18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Ookasz 2013-07-14, 22:28 1
To już nie ten sam skurwiel co kiedyś...
Zgłoś
Avatar
sard 2013-07-14, 22:49 4
Ja tam byłem jeszcze za czasów Żarów - było w pytkę, całkiem spoko ludzi się poznało, można było wiele
Kupa śmiechu, dobrego humoru i zajebistego spędzania czasu

A jak ktoś ma problem z mydłem... cóż - kto chce ten się myje, kto nie... niech nie jeździ komunikacją miejską.
Ludzie nie byli, gówno widzieli, naoglądają się pierdoł na TVN-ie (co to nie oglądają tego kanału, bo on taki fe...) i wydaje się im, ze maja pojęcie o tym co tam się dzieje
I uwielbiam dresiarstwo za to, że sądzi że skoro ubiera się na biało i w oczojebne kolorki to jest czystsze fizycznie i moralnie niż na czarno ubrane metale z satanistycznymi malunkami tiszertowymi Cóż jest lans jest nowy dres, nie ma lansu jest tiszert ze sekendhenda - bo brać woodstokowa ma wyjebane czy masz markowe dresy, możesz w ogóle ich nie mieć, a zaakceptują cię

No i nie mieszajmy metalu do woodstoka... czasem ktoś tam metalowy zagra, ale to tyle.
Zgłoś
Avatar
grzeczysławkolano 2013-07-14, 22:59 4
@mare30ks
To prawda. Sam nie należę do żadnej subkultury, ale powiedzmy sobie szczerze, że metalowcy to bardzo często inteligentni ludzie, z którymi można fajnie porozmawiać. Dyskusja z dresiarzami najczęściej ogranicza się do postawionego przez nich pytania: "Za kim jesteś kurwa? Legia czy Polonia?", a później słowa przeważnie zamieniają się w czyny...
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2013-07-14, 23:20
Jak do tego czasu kupię auto to się wybiorę bo 500km z buta nie przejdę ;/
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-07-14, 23:21
@up nie uogolniajmy - dresy to porzadni ludzie, troszcza sie o innych, czesto sie pytaja: czy masz jakis problem?


dojazd tam pociagiem wyglada zupelnie jak tym jebanym slonecznym, ludzi do auschwitz w lepszych warunkach transportowali. tylko alko nie bylo
Zgłoś
Avatar
Stehlen 2013-07-15, 0:58
Krwawy Opiekacz napisał/a:



Pewnie wolisz parady równości albo pielgrzymki na Jasną Górę.



Nie, tych bardziej nie lubie, gardze nimi. Ale skoro Ty wolisz parady równości i pielgrzymki to twoja sprawa
Zgłoś
Avatar
Mindfuck 2013-07-15, 1:14
A miałem napisać, bo tutaj brudasów najwięcej... Chuj w dupe metalowym frajerom na imprezie "Metal Fest" nad zalewem Sosina, zjebali mi weekend długowłose skurwiele. Cały teren zajęty, nawet dzień przed pierdolone brudasy uwaliły zwłoki na plaży, wszędzie plastikowe butelki z browara za złotówkę, jebane bydło, obyście zdechli, dziękuję.
Zgłoś
Avatar
Szalonooki 2013-07-15, 3:00
Kurwa, a już prawie przekonałem lubą, żeby w tym roku odpuścić
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-07-15, 9:24
@ mindfuck - jakby grali jakiegos skrillexa albo inne zjebane gowno to bys piszczal z zachwytu
Zgłoś
Avatar
Furcek 2013-07-15, 12:06 1
the quemists - dem na like me
Zgłoś
Avatar
Misa 2013-07-15, 12:29 1
W tym roku zapierdalam ;3
Nie ma mowy od odpuszczeniu
Zgłoś
Avatar
kacu89 2013-07-15, 13:06
Na ten spęd bydła nie zapomnijcie zabrać swoich dziewczyn, które pod pretekstem noszenia na rękach w koncertowym tłumie zostają wymacane bardziej niż biała blond reporterka w tłumie ciapatych arabów zastanawiam się czy takie laski można nazwać już dziwkami czy bardziej ofiarami gwałtu.
Zgłoś
Avatar
donplicco 2013-07-15, 18:38
@up Przepraszam, czy jesteś księdzem, albo katechetą?
Zgłoś
Avatar
Misia94 2013-07-15, 19:10
jedziem, jedziem, nei ma wymówek.
Zgłoś
Avatar
Macary 2013-07-16, 9:07 2
Kurwa co to za pedalska reklama Woodstocku, różowo-fioletowo-ciotowska. Byłem na Woodstocku nie raz i przeważnie ludzie są poubierani w ciemne, głównie czarne kolory, oczywiście nie licząc krisznowców.
Tutaj zaś widzę jakąś reklamę dla emo-ciot. Co to kurwa ma być?
Coraz mniej mi się to zaczyna podobać. Bednarek (wypromowana na siłę techno-ciota, która przefarbowała się na rastafarianina. Rastafarianinem trzeba być,a nie zmienić upodobania dla kasy, bo tam jako pseudo rastafarianin można sprzedać płyty śliniącym się małolatom), Peszek (baba, która chce uchodzić za autorytet moralny i super wyzwoloną kobietą, a tak naprawdę to chuj wie co, wygląda jak skrzyżowanie JP z ostatnim Mohikaninem), Big Cyc ( szkoda gadać, kapela od lat grająca Disco Polo i bezczelnie pierdoląca, że gra Rocka. Teksty na poziomie mam ogórka, kupię sę do niego kawał sznurka).
Tegoroczny Woodstock to porażka artystyczna. Jedyne co mnie cieszy w tym roku to Akademia Sztuk Przepięknych, bo będzie na niej można spotkać generała Polko. No i oczywiście Wojewódzkiego, któremu pocisnę za ostatni wywiad z Kukizem, z którego się wyśmiewał w tym swoim TVNowskim pedalskim show.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie