18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
lebol1990 2024-08-29, 9:51 1
A co ta kurwa robi w Polsce i sie jeszcze praw domaga? W okopach miejsca zabrakło?
Zgłoś
Avatar
__Tux__ 2024-08-29, 12:39
Sztruks napisał/a:

Mówiłem że tak będzie zanim te kurwy tu przyjechały! To ludzie psy na mnie wieszali, „bo tam wojna a ty bez serca” a teraz te ścierwa u nas w kraju czują się jak u siebie



Polacy nie lepsi.
Zgłoś
Avatar
JackCola 2024-08-29, 15:12
Przecież ludzie sami głosowali na sługi narodu upadlińskiego ,więc mają co chcieli .Mencwel , wprost mówił że na wszystko może braknąć ale ma starczyć na ćwiczenia i broń dla banderowców i w razie czego mamy wesprzeć banderowców w walce .
Zgłoś
Avatar
rybsony 2024-08-30, 0:37
Jebane Upadlińskie Kurwy
Zgłoś
Avatar
Megatrans666 2024-08-30, 2:53 3
Zgłoś
Avatar
GFX50SII 2024-08-30, 22:03
To nawet nie początek upadlińskiego terroru w naszym biednym kraju. To dopiero niebawem nadejdzie.
Zgłoś
Avatar
ss1jw0ra 2024-08-31, 0:34
smc napisał/a:

On ma 15 lat, koniec wakacji i jeździ sobie na rolkach. Tak bardzo Ci przeszkadza? Jeśli tak, to nie różnisz się wcale od tego menela. Nawet język rynsztokowy macie taki sam.



Mam na myśli tego zaszczanego banderowca,
DEBILU JEBANY
Zgłoś
Avatar
sameshitman 2024-08-31, 12:13
Czytam komentarze i dalej nie wierzę. 2 lata "wojny", życia z nimi pod jednym dachem i znajdują się Poliniaki, które stają w obronie ukraińca.

To wam coś powiem. Ruskie i Ukraińćy to ten sam naród - rusinów. Jedni to rusini kijowscy, drudzy moskiewscy. Ta wojna - to kłótnia w rodzinie. I teraz pytanie: Bronilibyście tak ruskiego? No nie, bo w tych waszych głupich łbach nie ma cienia wiedzy o tym narodzie.

Szkoda gadać. Ameby po polińskich podstawówkach.
Zgłoś