18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
Avatar
panpanczan 2024-06-10, 0:33 11
Na szczęscie złapała stopa
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-06-10, 2:31 1
Identyczna sytuacja, w zeszłym tygodniu miała miejsce na Śląsku. Ukraińcy celowo wyskakiwali z autobusów, w trakcie jazdy. Podobno w czasie samego wyskoku kradli kasowniki. Ludzie jadący do pracy, nie byli w stanie skasować biletów. Setki niewinnych osob, wlasnie z tego powodu otrzymało mandaty
Zgłoś
Avatar
outline 2024-06-10, 9:52
Bambusowego Kanara pewnie zobaczyła także szybki piwot na wyjście i prawie się udało
Zgłoś
Avatar
juderaus 2024-06-10, 10:24
Przypomniało się, że nie kupiła suszonej kupy słonia do zupy.
Zgłoś
Avatar
Gregor1494 2024-06-10, 10:56 2
Driver19cm napisał/a:

Identyczna sytuacja, w zeszłym tygodniu miała miejsce na Śląsku. Ukraińcy celowo wyskakiwali z autobusów, w trakcie jazdy. Podobno w czasie samego wyskoku kradli kasowniki. Ludzie jadący do pracy, nie byli w stanie skasować biletów. Setki niewinnych osob, wlasnie z tego powodu otrzymało mandaty



Dziadek mi opowiadał że kiedyś to tramwaje tylko zwalniały, i się wskakiwało.. tylko to było jakoś po wojnie i u nas już normalnie od dawna tramwaje i autobusy mają drzwi. A u was tam w rosji dalej to samo?
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-06-10, 11:22
Kiedyś dojeżdżałem autobusem do pracy. Właściciel firmy, mechanik i zarazem kierowca miał te sprzęty już zjeżdżone. Dawał im pewnie trzecie życie. Kiedyś też mu coś siadło, chyba hamulce, więc powiedział, że młodzi jesteście to skaczcie i na przystankach tylko zwalniał i otwierał drzwi. Przyszła moja kolej. Wyskoczyłem, ale przekoziołkowało mnie i postawiło z powrotem na obie nogi. Po nocy wracałem zmęczony, ale ocenić prędkość to trudno jest. Zdało się , że wolno jechał. Kierowca zatrzymał się, ale zobaczył że stoję i mogę iść to ruszył i pojechał.
Zgłoś
Avatar
bercisko 2024-06-10, 11:35 5
Antoni79 napisał/a:

Kiedyś dojeżdżałem autobusem do pracy. Właściciel firmy, mechanik i zarazem kierowca miał te sprzęty już zjeżdżone. Dawał im pewnie trzecie życie. Kiedyś też mu coś siadło, chyba hamulce, więc powiedział, że młodzi jesteście to skaczcie i na przystankach tylko zwalniał i otwierał drzwi. Przyszła moja kolej. Wyskoczyłem, ale przekoziołkowało mnie i postawiło z powrotem na obie nogi. Po nocy wracałem zmęczony, ale ocenić prędkość to trudno jest. Zdało się , że wolno jechał. Kierowca zatrzymał się, ale zobaczył że stoję i mogę iść to ruszył i pojechał.



I tam był taki chłopak, Marek ale on pojechał rowerem po chleb...
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-06-10, 11:47 4
Driver19cm napisał/a:

Identyczna sytuacja, w zeszłym tygodniu miała miejsce na Śląsku. Ukraińcy celowo wyskakiwali z autobusów, w trakcie jazdy. Podobno w czasie samego wyskoku kradli kasowniki. Ludzie jadący do pracy, nie byli w stanie skasować biletów. Setki niewinnych osob, wlasnie z tego powodu otrzymało mandaty



Ani to smieszne ani mądre.

Daj se kurwa spokój z tym '' ocieplaniem '' wizerunku ukrów poprzez takie ''smieszne'' historyjki.

Co oni odpierdalają na polskich ulicach to Polacy dobrze wiedzą i widzą.

A i żebyś się nie zesrał że jestem ruski troll, to łap to :

Wszystko na wschód od Buga to kacapy ! Różnią się tylko plemionami...

I żadne z tych plemion nie jest przyjacielem Polski i Polaków. Ot co !
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-06-10, 11:57 1
psotny_fiutek napisał/a:

Co oni odpierdalają na polskich ulicach to Polacy dobrze wiedzą i widzą.



O tym właśnie piszemy ciągle. Co oni wyrabiają na tych ulicach. To jest dramat. Wczoraj w kościele, ludziom podczas modlitwy, powiązali na supeł sznurówki w butach. I to w butach na rzepy. Masakra. Kiedy się ockniemy ?
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-06-10, 12:33
bercisko napisał/a:

I tam był taki chłopak, Marek ale on pojechał rowerem po chleb...



Marek, to był kierowca tego autobusu.
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-06-10, 13:03
Antoni79 napisał/a:

Marek, to był kierowca tego autobusu.



Marek był piekarzem, ojcem kierowcy autobusu
Zgłoś
Avatar
kubaska5 2024-06-10, 13:33
Muerte. Po hinduski
Zgłoś
Avatar
elim 2024-06-10, 18:03
Niebezpieczna ta klimat w indyjskich autobusach.
Zgłoś
Avatar
Con4terPro96 2024-06-10, 20:37
w 2012 jeździłem z wioski do technikum do małego miasteczka - autobus bez klimy - lato 30 stopni - okna nie wyrabiają to również drzwi zostawiał taki pewien knur otwarte tylko zawsze krzyknął "zostawiam wam to ale mi do nich kurwa nie podchodżcie" i każdy rozumny był i to szanował --- ahhh to były czasy - teraz ni chuja to by nie przeszło choć 2012 to nie jakoś dawno

[ Dodano: 2024-06-10, 20:42 ]
w 2014 koniec dobrego bo kierowce wyjebali za 2x wjebanie się do rowu zimą (2x zesliźniecie) + bycie chamem + no podpierdolił ktoś kilka razy te drzwi i zakończył kariere - teraz już pewnie dawno wącha kwiatki od spodu bo był tak upasiony że brzuchem bez rąk mógł skrecać
Zgłoś