18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Przypadek pewnego kibica
rzub3r • 2016-07-28, 20:28
Policjanci wyłowili z Wisły ciało mężczyzny. Miał on na sobie koszulkę Legii Warszawa, krótką białą spódniczkę, czarne rajstopy w kratę i różowe szpilki. Z jego odbytu wystawał 20-centrymetrowy wibrator.

Policjanci zdjęli z denata koszulkę Legii, by oszczędzić wstydu jego rodzinie.
Zgłoś
Avatar
garota 2016-07-28, 20:36
Ale o co chodzi?
Zgłoś
Avatar
tekkit 2016-07-28, 20:46 1
Bo legia to stara k.....
Zgłoś
Avatar
Rozchędażacz 2016-07-28, 21:55 32

Zgłoś
Avatar
Kaddafi 2016-07-28, 22:28 5
To ten klubik, który pomimo funduszy jakie posiada (na równowartość musiałoby się zrzucić z 5-6 czołowych drużyn), musi się bić o majstra do ostatniej kolejki?
Zgłoś
Avatar
paul78 2016-07-28, 22:42 5
Co ma wspólnego Juwentus Turyn z Legią Warszawa? Juventus to "Stara Dama" a Legia...
Zgłoś
Avatar
cowboy 2016-07-28, 22:45 9
wypierdalajcie z tymi wojenkami kibicowskimi
Zgłoś
Avatar
PanJacekPierwszy 2016-07-29, 0:01 2
Ostatnio byłem w Warszawie w szaliku Ruchu Chorzów.Na Pradze.Na stalowej i żyję
Zgłoś
Avatar
Nikodem_Szulcc 2016-07-29, 0:39 5
Ej nie jestem w ogole kibicowski, i raz byłem w życiu na jakims tam meczu bo był za darmo a mi i kumplom sie nudziło. Całe życie tylko samochody, mechanika i inne pierdoły mi w głowie, ale nie powiem jak gra Polska to biore wolne w robocie i oglądam

Wiec pytam jako totalny kibicowski laik.

Czemu wszyscy nie lubią Legii ? Standardowo po głupiemu, nie bo nie? Czy jest ktos ogarniety i umiałby mi to wytłumaczyć ?
Zgłoś
Avatar
M................f 2016-07-29, 0:51 18
paul78 napisał/a:

Co ma wspólnego Juwentus Turyn z Legią Warszawa? Juventus to "Stara Dama" a Legia...



To stara kurwa

paul78 napisał/a:

Czemu wszyscy nie lubią Legii ? Standardowo po głupiemu, nie bo nie? Czy jest ktos ogarniety i umiałby mi to wytłumaczyć ?


Czy to Legia, czy to Widzew, w całym tym kibicowaniu chodzi aby mieć wroga i móc się napierdalać pod jakimś pretekstem. Niby, że oddanie dla klubu, czy jaki chuj. W sumie do końca nie rozumiem tego zachowania bo mam IQ wyższe niż grzejnik i nie wychowałem się w patologicznej rodzinie, więc tracenie zębów lubi bicie innych w imię jakiegoś kurwa klubu sportowego jest dla mnie niepojęte, no ale niektórzy osieracają gówniaki bo dostali kulkę za wlecenie na murawę. Jednak nasz gatunek nie cierpi na tych stratach Mam nadzieje, że pomogłem.
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2016-07-29, 1:55 6
Jacek75 napisał/a:

Ostatnio byłem w Warszawie w szaliku Ruchu Chorzów.Na Pradze.Na stalowej i żyję



po chuj nosisz szalik w lipcu no chyba, że masz wydziarane na karku "JP 600%", albo trzy wisienki
Zgłoś
Avatar
jankiel 2016-07-29, 9:51
Masterof napisał/a:



To stara kurwa

Czy to Legia, czy to Widzew, w całym tym kibicowaniu chodzi aby mieć wroga i móc się napierdalać pod jakimś pretekstem. Niby, że oddanie dla klubu, czy jaki chuj. W sumie do końca nie rozumiem tego zachowania bo mam IQ wyższe niż grzejnik i nie wychowałem się w patologicznej rodzinie, więc tracenie zębów lubi bicie innych w imię jakiegoś kurwa klubu sportowego jest dla mnie niepojęte, no ale niektórzy osieracają gówniaki bo dostali kulkę za wlecenie na murawę. Jednak nasz gatunek nie cierpi na tych stratach Mam nadzieje, że pomogłem.



Kiedy ostatnio widziałeś bójkę na stadionie Legii, albo słyszałeś o takiej w telewizji że gdzieś tam się Legioniści bili.

Podpowiadam: 02,03,2014 kibice Legii wdarli się na sektor kibiców Jagiellonii i obili mordy kilku przyjezdnym którzy spierdalali jak panienki. Powód: kibice Jagi rzucali kamieniami w sektor rodzinny kibiców Legii.

10,12,2015 Neapol, bójka kibiców Legii i Napoli. Powód: Atak ze strony kibiców Napoli za to że Legia trzyma sztamę z Juventusem.

O ustawkach nie wspominam bo rozumieć to można tak samo jak to dlaczego ludzie wchodzą do klatek i kolanami miażdżą sobie czaszki, i tu bójka i tu bójka. W Krakowie np. tłem walk między kibicami Wisły i Cracovii jest wojna gangów. Małolatom wciska się ideologię że to dla klubu itd. i latają czuby z maczetami.

A teraz z drugiej strony, poczytaj o meczu Legia vs Den Haag, o kibicach i grobach żołnierzy na wschodzie, o akcjach charytatywnych, obejrzyj doping na meczu ze śląskiem kiedy to grupa kibiców zwana "Nieznani Sprawcy" obchodziła 10-lecie. Nawet Grosicki napisał że to było mistrzostwo świata. A odpowiadając na pytanie dlaczego Legii nienawidzi się prawie w całej Polsce? Na pewno część konfliktów wynika z tego że przez wiele lat Legia była klubem wojskowym i wszyscy młodzi piłkarze z całej polski w wieku poborowym dostawali wybór: kamasze albo Legia no i w ten sposób Legia zgarniała najlepszych piłkarzy z całej polski.
Zgłoś
Avatar
TB303 2016-07-29, 11:23 3
Masterof napisał/a:

To stara kurwa


Nie, bo kurczak
Zgłoś
Avatar
narens 2016-07-29, 12:41
Tak jankiel, każdy z tych twoich bohaterów jest patriotą, obrońcą uciśnionych i chuj wie czym jeszcze. Już zapomnieliście jak rodzina z dziećmi/dzieckiem przyszła na mecz legii w białoczerwonych koszulkach i została opluta przez kogo? Przez osobę stojącą wtedy na czele tej bandy półmózgów.
Zgłoś
Avatar
dziaad 2016-07-29, 16:39
wiecie czym jest jaranie się piłką nożną??? no właśnie...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie