18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Psalm 23
mariusz3pl • 2020-03-23, 19:39
Psalm. Dawidowy.
Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego. Pozwala mi leżeć na zielonych pastwiskach. Prowadzi mnie nad wody, gdzie mogę odpocząć: orzeźwia moją duszę. Wiedzie mnie po właściwych ścieżkach przez wzgląd na swoje imię. Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną. Twój kij i Twoja laska są tym, co mnie pociesza. Stół dla mnie zastawiasz wobec mych przeciwników; namaszczasz mi głowę olejkiem; mój kielich jest przeobfity. Tak, dobroć i łaska pójdą w ślad za mną przez wszystkie dni mego życia i zamieszkam w domu Pańskim po najdłuższe czasy.



Zgłoś
Avatar
suchysongoful 2020-03-24, 8:30 2
Wiara to akt łaski
Bladzisz synu
Zgłoś
Avatar
Sonal 2020-03-24, 8:35
shoe5maker napisał/a:

Ale pamiętaj, jak trzepiesz kapucyna to bóg widzi.



A myślisz, że Buk nie czepie? Tak samo wali konia jak wszyscy...
Zgłoś
Avatar
Zjebany_Ryj 2020-03-24, 8:38 8
Jebać tą czarną zaraze ha tfuuuu!

Zgłoś
Avatar
Nellum 2020-03-24, 8:38 7
katolityzm i ogólnie wierzenie w Bogów to najchujowniejsza sekta na ziemi ja pierdole 21 wiek a ludzie dalej wierzą w to gówno chcesz być wierzący bądź módl się w domu po chuj chodzić do tych kościołów i odpierdalać ten cały cyrk a najlepsze jest to, że jest jakies przykazanie "ukryte" które mówi by nie modlić się do obrazów i podobizn jezusa itp ale w kościele jakoś średnio o tym chcą mówić
Zgłoś
Avatar
AaronSzechter 2020-03-24, 8:55 1
Coordinator napisał/a:

Normalnie jak czarnuchy w Mozambiku... Po kiego chuja on lata z tym szamańskim artefaktem po okolicy, skoro bóg jest wszędzie? Musi latać helikopterem, bo na ziemi w kościele bóg go nie wysłucha czy jak to jest? Musi być te parę metrów wyżej, bo bóg niedosłyszy na jedno ucho? A może moc artefaktu lepiej działa z góry, a z kościoła gorzej?
Jest tu jakiś katol, który wyjaśni trochę prawidłowości zaklęć?



Bóg nieuku
Zgłoś
Avatar
Szczypek91 2020-03-24, 9:01
Coordinator napisał/a:

Normalnie jak murzyny w Mozambiku... Po kiego ch*ja on lata z tym szamańskim artefaktem po okolicy, skoro bóg jest wszędzie? Musi latać helikopterem, bo na ziemi w kościele bóg go nie wysłucha czy jak to jest? Musi być te parę metrów wyżej, bo bóg niedosłyszy na jedno ucho? A może moc artefaktu lepiej działa z góry, a z kościoła gorzej?
Jest tu jakiś katol, który wyjaśni trochę prawidłowości zaklęć?



Jako katol odpowiadam:
nie mam pojęcia co tu się odpierdala
Zgłoś
Avatar
janlew 2020-03-24, 9:11 2
Już tłumacze drogie neolaickie żydki, napływowe bolszewiki z dziada pradziada. Religia katolicka jest religią Polaków, a nie parchów i ukraińskiej hołoty-biedoty czy innego tałatajstwa co tu przypełzło ze wschodu za okupanta. I choć już jesteście 3-cim miotem, umiecie po Polsku i dostaliście dowód z orzełkiem, niczego to nie zmienia. Podsumowując: Nie wasza sprawa, i chuj wam do tego co robią Polacy czy katolicy.
Zgłoś
Avatar
Mietek7567 2020-03-24, 9:16
weltbild napisał/a:

kto takie rzeczy finansuje?



Z tego co wiem to właściciel użyczył za darmo swój samolot.

castagir napisał/a:

Dodatkowo jest organizowana zrzutka przez zwykłych obywateli na - do tej pory .
Dane mówią same za siebie i pozostawię to bez swojego komentarza.
Pozdrawiam!



Ale wiesz ,że kościół jest największą organizacją charytatywną na świecie?

Nellum napisał/a:

katolityzm i ogólnie wierzenie w Bogów to najchujowniejsza sekta na ziemi ja pierdole 21 wiek a ludzie dalej wierzą w to gówno chcesz być wierzący bądź módl się w domu po chuj chodzić do tych kościołów i odpierdalać ten cały cyrk a najlepsze jest to, że jest jakies przykazanie "ukryte" które mówi by nie modlić się do obrazów i podobizn jezusa itp ale w kościele jakoś średnio o tym chcą mówić



A to twoja sprawa gdzie kto chodzi i co robi?
Zgłoś
Avatar
romozomo 2020-03-24, 9:48 4
Wiara czyni czuba.
Zgłoś
Avatar
roman970227 2020-03-24, 10:07
Jestem wierzący ale kurwa co za brany tam latają...
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2020-03-24, 10:38
Ja jestem apostatą...... Mam wyjebane na to czy ktoś wierzy czy nie bo każdego spotka śmierć i każdny z nią zatańczy ale wierze w to że ludzie potrafią pomagać sobie jak są takie chujowe chwile jak ta teraz i to się nazywa altruizm
Zgłoś
Avatar
Vesimten 2020-03-24, 10:43
par00wka napisał/a:

Rok po twojej śmierci nikt nie wspomni nawet twojego imienia, będziesz zapomniany jak mucha która zabiłem rok temu na ścianie, ludzie którzy wierzą w Boga, tworzą jakąś społeczność której przyświeca jakiś cel w życiu, wartości i zasady moralne. Ty jesteś pusty jak dzban, i wyjebane mam na ateistów i nie lubię jak ktokolwiek szydzi i drze łacha z wiary. Nie wierzysz? Nie krytykuj i nie wyśmiewaj, miej wyjebane jak ja na ciebie.
P.S przyznaje, ksiądz poszedł po bandzie

Zgłoś
Avatar
MadDave 2020-03-24, 11:06 3
janlew napisał/a:

Już tłumacze drogie neolaickie żydki, napływowe bolszewiki z dziada pradziada. Religia katolicka jest religią Polaków, a nie parchów i ukraińskiej hołoty-biedoty czy innego tałatajstwa co tu przypełzło ze wschodu za okupanta. I choć już jesteście 3-cim miotem, umiecie po Polsku i dostaliście dowód z orzełkiem, niczego to nie zmienia. Podsumowując: Nie wasza sprawa, i chuj wam do tego co robią Polacy czy katolicy.



O matko ale z Ciebie jebany hipokryta sam piszesz że to nie ich sprawa A sam się przypierdalasz do ludzi którzy pytają się "po co? Czemu ma to służyć?" Religia katolicka jest wyznawana na calym świecie nie tylko przez Polaków. W ogóle skąd ten pomysł że katolicyzm to wiara Polaków? To jest typ gimbusiarskiego stawiania nas Polaków! katolików! nad innymi. Szczególnie że przyjęliśmy tą Wiarę troche ze straschu zeby nas nie dojebali.
Sam jestem ateistą z wyboru ale nikomu się z tym nie wpierdalam tak samo jak szanuje A raczej staram się szanować decyzje ludzi w wierzę.
Stawianie na równi ateistów z wyboru do ukraińców i temu podobnym ludom ze wschodu uważam za objaw wybitnego niedojebania mózgowego. Ale już nie raz dało się o tym przekonać dzbanie. Typowy kurwa Polak patryjota pod publiczkę.
Lot helikopterem tylko po to żeby odwalić szopkę uważam po prostu za niepotrzebne trwonienie kasy chyba że ktoś mu zasponsorwował.
Zgłoś
Avatar
Catchcart 2020-03-24, 11:06
Szanujcie bo to może być ostatnią rzecz która was uratuje
Zgłoś
Avatar
htp 2020-03-24, 11:12 1
castagir napisał/a:


Polski Kościół Katolicki - 0zł.
Fundacja "Lux Veritatis" - 0zł.

Dodatkowo jest organizowana zrzutka przez zwykłych obywateli na - do tej pory .
Dane mówią same za siebie i pozostawię to bez swojego komentarza.
Pozdrawiam!


Dopisz Tadeusza R. - ale on ze znakiem minus. Na epidemii też umie zarobić.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie