18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Przyłapany pedofil
n................h • 2012-07-11, 13:02
Tak jak w temacie Pod koniec oddaje się w ręce policji niczym idący na śmierć Al Pacino w Donnie Brasco
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2012-07-11, 22:54
tylko zastanawiam się na jakiej podstawie o aresztują, jeszcze chyba nic nie zrobił ?
Zgłoś
Avatar
CrosswinD 2012-07-11, 23:23 2
Empatia dla pedofili? No nie potrafie jakoś się zmusić. Pomijasz ważną kwestie mazuch. Oczywiście abstrachując od jego rozmowy na chacie itd. to koleś przyjechał w umówione miejsce. No chyba w scrabble nie chciał pograć.

Wysyła zdjęcie kutasa. Pyta czy ma kondomy. Mówi że podejrzewa podstęp i żeby się od niego odczepiła po czym decyduje się przyjechać. Looka po całym domu aż zauważa ekipe. I powiedz mi w którym moemncie mieli poczekać aż przejdzie do rzeczy...

Każdy objaw pedofilii powinno się karać kastracją. Natychmiastowe rozwiązanie problemu.
Jeżeli uważasz inaczej to moja empatia na tym się kończy.
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2012-07-11, 23:25
@up
ja się zgadzam ale nie wiem pod jaki paragraf można to podciągnąć - czatowanie lub podobne akcje.
nie ma rozpowszechniania, konkretnych czynów też nie
Zgłoś
Avatar
n................h 2012-07-11, 23:35
W sumie to niech się cieszy, że złapali go przed czynem
Zgłoś
Avatar
arekwroclaw 2012-07-11, 23:54 1
Jakby to zrobił w Watykanie to by nie poszedł siedzieć, przepisy karzą tam za stosunek z partnerem, który ma mniej niż 12 lat - w żadnym innym kraju na świecie nie ma w przepisach zapisu o niższym wieku
Zgłoś
Avatar
raultg 2012-07-12, 0:01 2
Troche jak w filmie Raport Mniejszości
Zgłoś
Avatar
ojojoj 2012-07-12, 12:20
szkoda ze to wszystko jest rezyserowane
Zgłoś