18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Przyłapany pedofil
n................h • 2012-07-11, 13:02
Tak jak w temacie Pod koniec oddaje się w ręce policji niczym idący na śmierć Al Pacino w Donnie Brasco
Zgłoś
Avatar
Maxi-005 2012-07-11, 17:09
Chris Hansen, pseudonim "Cock Blocker", zawsze ma czas żeby posiedzieć z pedofilem przy jednym stole, dobry typ
Zgłoś
Avatar
RmX 2012-07-11, 17:10 4
Ramiel napisał/a:

Szukał ciasnej cipki, dostał ciasną celę.



Ciasnej dupy też już nie będzie miał
Zgłoś
Avatar
0statniSprawiedliwy 2012-07-11, 17:10 2
CrosswinD napisał/a:

mazuch.... świetne masz artykuły ale daj spokój z komentarzami.
Wydaje się spoko? Dla Ciebie w ogóle rozmowa z nastolaką przez internet i wysylanie jej fiutow jest ok?
Ja pierdole...



Dzięki.
Nie, wydaje mi się, że to nie jest człowiek, który powinien być cwelony przez 15 lat w więzieniu, za to, że wysłał głupie zdjęcie i został trochę sprowokowany, jakby dziewczyna go posłuchała, to nie byłoby żadnej afery. Przecież napisałem, że powinni poczekać chwilę, żeby sprawdzić czy to jakiś jebany patol, czy zwykły człowiek, który popełnił głupi błąd. Więc może Ty przestań się ciskać i bierz pod uwagę całą wypowiedź, a nie fragment . Trochę empatii nikomu nie zaszkodziło.
Zgłoś
Avatar
eskel_jsk 2012-07-11, 17:11 2
Cytat:

Pod koniec oddaje się w ręce policji niczym idący na śmierć Al Pacino w Donnie Brasco



dzięki za spoiler
Zgłoś
Avatar
antek025 2012-07-11, 17:23
prawie jaj Horejszio z csi... tylko okularkow na koncu brak...
Zgłoś
Avatar
Xenomorph08 2012-07-11, 17:27 6
Cytat:

hmm ale on nic w sumie nie zrobił, rozmowa to nie sex ani nie jest to czynność ani akt seksualny


Chcesz foto mojego kutasa? Przecież to nic złego.
Zgłoś
Avatar
n................h 2012-07-11, 17:35
eskel_jsk napisał/a:



dzięki za spoiler



Jeśli chodzi ci o Donnie Brasco, to powinieneś się wstydzić, że jeszcze takiego klasyka nie widziałeś
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2012-07-11, 17:44 3
Taa już, dwunastka zaliczona i już pedofilia, pff. Poza tym ona na tyle nie wyglądała. Foch kurwa
Zgłoś
Avatar
revar 2012-07-11, 18:15 1
Aż mi się gościa żal zrobiło pod koniec.
Zgłoś
Avatar
iampagan 2012-07-11, 18:44 12
Kurwa, ale swoją drogą co to za nowa moda, żeby pchać się z kamerami przed ryj facetowi, któremu właśnie zawaliło się życie? Może jeszcze by tak jeszcze zamontować kamery w celach śmierci i zrobić z tego reality show 24h na dobę? Wtf?
Nie wspominając już o tym, że skoro gość nie ma nic do stracenia, mógłby jakiegoś szału dostać. Nie dziwiłbym się, w końcu właśnie wyskoczyło mu jedno wielkie GAME OVER. Zanim gliniarze zdążą zainterweniować, miałby w sam raz tyle czasu, ile trzeba, żeby rozpieprzyć kamerę w pizdu, a gościowi z tym kosmatym mikrofonem na kiju wepchnąć tenże kij w dupę
Zgłoś
Avatar
TelewiZorro 2012-07-11, 19:05
no i tak powinno być, że gęba jest pokazana. U nas nawet ludziom po wyrokach dalej zamazują, niewiadomo czemu
Zgłoś
Avatar
Szwancolot 2012-07-11, 20:20
Polecam na youtube. To catch a predator. Bywają nawet stali bywalcy
Zgłoś
Avatar
Szczygiel 2012-07-11, 21:05
A propo tego jaką będzie miał jazdę w pierdlu, to mi się przypomina akcja z filmu "Symetria", gdzie pod koniec filmu dołącza do więźniów pedofil
Zgłoś
Avatar
LarryFoulke 2012-07-11, 22:03 1
iampagan napisał/a:

Kurwa, ale swoją drogą co to za nowa moda, żeby pchać się z kamerami przed ryj facetowi, któremu właśnie zawaliło się życie? Może jeszcze by tak jeszcze zamontować kamery w celach śmierci i zrobić z tego reality show 24h na dobę? Wtf?
Nie wspominając już o tym, że skoro gość nie ma nic do stracenia, mógłby jakiegoś szału dostać. Nie dziwiłbym się, w końcu właśnie wyskoczyło mu jedno wielkie GAME OVER. Zanim gliniarze zdążą zainterweniować, miałby w sam raz tyle czasu, ile trzeba, żeby rozpieprzyć kamerę w pizdu, a gościowi z tym kosmatym mikrofonem na kiju wepchnąć tenże kij w dupę



No - biedny pedofil, nawet mu poruchać nie dali, prawda? Smuteczek kurwa.
Zgłoś
Avatar
Paweł92 2012-07-11, 22:27
Za pedofilie kara śmierci! Żaden podatnik nie będzie utrzymywał takiego zboczeńca w więzieniu! Przynajmniej ja nie zamierzam..
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie