18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
Avatar
Lew 2013-07-14, 13:29 12
@sati696

Jak nie wiesz , to nie pierdol. Kasa od sponsorów idzie na Wooodstok

I wszyscy dupnospinacze zapewne ani razu nie byli na impreze Woodstokowej i pierdolą, bo zapewne 2 groszy do biletu brakuje albo rodzice nie pozwalają.

Wole tą imprezę niż technonajebki z dużą ilością białego w nosie .
Zgłoś
Avatar
jv69 2013-07-14, 16:03 8
Sodoma i Gomora kuuurwaaa! Piwo...

PS. Mnie bardziej brzydzi grubawa albo spedalona gimbaza, która siedzi przed kompem i spuszcza się przed klawiaturą hejtując wszystko na około!
Zgłoś
Avatar
Raikiri73 2013-07-14, 16:49 28
salv napisał/a:


Masz już materiał filmowy z tegorocznego WooD'a który się jeszcze nie odbył? Przechuj jesteś...



To jest zapowiedź tegorocznego woodstocku, zmontowana z poprzedniej edycji mądralo

A co do reszty, jak ludzie boicie się odrobiny kurzu to siedzieć w domach i się nie odzywać.
Na Woodstock jedzie się dla ludzi i muzyki, jeśli ktoś nie był na woodstocku to często myśli że brud syf i chujowy klimat tam jest, a prawda jest taka że jak chcesz dbać o higienę to dasz radę
Ale tam chociaż możesz zaczepić dowolną osobę i pogadać o wszystkim, a spróbujcie tak na ulicy dowolnego miasta gdzie nikogo nie znacie...

Dla wszystkich tych którzy jadą w tym roku, wielkie piwko!
A reszta albo niech się przekona albo siedzieć całe życie przy komputerach : x

PS. 'Zaraz będzie ciemno!'
Zgłoś
Avatar
salv 2013-07-14, 17:20 16
Raikiri73,
Dobrze prawisz, chyba z niczym co napisałeś nie da się nie zgodzić.

Cytat:

PS. 'Zaraz będzie ciemno!'


Zamknij sie!
Zgłoś
Avatar
Adalf_Hitlar 2013-07-14, 20:02 1
@up To było "ściemnia się", ale chuj...
Zgłoś
Avatar
PanPrawicowy 2013-07-14, 20:07 4
wszyscy na bródstock! ja jadę ^^
Zgłoś
Avatar
ParabolaZła 2013-07-14, 20:13 4
Brudstock Festival

Może i git muzyka, git atmosfera, ale za dużo anarchistycznego gówna.
Lecz od deski do deski, to dodają te owe elementy takiej atmosfery ogólnego rozpierdolu, która po pewnej ilości alkoholu staję się wręcz zajebista i da się ją tolerować, dlatego jeśli ktoś zamierza jechać, to niech jedzie, pobawi się. Byłem w tamtym roku, było, jak było. Podobało mi się i nie. Warto pojechać i zobaczyć, ale żeby poczuć ten klimat, to trzeba zostać choć przez jakiś czas takim właśnie brudasem, lub odizolować się od 'gówna' i usiąść z boku z piwem, stając się koneserem muzyki i krytykiem wszystkiego dookoła, bawiąc się bez brudu. Choć im więcej piw, tym bardziej chcesz pójść w tłum
Zgłoś
Avatar
misfits86 2013-07-14, 20:14 6
Pewnie że jadę. Po raz szósty. Zajebista impreza polecam wszystkim fanom cięższych brzmień
Zgłoś
Avatar
K0saZNosa 2013-07-14, 20:28
Stehlen napisał/a:

a lot of brudas!


Poliglota jebany ;d
Zgłoś
Avatar
x................s 2013-07-14, 20:33 5
Rozjebać to ścierwo na kawałki
Zgłoś
Avatar
Wroganin 2013-07-14, 20:34 4
Jadę na pewno
Zgłoś
Avatar
luczekkk 2013-07-14, 20:36 4
3 dni bez mydła to nie dla mnie
sory
Zgłoś
Avatar
occu 2013-07-14, 20:46 5
Zgłoś
Avatar
dredeq 2013-07-14, 20:48
dobra nuta, zna ktos tytół ?
Zgłoś
Avatar
szympas1 2013-07-14, 20:48 11
Woodstock muzycznie wypalił się kompletnie, w tym roku poza Anthraxem, Kabanosem i dwoma projektami(jeden o historii metalu drugi o historii punkrocka) to nie ma tam kompletnie nic. A i atmosfera tez siada, nowa muzyka awykle elektroniczna ściąga nowych ludzi nie w klimacie starego wooda i jest dupa. Nie wiem czy Owsiak ma jakieś muzyczne wymagania od sponsorów czy co ale muzycznie powinien wrócić korzeni a i stara atmosfera wróci razem z muzą <TAK JADĘ>
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie