18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Kolejny film od Pana, który w poprzednim temacie mistrzowsko zgasił komendanta wiejskiej. Tym razem miła odskocznia od tego, do czego jesteśmy przyzwyczajeni słysząc magiczne słowa STRAŻ MIEJSKA.



Pozdrowienia i szacunek dla Pana Strażnika, przez duże "S".
Zgłoś
Avatar
mekto17 2013-08-28, 21:01
to nie jest zadne wykroczenie, ma sie prawo do przejscia przez jezdnie bez pasów jezeli pasy sa dalej niz 100m
Zgłoś
Avatar
takija 2013-08-28, 21:02 1
Porządny strażnik miejski....wyjątek potwierdza regułę
Zgłoś
Avatar
xBaker 2013-08-28, 21:11 1
Nie no, teraz to na serio jak będę duży zostanę strażnikiem miejskim
nie jakimś tam kurwa policjantem albo strażakiem, SM GUROM
Zgłoś
Avatar
kenzol 2013-08-28, 21:37
O co chodzi z tym co on mówi po 12 minucie? że jedzie TIR za TIRem, następuje podwójne odbicie... że odstępuje od wymierzenia kary... O co tutaj chodzi?
Zgłoś
Avatar
AnubisM 2013-08-28, 22:09
@up na zdjęciu jest wtedy jednocześnie koniec naczepy pierwszego tira i przód drugiego.
Zgłoś
Avatar
kombbatant 2013-08-28, 22:10
tak sobie klikam na wasze loginy-za moich czasow tak sie mowilo. noi wychodzi na to ze juz jutro wracacie do szkoly !!!! klaskam uszami
Zgłoś
Avatar
clutchh 2013-08-28, 22:23
Robienie zdjęć samochodom od tyłu jest bez sensu.. jak ktoś mi udowodni że za kierownicą byłem ja? może pożyczyłem go ojcu albo koledze.? I wtedy ja mam płacić jego mandat? Troche to nie halo
Zgłoś
Avatar
MacGregor 2013-08-28, 22:30
@UP

Wtedy się odwołujesz i mówisz, że nie Ty prowadziłeś wskazując osobę prowadzącą. Jeżeli ona się przyzna jest git, jak nie, to czeka sąd. Z tego co wiem, to chyba nie może być tak, że kierowca nie zostanie wskazany. Mandat musi ktoś przyjąć.
Zgłoś
Avatar
Given 2013-08-28, 22:36
@up
Albo wskazujesz kto jechal i dostaje ten pkt karne i mandat, albo nie wskazujesz bo np. "jezdzilo kilka osob tego dnia" i dostajesz tylko mandat, a placi wiadome, ten kto prowadzil
Zgłoś
Avatar
pietraas 2013-08-28, 23:51
Zaraz ktoś wyższy szczeblem zauważy że coś mało mandatów idzie, i straci pracę. Zbyt uczciwy... Aż niemożliwe.
Zgłoś
Avatar
Matikens 2013-08-29, 11:10
A ja wam powiem że mam dobre zdanie o Strażnikach miejskich ponieważ 2 razy przyłapali mnie na piciu piwa (w dwóch różnych miastach) i darowali mi mandat, myślę że miałem dużo szczęścia że trafiłem na kolesi którzy pracują w tej firmie z myślą o pomocy ludziom a nie oszołomów którzy chcą się wybic w gówniany sposób. Według mnie byłoby wszystko ok gdyby pseudo politycy z danego miasta nie cisnęli po komendantach a Ci po swoich podwładnych że jeśli nie wyrobią normy mandatowej (poebao) to nie dostaną premii albo ujebią im część wypłaty. Dzięki takim metodom mamy później znieczulonych skurwieli z SM czy Policji na ulicach.
Zgłoś
Avatar
Dzoyo 2013-08-29, 15:49
I tak jak ktoś będzie chciał to rejestracje zobaczy, więc po chuj tak nieudolnie ją zakrywać : D
ZDR 97AC
Zgłoś
Avatar
SilverBlade 2013-08-30, 2:15
fakt faktem arogancja tego dziennikarza/reportera jest wkurwiająca i robiona na siłę.
a dla strażnika szacunek.
Zgłoś
Avatar
adamenim 2013-08-30, 16:23
Piwko za pokazanie i skorwysynstwa (pierwszy przypadek) i uczciwego dzialania (przypadek drugi). Latwo jest wybrac tylko to co zle zeby bardziej jeszcze naciagnac rzeczywistosc do swoich twierdzen... zrobienie odwrotnie jest dowodem uczciwosci.

Pozatym szacunek dla drugiego straznika miejskiego... porzadny chlop
Zgłoś