18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:55
Avatar
Chupacabra 2013-01-05, 22:58 1
Początki zawsze są trudne
Zgłoś
Avatar
nots 2013-01-05, 23:09
Jakos gram na Xboxie 360 i Playstation 3 i nie macham rekami jak ocipialy. Zmienia sie fizyka, jakosc oferowanej grafiki, mozliwosc zniszczenia otoczenia, mimika postaci, realizm ruchow itd.
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2013-01-05, 23:39 53
@up no co ty nie powiesz ? obrazek ma wydźwięk humorystyczny a ty pierdolisz jakieś oczywiste smuty nie wiadomo po jaki chuj.

______________

Zgłoś
Avatar
so whaat 2013-01-06, 0:22 26
nots napisał/a:

Jakos gram na Xboxie 360 i Playstation 3 i nie macham rekami jak ocipialy. Zmienia sie fizyka, jakosc oferowanej grafiki, mozliwosc zniszczenia otoczenia, mimika postaci, realizm ruchow itd.



szkoda ze fabuła jest chujowa, i stary Morrowind jest lepszy niz wszystkie RPG z ostanich paru lat razem wzięte. i huj z tym ze kolejne odsłony wielkich marek jak CoD czy BF oferują z kolejną odsłoną tylko lepszą grafike. huj tez z tym, że konsole hamują rozwój gier przez bycie przedpotopową konfiguracją. huj z tym ze gracze PC przez to cierpia dostają jedynie daremne porty z konsol. huj z tym wszystkim. dobrze ze mamy lepszą grafikę!!!! typowy użytkownik konsoli.
Zgłoś
Avatar
masaj990 2013-01-06, 0:31 4
so whaat napisał/a:



szkoda ze fabuła jest chujowa, i stary Morrowind jest lepszy niz wszystkie RPG z ostanich paru lat razem wzięte. i huj z tym ze kolejne odsłony wielkich marek jak CoD czy BF oferują z kolejną odsłoną tylko lepszą grafike. huj tez z tym, że konsole hamują rozwój gier przez bycie przedpotopową konfiguracją. huj z tym ze gracze PC przez to cierpia dostają jedynie daremne porty z konsol. huj z tym wszystkim. dobrze ze mamy lepszą grafikę!!!! typowy użytkownik konsoli.



Ale ty pierdolisz Battlefield 3 oferuję tylko nową grafikę ? Grałeś ty kurwa jeden z drugim w multi, że się wypowiadasz? Niebo a ziemia. W Skyrima kurwa grało się przyjemniej niż w Morrowinda, mimo że w Morrowinda grałem jako mały berbeć. Co jak co, ale akurat użytkownicy konsol mają chujową grafike i w 200% wole grać na pececie. Bo podepne sobie takiego pada z xboxa i gra się kurwa jak na konsoli tylko, że z lepszą grafika. Jedną wadą, że na exclusivy mogę się tylko ślinić, ale chuj tam - coś za coś.
Zgłoś
Avatar
so whaat 2013-01-06, 0:37
masaj990 napisał/a:



Ale ty pierdolisz Battlefield 3 oferuję tylko nową grafikę ? Grałeś ty kurwa jeden z drugim w multi, że się wypowiadasz? Niebo a ziemia. W Skyrima kurwa grało się przyjemniej niż w Morrowinda, mimo że w Morrowinda grałem jako mały berbeć. Co jak co, ale akurat użytkownicy konsol mają chujową grafike i w 200% wole grać na pececie. Bo podepne sobie takiego pada z xboxa i gra się kurwa jak na konsoli tylko, że z lepszą grafika. Jedną wadą, że na exclusivy mogę się tylko ślinić, ale chuj tam - coś za coś.



co takiego oferuje w stosunku do BF2?? tylko lepsza grafike. pusc sobie peirwszy lepszy gameplay (bo chyba nie grałes skoro tak pierdolisz) z BF2 i sie przekonaj. nawet dzwięku czołgów nie zmienili. a mam przegrane kilkaset godzin, wiec mi nie gadaj tu. w BF3 sie swietnie bawiłęm, nie znaczy to ze to świetna produkcja. a skyrim? co takiego oferuje? fabuła POBOCZNA zajebista - główny wątek to śmiech na sali. bohater, smoki i to wszystko. gdyby nie swoboda i mnogosc akcji byłby to syf, bo poza poboczną fabułą ( która ma byc w zamysle tylko dodatekiem do reszty ) nie oferuje w zasadzie nic do czego mogło by się przywiązać. a w Morrowindzie czekałem na wyjasnienie sie kolejnych zagadek z wątku głównego, wykonując tony róznych sidequestów. konsole to chujstwo. spowalnia lub nawet uniemożliwia rozwój gier. taka prawda. każdy silnik jest pisany tak by poszedł na takim gównie jak PS czy xbox. a świetne maszyny PC się nudzą i czekają az ktoś je wkoncu wykorzysta na 100%.
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2013-01-06, 7:06
O co chodzi ?

______________

Weź daj mi spokój.
Zgłoś
Avatar
ZiZU 2013-01-06, 9:12 2
so whaat napisał/a:



każdy silnik jest pisany tak by poszedł na takim gównie jak PS czy xbox. a świetne maszyny PC się nudzą i czekają az ktoś je wkoncu wykorzysta na 100%.



Chociaż nie trzeba wymieniać komputera co rok, żeby wszystkie gry poszły... (przyp. 2002-2008)
a co do przedpotopowej grafiki - w sumie taka seria Crysis nadal ma jedną z najlepszych grafik + BF3
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2013-01-06, 10:21 1
Chodzi o to że jest lepiej niż przypuszczaliśmy bo nie trzeba nosić dwóch ton sprzętu i okablowania na sobie?
Zgłoś
Avatar
Szulcu 2013-01-06, 11:37 2
a dzieci z Rumunii dalej bawią się kciukiem?

______________

"Jestem głosem, który powtarza ci, że jesteś nikim"
Zgłoś
Avatar
geniuszę 2013-01-06, 13:09 1
ZiZU napisał/a:



Chociaż nie trzeba wymieniać komputera co rok, żeby wszystkie gry poszły... (przyp. 2002-2008)
a co do przedpotopowej grafiki - w sumie taka seria Crysis nadal ma jedną z najlepszych grafik + BF3



Ale pierdolisz farmazony... Kupujesz sobie dobrą karte i procesor i masz z głowy kilka lat!! Ja mam GTX 560 Ti z AMD 4100 i jak narazie wszystko mi hula na full grafice z 16x MSAA co jest cholernie wymagające. To jest jebany mit ze trzeba co rob wymieniac części, no ale jak kupujesz chujowe komponenty to rezultat masz tylko jeden.
Zgłoś
Avatar
pietryna 2013-01-06, 13:20
Ja mam tą nowszą wersję gtx260, c2d e6850 i 2gb starego ddr2 ramu za który dałem 300zł 4 lata temu. Do tej pory wszystko mi chodzi w najwyższych detalach(chyba że jest tak niezoptymalizowane jak I crysis ale to są wyjątki)

Generalnie mój komputer to dinozaur wg niektórych. Średnia wieku części to jakieś 3 lata. Nie wliczam w to karty muzycznej z 1997 roku.
Zgłoś
Avatar
shin69 2013-01-06, 13:57
@up Mam trochę starszy zestaw z 2007, tj. C2D E6420, 9800GTX+ z 1GB i 6GB DDR2 (swoją drogą nic prawie nie wydałem na dwa ostatnie podzespoły, GPU "pożyczone" z komputera kuzynki a kostki RAM wyjęte z niby uszkodzonego kompa, też od rodzinki ) i jak na razie mocy nie brakuje, w większości nowe gry chodzą na maksimum. Wymienię go, jak się sam zepsuje albo dojdzie duża ilość gotówki (w co raczej wątpię).
Zgłoś
Avatar
Leouch 2013-01-06, 16:28
so whaat napisał/a:



szkoda ze fabuła jest chujowa, i stary Morrowind jest lepszy niz wszystkie RPG z ostanich paru lat razem wzięte. i huj z tym ze kolejne odsłony wielkich marek jak CoD czy BF oferują z kolejną odsłoną tylko lepszą grafike. chuj tez z tym, że konsole hamują rozwój gier przez bycie przedpotopową konfiguracją. chuj z tym ze gracze PC przez to cierpia dostają jedynie daremne porty z konsol. chuj z tym wszystkim. dobrze ze mamy lepszą grafikę!!!! typowy użytkownik konsoli.



bez przesady, skyrim tez ma ciekawa fabule i fajny swiat

Ale zgadzam sie, że morrowind jest wyjatkowy. Wgrywajac mody i modyfikujac delikatnie gre mamy grafike rodem z topowych gier 2012 roku
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie