18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
🔥 Are you ok? - teraz popularne
🔥 Trekking na mokro - teraz popularne
Avatar
~Velture 2017-08-10, 11:02 7
Abraxus napisał/a:

@up skomentuj resztę śmieszku czekam co masz do powiedzenia o KK czy pisowsko katolskie filtry w oczach w ogóle nie widzą prawdy o KK?


Ja mam wyjebane na kościół. Nie daję im pieniędzy więc ich nie rozliczam. Owsiakowi wiele lat wrzucałem do puszek aby przestał robić lampy witrażowe i mógł żyć w bogactwie za zdefraudowany hajs więc jemu na ręce patrzę.
Płacę podatki więc rozliczam co robi rząd. Jak wspieram kogoś na kickstarterze to też patrzę mu na łapska co robi z hajsem.
Nie chadzam do synagogi i nie daję rabemu szelestu więc go nie rozliczam. Do meczetów też nie chodzę i nie daję pieniędzy (tu może akurat z innych przyczyn niż w kościele i synagodze ) więc też gówno mnie obchodzi czy przeznaczą pieniądze na ruchanie kóz czy na ślub z 5 latką.
Zgłoś
Avatar
Minge22 2017-08-10, 12:50 3
My zostawiamy taki syf raz do roku a Imigranci codziennie gdzies taki syf zostawią
Zgłoś
Avatar
t................x 2017-08-10, 13:16 3
to nie chodzi o śmieci, tylko to że tam wszędzie naszczane i nasrane. To jest przejebane. Ja raz byłem i dziękuje koledze że jako obuwie polecił mi gumiaki. Mówię wam śmieci to mały chuj.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2017-08-10, 13:59 47
Po każdej masówce jest syf i chlew. Bardziej mnie wkurwia to że idziesz sobie na plaże odpocząć, poopalać się, wyjebać 20m2 parawanu a tam jakieś gówna leżą



Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2017-08-10, 14:05 25
Logika prawackiej spierdoliny:

- Nasrają i naszczają woodstockowicze = brudasy, śmieciarze.
- Nasrają i naszczają katolicy na ŚDM - spoko, nie ma tematu bo są blisko moich klaustrofobicznych poglądów.

Zabijcie się

Velture napisał/a:

Czego wy się spodziewacie od zapuszczonych, brudnych kuców co pojechali się nachlać i naćpać w imię świętego i jedynego pana ojca Jerzego Osiaka



A co to za kurwa różnica, czy srają i szczają wyznawcy Owsika czy wyznawcy jakiegoś papajaka Franczesko i innych papieży na kiju?
To wszystko są tylko ludzie, medialne autorytety dla młodych i nawinych.
Zgłoś
Avatar
staruchazpalcemwd 2017-08-10, 17:07 5
8 razy byłam i zawsze w "swoim" obrębie sprzątałam wraz ze znajomymi. Przy takiej ilości ludzi nie ma mowy o utrzymaniu sterylnej czystości. Na każdej imprezie potem jest syf i się sprząta. Czy to Woodstock czy ŚDM, tzw news z dupy.
Zgłoś
Avatar
PanAndrzej666 2017-08-10, 17:32 2
no co jak na wysypisku tylko śmieci nie ma
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-08-10, 18:21 2
@up no dokładnie. Polacy takie patryjoty, że jak trzeba za śmieci płacić to taniej do lasu wyjebać.
Zgłoś
Avatar
Tomikchomik1 2017-08-10, 23:10 6
Lepsze śmieci tam, niż na Wawelu If u know what i mean
Zgłoś
Avatar
W................. 2017-08-10, 23:50 3
Nie rozumiem tych pseudo-ludzi. Ja nawet najebany jak messerschmitt nigdzie nie zostawiam po sobie śmieci... Naprawdę tak trudno jest zderzyć te dwie szare komórki, żeby dbać o wspólną przestrzeń, czy trzeba je zderzyć siłowo klapsem w dziąsło? Właśnie dlatego nie jeżdżę na Woodstock, bo pewnie wróciłbym na noszach (gdzie ludzi kupa, tam i Herakles dupa).
Zgłoś
Avatar
m................k 2017-08-11, 0:52 1
Wygląda jak poligon meneli
Zgłoś
Avatar
aferro 2017-08-11, 9:57
Walczący pisowiacy, jest delikatna różnica. Sprzątanie po woodstoku, jest po stronbie organizatora. Zaś za sprzatanie po śdm płacisz ty, ja, my czyli społeczeństwo qrwa
Zgłoś
Avatar
czarnykun 2017-08-11, 12:18
Dajcie spokój piwniczaki z tymi nagonkami. Nie byłem nigdy na woodstocku, nie moje klimaty ale na dziesiątkach innych festiwali tak. Syf wszędzie taki sam, z tym że może szybciej ogarniany. Od tego są ekipy sprzątające.
Zgłoś
Avatar
support3 2017-08-11, 12:41 5
Velture napisał/a:


Ja mam wyjebane na kościół. Nie daję im pieniędzy więc ich nie rozliczam. Owsiakowi wiele lat wrzucałem do puszek aby przestał robić lampy witrażowe i mógł żyć w bogactwie za zdefraudowany hajs więc jemu na ręce patrzę.
Płacę podatki więc rozliczam co robi rząd. Jak wspieram kogoś na kickstarterze to też patrzę mu na łapska co robi z hajsem.
Nie chadzam do synagogi i nie daję rabemu szelestu więc go nie rozliczam. Do meczetów też nie chodzę i nie daję pieniędzy (tu może akurat z innych przyczyn niż w kościele i synagodze ) więc też gówno mnie obchodzi czy przeznaczą pieniądze na ruchanie kóz czy na ślub z 5 latką.



HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA(...)HAHAHHA.
Nie rozśmieszaj mnie nawet bo dostanę przepukliny ze śmiechu.
Kurwa jak żyjąc w Polsce można napisać, że nie daje się na kościół to ja nie ogarniam.
O kurwa chłopie dałeś mi humor na cały dzień tym oksymoronem

BTW z podatków płacisz więcej na KK niż na leczenie dzieci. Ogarnij się chłopie bo widać że TVPis wyprał Ci resztki rozumu i z naprawdę fajnego poziomu komentarzy schodzisz do żenady.
Zgłoś
Avatar
Zapi93 2017-08-11, 12:46 1
Brudasy w swoim naturalnym środowisku.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie