18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
5987389 2013-07-14, 20:51
Zaraz będzie ciemno !!
Zgłoś
Avatar
abbelalfa 2013-07-14, 20:53
oczywiście że będę!!!
Zgłoś
Avatar
B................z 2013-07-14, 21:06
dlaczego tam jest brudno?
i co to za impreza?
moze bym pojechał jak bedzie jakieś niezłe disko bo metala nie słucham
Zgłoś
Avatar
Templariusz Mariusz 2013-07-14, 21:15 5
Ja jebię. Co zbierają dla dzieci to zbierają, ale to... Festiwal niedojebów, ćpunów, brudu, a to za twoje pieniążki, które dałeś z myślą o chorych dzieciach.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-07-14, 21:18 1
Lipton94 napisał/a:

Teraz na woodstocku to więcej tam plastiku i łatwych panienek, które same pchają Ci się do namiotu niż typowych metali



Twoja siostra Ci opowiadała?
Zgłoś
Avatar
socjalmmv 2013-07-14, 21:19
@Krwawy Opiekacz
Albo po prostu woli imprezy na których nie trzeba taplać się w gównie.
@dredeq
"tytół" - oczywiście że znam, słownik ortograficzny
Zgłoś
Avatar
StasiuGlina 2013-07-14, 21:26 1
Ahmed mówi, że będzie bombowo.
Zgłoś
Avatar
KMD 2013-07-14, 21:29 1
Kiedyś pojadę, chociażby, żeby poruchać ;> Gdyby założyć, że wszystkie panie tam są łatwe, bo może mi się uda ^^ Bo zauważyłem, że panie z sadola jakoś mi się nie pchają do namiotu czas zmienić środowisko.
Zgłoś
Avatar
m................t 2013-07-14, 21:50 10
kto ma jechać to pojedzie, reszta niech spina dupę, ich wola. Dla mnie, ten festiwal, to totalna odskocznia od codzienności. Przez parę dni staję się menelem, po prostu zachlewam mordę, gadam z obcymi ludźmi o największych pierdach i niezmiernie zacieszam ryja. Melduję się na pewno i niechaj wyzywają od brudów, ćpunów...na pohybel skurwysynom.
Zgłoś
Avatar
Lew 2013-07-14, 21:51 1
luczekkk napisał/a:

3 dni bez mydła to nie dla mnie
sory



3 dni ? my lecimy już 29tego aż do niedzieli

KMD napisał/a:

Kiedyś pojadę, chociażby, żeby poruchać ;> Gdyby założyć, że wszystkie panie tam są łatwe, bo może mi się uda ^^ Bo zauważyłem, że panie z sadola jakoś mi się nie pchają do namiotu czas zmienić środowisko.



Rąsia już nie wystarcza ? Jechać na woodstok by tylko zaruchać ?
Czekaj.... jesteś Rydy ?
Zgłoś
Avatar
Ryuk 2013-07-14, 21:55 1
Ehh panienki, tekst "3 dni bez mydła" mnie rozjebał Dupa mnie nie boli, więc powiem Wam serdecznie spierdalać, chuj Wam do mojego jak i chuj mi do waszego, ja tam będę. Piona dla brudasów!
Zgłoś
Avatar
b................i 2013-07-14, 21:56 2
Szkoda, że krytyczne komenty piszą gnojki, którzy nigdy nie byli na tej imprezie a tłumaczą się słowami: nie pojadę bo brudasy... impreza zależna od ekipy, ale co wy wiecie ludzie nie znający życia poza internetem...
Zgłoś
Avatar
Ryuk 2013-07-14, 22:05
A jeszcze wtrącę, bo wątek o woodstocku zawsze ściąga hejterów i brudasów do spin.
Jak kolega wyżej słusznie zauważył, "impreza zależna od ekipy". Jak jedziesz z typowymi brudasami, a nie ludźmi, którzy jadą tam, po prostu, się odchamić to... no cóż. Kiedyś z kumplem pojechaliśmy we 2, spotkaliśmy starych znajomych, poznaliśmy nowych nieznajomych i bawiliśmy się przednio. Po wszystkim czuło się niedosyt i żal, że to już koniec. Dobra impreza, żeby zmówić ludzi z różnych zakątków Polski i razem poszaleć, co roku to powtarzając. Ogólnie uważam, że największy ból dupy to mają właśnie hejterzy... taka zawiść, zazdrość(?).
Zgłoś
Avatar
mr W 2013-07-14, 22:06
Sam słucham metalu, ale ta impreza to jedno wielkie gówno dla lamusów.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-07-14, 22:07 3
smieszne ze metali czy punkow nazywaja brudasami dresiarze dla ktorych prysznic to spryskanie sie jakims najtanszym dezodorantem z biedronki...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie