18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
przystanek woodstock
uookie • 2012-08-03, 12:59
Cytat:

Prezydent Polski Ludowej Nieomylny Bronisław Komorowski powiedział, że najfajniejsza młodzież jest na Przystanku Woodstock.



Cytat:

Policji udało się złapać mężczyznę, który we wtorek wieczorem na jednym z gdyńskich osiedli śmiertelnie ugodził nożem 39-letnią kobietę. Mężczyzna został odnaleziony na festiwalu Woodstock.





Cytat:

Która z informacji wydaje wam się prawdopodobna?
a) Publiczność koncertu The Clash gorącymi brawami powitała na scenie panią premier Margaret Thatcher;
b) Na koncercie zespołu Death Kennnedys z ciepłym przyjęciem przyjęto na scenie prezydenta Reagana;
c) Na festiwalu w Jarocinie w roku 1983 ze sceny przywitał publiczność tow. Albin Siwak. Owacjom nie było końca.
d) Prezydent Komorowski otworzył festiwal rockowy w Kostrzynie.
Co za wstyd! Koncert rockowy jako forma afirmacji dla systemu i jego establishmentu! Albo system już tak nisko upadł, albo dzisiejsze nastolatki nadają się już tylko na kompost dla niego.

Zgłoś
Avatar
kaczy00000 2012-08-03, 13:02 19
Woodstock jest zajebisty
Zgłoś
Avatar
~Bambi~ 2012-08-03, 13:03
sadistic.pl/woodstock-2012-vt122204.htm do klopa
Zgłoś
Avatar
polslav 2012-08-03, 14:14 8
Na woodsrok teraz jeżdżą lemingi i systemowe cioty, które odświetnie zakładają koszulki z kapelami, bo na co dzień chodzą w garniturach i mieszkają z mamusiami:D
Zgłoś
Avatar
Klawisz77 2012-08-03, 23:32 7
Gdyby nie ta chmara hipisów i ciot w koszulkach z towarzyszem Che Guevara i pacyfkami, to woodstock byłby na prawdę zajebisty. W takim wypadku jako zwolennik OI! tam nie zagoszczę.
Zgłoś
Avatar
ojojoj 2012-08-04, 15:39
pogrzeb glebiej. dowiedz sie ile razy owsiak mial obrabiana dupe w radiu maryja, jak go nienawidza pisowcy itp itd. i nie dziw sie ze woli 'mniejsze zło'
Zgłoś
Avatar
robson101 2012-08-04, 17:09 22
najwiecej do powiedzenia o woodstock beda mieć ludzie ktorzy siedza teraz na kompach i klepia komentarze, oczywiscie wszystko skrytuja bo nigdy tam nie byli bo rodzice ich nie puscili
Zgłoś
Avatar
kaime 2012-08-04, 17:11 5
Uwielbiam te wszystkie negatywne i zalatujące gównem komentarze gimbusów, którzy nigdy na przystanku nie byli.
Zgłoś
Avatar
noe82 2012-08-04, 17:18
widać że autora mama siedzi w PIS'e a ojciec słucha radia ma-ryja.
Zgłoś
Avatar
jankol 2012-08-04, 17:19
Właśnie, zaczął się woodstock = zaczął się hejt na tą imprezę...
Byłem tylko w Żarach i było zajebiście, znane mi są opinie, że w Kostrzynie jest gorzej. Swego zdania nie mam, bo nie byłem w Kostrzynie. W Żarach było zróżnicowanie dla każdego, nie było żadnych większych podziałów. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. I sam szczerze myślę, że ten hejt na woodstock jest spowodowany zawiścią i zazdrością. Smutne... Ja nie mogłem w tamtym i w tym roku pojechać i jakoś nie hejtuję
Zgłoś
Avatar
S.O.A.D. 2012-08-04, 17:23 37
veni, vidi, a potem wyjechałem

1: woodstock to gówno.
2: chujowa muzyka.
3: chujowi ludzie.
4: jeszcze bardziej chujowe rzeczy się tam dzieją.

nie żebym był jakoś zajebiście konserwatywny, ale zabawa na "łódstoku" to... nie mam właściwie na to słowa. dzicz, pozbawiona jakichkolwiek wartości poza "melanżem". najczęściej młodzi. i to kurwa smutne, bo te kutasy będą miały trudności żeby się nauczyć żyć w normalnym społeczeństwie.
Zgłoś
Avatar
botanic18 2012-08-04, 18:14 7
S.O.A.D., wmawiaj sobie, wmawiaj.
Zgłoś
Avatar
S.O.A.D. 2012-08-04, 18:41
@botanic18

co mam sobie wmawiać?
Zgłoś
Avatar
amatorka_protein 2012-08-04, 18:50 5
Kiedy wreszcie ktos wypierdoli stad radiomaryjny pseudo inteligetny kwiat mlodzierzy wiejskiej? Sadol robi sie coraz gorszy, pelny bezsensownego pierdolenia. Idzice powalic konia wikaremu albo zabronowac pole, ok?
Zgłoś
Avatar
kmieciuz 2012-08-04, 19:25 5
@amatorka_protein
Dokładnie, mamy tutaj nadreprezentację prawicowych "patriotów" wiedzących wszystko najlepiej. Na ten portal wchodzę w celu zobaczenia faili, bab z kutasami i innych powalonych rzeczy. W zamian co raz częściej dostaje jakieś pseudonaukowe filmiki o zdradzie komuno-żydo-platformo elit lub harcerskie łzawe składanki o patriotyzmie.

Swoją drogą śmieszą mnie ci zapaleńcy-znawcy od reform kraju. Taaa, gdybyście rządzili Polską (chociaż wasza posrana i prymitywna ideologia czyni was niewybieralnymi) mielibyśmy 100% wzrostu PKB rocznie, autostrady budowałyby się same a fiordy to by nam z ręki jadły. Już widzę, jak wasze idee zostaną rozjechane przez prozę życia.

A teraz wszystkim patriotycznym oszołomom proponuję zmianę w podskokach strony na polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content&task=view&am... - tam jest miejsce dla bubli.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie