2024-09-13, 11:57 30
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Przypominam ze Tusk podpisał Pakt Migracyjny....



No i nie rozumiem czemu Polska nie występuje o 20 tys. € na każdego szoszona przyjętego od 2022? Jest tu ich na oko z 5 milionów. Przypada jakieś 30 tys PLN do rozdania każdemu polskiemu obywatelowi w ramach rekompensaty za pogorszenie warunków życia...
Zgłoś
Avatar
kranik123 2024-09-13, 11:59 4
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Przypominam ze Tusk podpisał Pakt Migracyjny....



I za to Tusk mu w dupe.
Zgłoś
Avatar
Autor 2024-09-13, 12:05 18
Kawi683 napisał/a:

jak myśle ze Polska podzieli los Francji albo Brytoli to aż chodze z nerwow ze ciapaki juz ich dominuja u siebie na podworku



Niestety podzieli, bo to nie lata 90-te gdzie człowiek się napierdalał o byle co. Tłukli się wszyscy na osiedlach.
Teraz te "karne jeżyki" wychowane bezstresowo w krainie szczęścia, różu i tęczy; zostaną tak samo zdominowani jak pizdeusze we Francji i Niemczech.
Większość chłopaków, którzy hartowani byli na polskich blokowiskach mają dziś 40 - 50 i więcej lat.
Niestety względy spokój powoduje, że w napływie obcej kultury mamy dominację siły.
F. Koneczny pisał już o tym lata temu, niestety szwaby w swej arogancji uznały, że zaprzęgną ich do roboty i w ten sposób ucywilizują ich na sposób zachodni wzmacniając gospodarkę. No to się im nie udało, przynajmniej nie wszystkich. Stopniowe przyjmowanie przyjęłoby się gdyby ludzie obcy kulturowo podporządkowali się ładowi cywilizacji zachodniej. Jak jest, każdy widzi.
A dziś przekonujemy się, że nie tylko dwie kultury na jednym terenie się barbaryzują, ale również dwa narody w jednym państwie się nie pogodzą.
Już niecierpliwie czekam na określenie "ruska onuca".
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-09-13, 12:16 11
Autor napisał/a:

Większość chłopaków, którzy hartowani byli na polskich blokowiskach mają dziś 40 - 50 i więcej lat.



Dokładnie tak. Ja i moi koledzy sobie spokojnie '' radzimy '' na ulicy w nocy ale te dzieciaczki naście i dwadzieścia parę lat w tych smiesznych zniewieściałych ciuchach aż same się proszą o wpierdol i ubogacenie przez nachodzców.

Mały procent po wpierdolach i ubogaceniach zmężnieje i wyrośnie na mężczyzn ale większośc zamknie się w swoich domach i w obsranych gaciach bedą jak szczury pomykać po ulicach Polskich miast. Byłem widziałem w Amsterdamie jak my (raptem ja z kumplem, a nie całe stado) buszowaliśmy najebani w nocy po starym mieście a lokalsi chowali się po domach i spierdalali na drugą stronę ulicy jak ciapaci szli na wprost nich.

To sam,o zaraz bedzie w Polsce.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-13, 12:21 1
nowynick napisał/a:

No i nie rozumiem czemu Polska nie występuje o 20 tys. € na każdego szoszona przyjętego od 2022?



Bo mają za jasną skórę.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2024-09-13, 12:36 1
dżonyłojlker napisał/a:

Bo mają za jasną skórę.



To pomalować ich pernamentnie na murzynów w czym problem?

Mentalnie to i tak murzyni Europy...
Zgłoś
Avatar
iggiamakim 2024-09-13, 12:41 8
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Dokładnie tak. Ja i moi koledzy sobie spokojnie '' radzimy '' na ulicy w nocy ale te dzieciaczki naście i dwadzieścia parę lat w tych smiesznych zniewieściałych ciuchach aż same się proszą o wpierdol i ubogacenie przez nachodzców.
Mały procent po wpierdolach i ubogaceniach zmężnieje i wyrośnie na mężczyzn ale większośc zamknie się w swoich domach i w obsranych gaciach bedą jak szczury pomykać po ulicach Polskich miast. Byłem widziałem w Amsterdamie jak my (raptem ja z kumplem, a nie całe stado) buszowaliśmy najebani w nocy po starym mieście a lokalsi chowali się po domach i spierdalali na drugą stronę ulicy jak ciapaci szli na wprost nich.
To sam,o zaraz bedzie w Polsce.



Życzę Ci , Ty doświadczony życiowo Sebixie, żeby Ciebie tak dojebało przynajmniej dwóch i nie inżynierów, tylko swoich. Tak się chełpisz Amsterdamem? Jesteś jebaną zakałą Polski... nieudacznikiem, dzięki którym traktują nas w Europie jak tych ciapatych. W Polsce siedziałeś na zasiłku i nie znalazłeś roboty, a u Holendra jebałeś pewnie za 5€/godz. no i oczywiście straszyłeś localsów po pijaku!!! No kurwa jest się czym szczycić... !!!! Brawo!!!

Wychowałem się w latach 80-90-tych i nie raz po mordzie dostałem czy od naszych czy od Rumumów, ale nigdy nie szmaciłem Polski za granicą !!!! Chuj Ci w dupę!!!
Dzięki takim jak ty wcześniej teraz mamy, to co mamy!!!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie