18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
gitarzysta6662 2013-05-24, 16:47 3
jak zarabiasz to kupisz co tobie sie widzi a jak jestes gimbem na utzymaniu to moze wyskamlesz cos za pare lat.
wszystkie platformy maja zady i walety, kwestia gustu...
Zgłoś
Avatar
qbann666 2013-05-24, 16:47 2
konsola nigdy nie dogoni blaszaka
Zgłoś
Avatar
Templariusz Mariusz 2013-05-24, 16:48

No i grupa docelowa każdej nowej gierki to konsolowcy, więc musi być w huuuj jak najbardziej łatwa bo na padzie nie idzie sprawnie grać w coś innego niż FIFA 20XY.

Aha i muszą być ułatwienia, bo 90% posiadaczy konsol to dzieci <16.
Zgłoś
Avatar
SalvaCzoko 2013-05-24, 16:50
@KMD
Ty kurwa myślisz, że każdy kogo stać na coś ma bogatych rodziców albo kradnie?
Sam kurwa zarobiłem, umiem oszczędzać.
Rada taka, stul mordkę jeżeli gówno wiesz o drugiej osobie.
Zgłoś
Avatar
qwachu 2013-05-24, 16:51 2
@KMD: A ja mam taki za miesięczną pensję brutto obu twoich rodziców... Leasing, raty, bycie dorosłym i zarobienie sobie na to złotko.... Chociaż u mnie pucha to stacja robocza, nie do grania, więc grafika, to tylko marny GF 560 Ti 1024MB ram, ale grac się da. Za czasów C64 były 3 pixele na krzyż i była frajda, do dziś dużo się w tej mierze nie zmieniło..

Ale co ja miałem.. Acha, konsole to gówno.

@robzi1989: A co za problem kupić sobie pada?
Zgłoś
Avatar
demz 2013-05-24, 16:51 16
Zgłoś
Avatar
pawciio952 2013-05-24, 16:54
Moim zdanie w tej generacji konsol wygra PS4. Xbox pewnie znowu da płatny multi, a przy niewielkich różnicach w sprzęcie mądrzejsi wybiorą sonke. ( Zwycięzcą w tej generacji pod względem produkcji podzespołów na pewno jest AMD )
Zgłoś
Avatar
demz 2013-05-24, 16:58
pawciio952 napisał/a:

(...) przy niewielkich różnicach w sprzęcie (...)



Szacuje się, że PS4 będzie miało 50% więcej mocy graficznej.

polygamia.pl/Polygamia/1,107162,13966804,_PS4_ma_50__wiecej_graficznej...
Zgłoś
Avatar
kalosz90 2013-05-24, 17:12 2
icek Berg napisał/a:

A ja miałem ps2, xa360, a teraz latam na ps3 i szczerze mówiąc każda konsola dała mi mnóstwo fazki.
A ścieranie się że x lepszy bo ma kinecta a plej zjebany bo ma małego pada ...po co to ?



Ja korzystam z pada od x360 przy blaszaku
Zgłoś
Avatar
lathiel 2013-05-24, 17:22
Tyaa i PS4 next gen nie zdążył wyjść a już został pobity przez Crysis 3 PC ;]
Zgłoś
Avatar
wedzio 2013-05-24, 17:28
teraz przynajmniej te pudlo ONE bedzie mialo blu-ray i wifi wbudowane a nie jak 360 puste jak karton po mleku, playstation bylo i zawsze bedzie najlepsze do gier
Zgłoś
Avatar
demz 2013-05-24, 17:35 1
lathiel napisał/a:

Tyaa i PS4 next gen nie zdążył wyjść a już został pobity przez Crysis 3 PC ;]



Co z tego, tu chodzi konkurencję między konsolami. Blaszak się do tej walki nie zalicza, bo komputer służy do pracy i tworzenia gier, a konsola do grania w nie.
Zgłoś
Avatar
chybeck 2013-05-24, 17:37
Do grania zawsze i wszędzie najlepszy będzie stary poczciwy PieCuch. W przeciwieństwie do konsol na kompach można zrobić z grą prawie wszystko, potrafi ona żyć własnym życiem i czasami 10 lat po premierze zaskoczyć czymś dzięki moderom (na przykład Morrowind i jego nowa grafika). Największym bajerem na konsolach jest to, że czasem można zapisać stan gry. Nie mówiąc już o tym, że gry na konsole kosztują nieraz 3 razy więcej niż na PC. Nie ma opcji, żeby ktokolwiek, kiedykolwiek udowodnił, że konsola jest lepsza od komputera.
Zgłoś
Avatar
Dżoker 2013-05-24, 17:50 2
Zawsze i przy każdej dyskusji na temat konsol znajdzie się ktoś, kto wpierdoli tekst "konsole to gówna, tylko komputer". Zachowują się tak samo jak fanboye x'a i ps. Te pojeby są jeszcze na tyle bezczelni, że pierdolą o tym, że to konsolowcy zaczynają. Wbijam na inne fora, tematy "Playstation 4" i "Xbox ONE", a posty w stylu "a ja jestem dorosły, pracuje sam i wyjebałem półroczną pensję na jakiś zajebisty komputer, a konsole to gówno. I za rok znowu wyjebe kasę na komputer, bo przecież nie pogram w Crysisa 3 na maks detalach który i tak jest chujowym FPSem". Jak ktoś chce nagrać na PC to niech gra na PC, jak ktoś chce grać na konsoli to niech gra na konsoli, jak bardzo pojebanym trzeba być żeby wciskać komuś swój światopogląd?
Zgłoś
Avatar
Patrysio 2013-05-24, 18:05
konsole to gowno, tylko komputer
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie