18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Sztruks 2024-08-28, 9:34 120
Mówiłem że tak będzie zanim te kurwy tu przyjechały! To ludzie psy na mnie wieszali, „bo tam wojna a ty bez serca” a teraz te ścierwa u nas w kraju czują się jak u siebie
Zgłoś
Avatar
Grymson 2024-08-28, 9:36 3
Zawsze jak są takie filmiki z ciotami na hulajnogach, rowerach albo motorach i ktoś ich atakuje to oni spierdalaja .... Myślę że łatwiej Szoszonowi wypalić w ta zapitą mordę
Zgłoś
Avatar
Halman 2024-08-28, 9:39
Sztruks napisał/a:

Mówiłem że tak będzie zanim te kurwy tu przyjechały! To ludzie psy na mnie wieszali, „bo tam wojna a ty bez serca” a teraz te ścierwa u nas w kraju czują się jak u siebie



Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-08-28, 9:41 4
@Halman

Można z napisami bo nie rozumiem co on tam buczy?
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-28, 9:58 9
Jebać rolkarzy. Brawo dla Ukraińca, bo Polak to by tylko komentarze w necie wypisywał o pedałach na rolkach zamiast wypierdolić takiego z parku.
Zgłoś
Avatar
Jarosławkaczyński 2024-08-28, 10:06 88
TwójCzarnyPan napisał/a:

Jebać rolkarzy. Brawo dla Ukraińca, bo Polak to by tylko komentarze w necie wypisywał o pedałach na rolkach zamiast wypierdolić takiego z parku.



Napisałeś brawo dla ukrainca ? Jebac ciebie i cała twoja zajebana rodzinę celu ty
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-28, 10:12
Bul_od_bytu napisał/a:

@
Można z napisami bo nie rozumiem co on tam buczy?


Jak można tego nie znać?
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-08-28, 10:19 11
TwójCzarnyPan napisał/a:

Jak można tego nie znać?



Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-08-28, 11:37 24
Sztruks napisał/a:

Mówiłem że tak będzie zanim te kurwy tu przyjechały! To ludzie psy na mnie wieszali, „bo tam wojna a ty bez serca” a teraz te ścierwa u nas w kraju czują się jak u siebie



To wiedział każdy w miarę inteligentny człowiek w tym kraju.

Tylko szkoda że Nas tak mało.

W każdym kraju gdzie uchodzcy/nachodzcy zaczynaja stanowic znaczacą część społeczeństwa,k zaczynają stawać się coraz bardziej agresywni w stosunku do swoich gospodarzy.

Udowodnione na całym świecie od zarania dziejów.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-28, 12:00 2
Sztruks napisał/a:

Mówiłem że tak będzie zanim te kurwy tu przyjechały!



Było tu już kilku takich co pisali dokładnie to samo, a się okazywało, że na ich koncie nie ma żadnego takiego wpisu. Konto masz założone już po rozpoczęciu szopki kacapsko-kacapskiej, no chyba, że miałeś jakieś stare i ci admin zablokował.
Zgłoś
Avatar
Kutaw 2024-08-28, 12:29 3
UkrainSSkie scierwo. Chwała Rosji i Polsce!
Zgłoś
Avatar
SokZtućka 2024-08-28, 12:58 5
A Tusek liże dupę Żełenskiemu, jeden i drugi skorumpowany. Tusek przez Niemców, Żełeński przez oligarchów
Zgłoś
Avatar
metalfan 2024-08-28, 13:15 2
Jak się nie podoba to wypierdalać. Tak na oko to jeszcze w wieku poborowym.
Zgłoś
Avatar
gdfgdf 2024-08-28, 13:15 1
Cała Polska śpiewa z nami wypierdalać z małymi czarnymi kundlami! Poligon gdzie jesteś do choooja???
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie