18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:21
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:25
🔥 Żydów nie obsługujemy - teraz popularne
Avatar
0dbytBiskupa 2023-07-08, 1:15 49
Dziwne, że nikt mu nie wpierdolił, Cyganie zwykle działają w grupach.
Zgłoś
Avatar
Adae 2023-07-08, 1:46 10
0dbytBiskupa napisał/a:

Dziwne, że nikt mu nie wpierdolił, Cyganie zwykle działają w grupach.

Tak ci wmowily jakies cipy zebys bal sie bronic. Raz, ze nie w grupach, dwa nawet jesli to cyganie to gigantyczne, wyglodzone, slabe fizycznie cipy.
Jak bedziesz do cyganskich zlodziei (nie wszystkich cyganow, znam wielu cyganskich prawilniakow ktorzy chca udowodnic, ze cygan tez moze byc czlowiekiem przy odpowiednim wychowaniu) traktowal jak podludzi to beda sie ciebie bali i czasami za darmoszke jakies fanty od nich zgarniesz.
Zgłoś
Avatar
SraliBaby_W_Rowie 2023-07-08, 3:27 7
Adae napisał/a:

Tak ci wmowily jakies cipy zebys bal sie bronic. Raz, ze nie w grupach, dwa nawet jesli to cyganie to gigantyczne, wyglodzone, slabe fizycznie cipy.
Jak bedziesz do cyganskich zlodziei (nie wszystkich cyganow, znam wielu cyganskich prawilniakow ktorzy chca udowodnic, ze cygan tez moze byc czlowiekiem przy odpowiednim wychowaniu) traktowal jak podludzi to beda sie ciebie bali i czasami za darmoszke jakies fanty od nich zgarniesz.



To ty chyba z cyganami w Polsce nie miałeś styczności, z partyzanta taki u nas dostałby w czapę i sekunda pusto
Zgłoś
Avatar
Dupaky 2023-07-08, 3:56 52
W latach 90tych widziałem na własne oczy jak typ polamal kieszonkowcowi rękę na krawenzniku
Zgłoś
Avatar
35i 2023-07-08, 5:16 63
Dupaky napisał/a:

W latach 90tych widziałem na własne oczy jak typ polamal kieszonkowcowi rękę na krawenzniku



Takie rzeczy powinno się wykonywać z urzędu, publicznie.
Zgłoś
Avatar
Cipczan 2023-07-08, 6:30 4
Dupaky napisał/a:

W latach 90tych widziałem na własne oczy jak typ polamal kieszonkowcowi rękę na krawenzniku



Na tym samym czymś, bo chuj wie co to jest, powinni rozgnieść Ci ten pusty łeb!
Jebany analny fabeta.
Zgłoś
Avatar
żmij 2023-07-08, 7:18 8
Cipczan napisał/a:

Na tym samym czymś, bo chuj wie co to jest, powinni rozgnieść Ci ten pusty łeb!
Jebany analny fabeta.


Taki kawał był, o milicjancie/policjancie, który opisuje sytuację po śmiertelnym potrąceniu pieszego:

Noga na krawęrz...
Noga na krawenrz
Noga na krawenż...
A chuj (jeb z kopa), noga na jezdni.
Zgłoś
Avatar
kwaite09 2023-07-08, 9:15 3
Dupaky napisał/a:

W latach 90tych widziałem na własne oczy jak typ polamal kieszonkowcowi rękę na krawenzniku



Kurwa!!! Na czym??
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2023-07-08, 9:44 4
35i napisał/a:

Takie rzeczy powinno się wykonywać z urzędu, publicznie.



I jeszcze brać na to dotacje z UE w ramach programu "Kapitał ludzki".

Zgłoś
Avatar
habiTEK 2023-07-08, 10:58 6
Złodziejce 5 kopów na ryj za darcie pidy kolejne 10, a tej obrończyni co leci ratować to 25 kopów na ryj.
Nie wie o co chodzi i się wtrąca.
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-07-08, 11:12
Adae napisał/a:

cygan tez moze byc czlowiekiem przy odpowiednim wychowaniu



Pokaż no to palcem takiego.
Że Cygan, ale człowiek...

ukryta treść
Nie, Papusza się nie liczy


Dupaky napisał/a:

W latach 90tych widziałem na własne oczy jak typ polamal kieszonkowcowi rękę na krawenzniku



Niemożliwe.
Ani nie istnieją lata dziewięćdziesiąttych, ani nie istnieją krawENżniki.
;>
Zgłoś
Avatar
420710247365 2023-07-08, 11:37 1
0dbytBiskupa napisał/a:

12



Przecież widać jak druga cyganka przybiega ją wyrwać z rąk opresora. 0:23 - charakterystyczne farbowanie włosów na blond, +10 do kamuflażu, ale -5 za odrosty
Zgłoś
Avatar
jendró 2023-07-08, 11:42 1
Ojeju bidulka
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2023-07-08, 13:44 3
Adae napisał/a:

Tak ci wmowily jakies cipy zebys bal sie bronic. Raz, ze nie w grupach, dwa nawet jesli to cyganie to gigantyczne, wyglodzone, slabe fizycznie cipy.
Jak bedziesz do cyganskich zlodziei (nie wszystkich cyganow, znam wielu cyganskich prawilniakow ktorzy chca udowodnic, ze cygan tez moze byc czlowiekiem przy odpowiednim wychowaniu) traktowal jak podludzi to beda sie ciebie bali i czasami za darmoszke jakies fanty od nich zgarniesz.



No to chyba ty z pizdami przystajesz. Zawsze chłopy pilnują i wcale nie są takie chude i kaprawe. Do 10 minut jest odsiecz.
Za darmo od cyganów dostajesz fanty bo się ciebie boją? Powiem tak. Kiła to nie jest fajny fant.
Zgłoś