18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Witajcie Sadole, jeszcze kilka lat temu kiedy ktoś wspominał o Ludziach Rządzących Światem, o bankach dzierżących władzę, o Orwellu albo o Apokalipsie Świętego Jana zostawał wyśmiewany przez Wiadome Osoby w taki sposób "Uu! nie daj się zacipować cipo". Ja dzisiaj jednak swojego zdania nie wyrażę, sami oceńcie.



Po tagach nie znalazłem.
Zgłoś
Avatar
trupzszafy 2019-09-24, 20:10 9
Szwedzi to owce które idą bezmyślnie na rzeź za jednym baranem.ich polityka i takie nowinki doprowadzą do tego że będą we własnym kraju niewolnikami
Zgłoś
Avatar
dr_dex 2019-09-24, 20:19 3
Nie ma się czym podniecać - moj pies tez coś takiego ma
Zgłoś
Avatar
Sawix 2019-09-24, 20:20 4
chuj z nimi
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2019-09-24, 20:21 3
dr_dex napisał/a:

Nie ma się czym podniecać - moj pies tez coś takiego ma



Takze smycz, obroze i mozliwosc sterylizacji przez swojego wlasciciela.
Zgłoś
Avatar
dumad 2019-09-24, 20:27 6
z jednej strony fajnie bo z roku na rok powstaje coś nowego
z drugiej strony mając takiego chipa nie jesteś już anonimowym człowiekiem
stworzą jakiś tajny system i będą wiedzieć o Tobie wszystko i to w czasie teraźniejszym
zero prywatności
Modlę się aby nie doszło do tego że każdy człowiek będzie miał obowiązek mieć takiego chipa bo co raz bardziej mam wrażenie że świat właśnie do tego dąży
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2019-09-24, 20:39 5
Cytat:

Szwedzi to owce które idą bezmyślnie na rzeź za jednym baranem.ich polityka i takie nowinki doprowadzą do tego że będą we własnym kraju niewolnikami



Całe szczęście, że polacy są mądrzy. Nie dają sobą manipulować,nie łykają fałszywych newsów, zawsze kierują się rozsądkiem i w ogóle bez nich świat pewnie dawno by zginął.
Zgłoś
Avatar
twrgg 2019-09-24, 20:54
Przeciąga te filmiki jak się tylko da ... idzie zasnąć
Zgłoś
Avatar
Jabulko69 2019-09-24, 21:04 3
Szwedzi to ogolnie debile sa. Tam praktycznie kazdy idzie w strone technologii nie myslac w ogole o konsekwencjach.
Do 2025 maja byc usuniete wszystkie papierkowe pieniadze i jedyny sposob platnosci to ma byc przez platnosci karta.
Czemu? Bo wygodnie. I tyle, ale nikt nie pomysli o tych minusach. Wazne by bylo w tym momencie wygodnie.

Sytuacja sprzed 2 lat, jade sobie autobusem do Göteborga i typ ma swoja karte autobusowa jako czips w dloni. Rozumiecie to? Kawalek kartonika nie chce mu sie w kieszeni nosic to sobie zrobil czipa.
Nie zdziwie sie jak do 2025 ten narod pierdolnie.
Zgłoś
Avatar
lm65 2019-09-24, 21:59 1
Najpierw niech te chipy wszczepią wszystkim śniadym żeby mieć kontrolę nad nimi. Powinniśmy wiedzieć gdzie jest najwięcej tego robactwa i co knują.
Zgłoś
Avatar
parolpl 2019-09-25, 13:03 2
Problemem chipów nie jest ich istota, ale kurwy co siedzą u władzy i wymyślają różne bzdury by zrekompensować swoje krótkie siury. Z tym bezpiecznym kodowaniem to też można włożyć między bajki. Cybernetyzacja jest spoko, ale nie z taką władzą.
Zgłoś
Avatar
s................s 2019-09-25, 13:48 6
Cytat:

z drugiej strony mając takiego chipa nie jesteś już anonimowym człowiekiem



A której ludzkiej owcy zależy dziś na anonimowości i wolności? Spójrzcie na takie wynalazki jak facebook. Ludzie się żalą i srają "bo ich wszyscy inwigilują", a sam mogę sprawdzić w pięć minut jakie kto ma nawyki, gdzie pracuje, czym się zajmuje etc i to z jego woli i za jego przyzwoleniem. Ludzie sprzedali swoją wolność w zamian za łechtanie ego i poczucie bycia ważnym ("jestem w internecie, wszyscy mnie czytają! chociaż nie mam nic do powiedzenia i jestem ignorantem"). Daliby im kajdany, też by je nosili, pod warunkiem żeby odgrywały melodyjki, miały dostęp do internetu i strzelały selfiki podczas srania.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-09-25, 13:54 6
Szwedzi to najbardziej uszkodzony intelektualnie naród wśród białych ludzi. Za dużo tych murzyńskich genów przyjęli.
Zgłoś
Avatar
traf 2019-09-28, 8:50
szwecja to stan umysłu
Zgłoś
Avatar
Gdzio90 2019-09-28, 11:31
Wiewór napisał/a:

Szwedzi to najbardziej uszkodzony intelektualnie naród wśród białych ludzi. Za dużo tych murzyńskich genów przyjęli.


Ogólnie cała Skandynawia... a ich nawet mróz nie rusza. Granica szwedzko-norweska blisko Kiruny (ogólnie wypizdowie) zima jak skurwensen wszędzie biało, a na granicy czarno.
Zgłoś