18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
dancio1978 2024-06-19, 21:42 4
hipokryzja i debilizm. To w wielkim skrócie opis tego "dzieła"
Zgłoś
Avatar
lysymisio6969 2024-06-19, 21:44
dancio1978 napisał/a:

hipokryzja i debilizm. To w wielkim skrócie opis tego "dzieła"



dańcio co jest hipokryzją i debilizmem? rozwiń proszę swoją myśl inaczej pomyślę, że jesteś hipokrytą i debilem
Zgłoś
Avatar
dancio1978 2024-06-20, 6:35 2
lysymisio6969 napisał/a:

dańcio co jest hipokryzją i debilizmem? rozwiń proszę swoją myśl inaczej pomyślę, że jesteś hipokrytą i debilem



Jakoś średnio mi zależy na twojej opinii. Jeśli nie widzisz hipokryzji np w stwierdzeniu że nie lubisz zabijać, nie musisz ale to robisz to. Zresztą wiele jest przeinaczeń i naprawdę nie chce mi się pisac z kimś dla kogo bycie myśliwym jest ok.
Zgłoś
Avatar
lysymisio6969 2024-06-20, 8:21 2
dancio1978 napisał/a:

Jakoś średnio mi zależy na twojej opinii. Jeśli nie widzisz hipokryzji np w stwierdzeniu że nie lubisz zabijać, nie musisz ale to robisz to. Zresztą wiele jest przeinaczeń i naprawdę nie chce mi się pisac z kimś dla kogo bycie myśliwym jest ok.



nie musisz jeść mięsa ale jesz i sprawia ci to przyjemność więc zabijanie zwierząt sprawia Ci przyjemność (chyba, że jak gowin jesz ale się nie uśmiechasz). Różnica między nami jest taka, że ja świadomie zabijam, Ty w rzeźni rękoma innych ludzi, fakt mam z zabijania przyjemność na zasadzie dobrze wykonanej pracy, ale też mam moralniaka jak zwierze jest nie do podjęcia po złym strzale, jedyna pociecha, że wilki będą miały znacznie mniej pracy na polowaniu.

zamykasz się w swojej bańce jeśli nie chcesz merytorycznie rozmawiać o problemie i ustawianie kogoś na zasadzie, że jest księdzem, myśliwym, piłkarzem, ekolook`iem czy innym "zjebem" ogranicza i dyskusję i dyskutujących. najlepiej jakbyś poprosił znajomego myśliwego żeby zabrał cie na polowanie, może coś więcej się dowiesz o łowiectwie i dyskusja będzie merytoryczna.
Zgłoś
Avatar
pancio1 2024-06-20, 18:32
lysymisio6969 napisał/a:

nie musisz jeść mięsa ale jesz i sprawia ci to przyjemność więc zabijanie zwierząt sprawia Ci przyjemność


Sporo odleciałeś z tym twierdzeniem... aż szkoda coś merytorycznego napisać bo strach co odpiszesz.
Zgłoś
Avatar
lysymisio6969 2024-06-20, 18:36
pancio1 napisał/a:

Sporo odleciałeś z tym twierdzeniem... aż szkoda coś merytorycznego napisać bo strach co odpiszesz.



przyznaje, fikołek logiki ale.. coś w tym jest.. jedząc mięso chyba masz świadomość, że jest od zabitego zwierzęcia a nie z lodówki w biedrze?
Zgłoś
Avatar
pancio1 2024-06-20, 18:47 1
lysymisio6969 napisał/a:

przyznaje, fikołek logiki ale.. coś w tym jest.. jedząc mięso chyba masz świadomość, że jest od zabitego zwierzęcia a nie z lodówki w biedrze?



Ale to że lubię mięso (nie wyobrażam sobie obiadu bez niego) to nie znaczy że lubię zabijać, natura rządzi się swoimi prawami silniejsi zjadają słabszych itd. Jest tak od samego początku jakiego kolwiek istnienia i tak będzie. Lubię mięso ale sam dajmy na to kuraka nie zabije ale są ludzie którzy za mnie to zrobią w humanitarny sposób, wiec mam świadomość skąd bierze się mięso i jak działa łańcuch pokarmowy.
Zgłoś
Avatar
lysymisio6969 2024-06-20, 18:59
pancio1 napisał/a:

Ale to że lubię mięso (nie wyobrażam sobie obiadu bez niego) to nie znaczy że lubię zabijać, natura rządzi się swoimi prawami silniejsi zjadają słabszych itd. Jest tak od samego początku jakiego kolwiek istnienia i tak będzie. Lubię mięso ale sam dajmy na to kuraka nie zabije ale są ludzie którzy za mnie to zrobią w humanitarny sposób, wiec mam świadomość skąd bierze się mięso i jak działa łańcuch pokarmowy.8



humanitarny sposób.. od 2 min technologia pozyskanie mięsa w ubojni



pozyskanie dzika od 40 s

Zgłoś
Avatar
Takafura 2024-06-20, 19:01
pancio1 napisał/a:

(...) sam dajmy na to kuraka nie zabije ale są ludzie którzy za mnie to zrobią w humanitarny sposób, wiec mam świadomość skąd bierze się mięso i jak działa łańcuch pokarmowy.


Co nasz Kodeks Karny mówi o karze dla zlecających zabójstwo ? Znam spore wyroki czyli jakaś odpowiedzialność jest, prawda
Zgłoś
Avatar
pancio1 2024-06-20, 19:09
Takafura napisał/a:

Co nasz Kodeks Karny mówi o karze dla zlecających zabójstwo ? Znam spore wyroki czyli jakaś odpowiedzialność jest, prawda



Maja na to odpowiednie zezwolenia?

[ Dodano 2024-06-20, 19:10 ]
lysymisio6969 napisał/a:

humanitarny sposób.. od 2 min technologia pozyskanie mięsa w ubojni
pozyskanie dzika od 40 s



Do każdego tematu da się odnaleźć skrajności.... jedno czybnawet 100 zaniedban nie czyni normy dla milionów normalnie działających
Zgłoś
Avatar
lysymisio6969 2024-06-20, 19:17
pancio1 napisał/a:

Maja na to odpowiednie zezwolenia?
Do każdego tematu da się odnaleźć skrajności.... jedno czybnawet 100 zaniedban nie czyni normy dla milionów normalnie działających



to właśnie jest normalnie działająca rzeźnia, nie idź w zaparte..

i jeszcze gazowanie świni od 3 min

youtube.com/watch?v=ajWrCfqlbo8
Zgłoś
Avatar
pancio1 2024-06-20, 19:27
lysymisio6969 napisał/a:

to właśnie jest normalnie działająca rzeźnia, nie idź w zaparte..
i jeszcze gazowanie świni od 3 min



I co w związku? Jedna z wielu tysięcy, czy oprucz tego youtubera który pokazuje jego zdaniem nie prawidłowości zostały postawione jakie kolwiek zrzuty też rzeźni? I tak jest to bardziej humanitarne niż ni to jak Twój pradziadek ubijał świnie...

Ale nam się na Sadistic trafili odklejency ;p wganie, zieloni? eko zjeby? Nie wiem nie nadarzam za wami wybrykami natury, powiem tak chuj wam w dupe (o ile nie jest to dla was przyjemność) więcej dyskutować nie mam z wami ochoty bo gadka z wami jest o wiele mniej watrosciowa jak pięcio latkiem, sprane mózgi.
Zgłoś
Avatar
Takafura 2024-06-20, 19:27
pancio1 napisał/a:

Maja na to odpowiednie zezwolenia?


Ja tylko chciałem pokazać związek przyczynowo -skutkowy i odpowiedzialność wyłącznie moralną.
Bo kupując kurczaka w markecie pośrednio zlecasz zabójstwo następnego kuraka
Zgłoś
Avatar
pancio1 2024-06-20, 19:31
Takafura napisał/a:

Ja tylko chciałem pokazać związek przyczynowo -skutkowy i odpowiedzialność wyłącznie moralną.
Bo kupując kurczaka w markecie pośrednio zlecasz zabójstwo następnego kuraka



Oczywiście że tak osoba do tego przeszkolonym z odpowiednimi zezwoleniami i normami prawnymi, gdyby nie to to pewnie sam jak jeszcze do nie dawna na wsi był bym zmuszony ubić takiego kuraka na niedzielny rosół i wywiesić na płocie;) ale nie muszę bo jest bazarek lidl c,y biedronka.
Zgłoś