18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
Sraj1 2022-08-10, 17:26
To Albania - Indie Europy.

Nie ma co się dziwić.
Zgłoś
Avatar
zbynekmaslanka 2022-08-10, 17:57 1
TRQPL napisał/a:

Zgadzam się z tobą, weźmy jako przykład wujka Adolfa.
W 1933 roku Hitler podpisuje ustawę o ochronie praw zwierząt (Tierschutzgesetz). Na mocy przepisów zakazuje uboju rytualnego, Hitler zakazuje wiwisekcji, zabrania eksperymentów na zwierzętach, wprowadza ograniczenia dla myśliwych. W USA zostaje odznaczony za zasługi dla "mniejszych braci"
Z drugiej strony wysłał miliony ludzi na śmierć i nawet brewka mu nie drgnęła



On nic nie wiedział o tym ... nie ma dowodów.
Zgłoś
Avatar
alucard321 2022-08-10, 18:12 1
zbynekmaslanka napisał/a:

On nic nie wiedział o tym ... nie ma dowodów.



Potwierdzam. Wujek jeszcze przed śmiercią zaprzeczał

Zgłoś
Avatar
k................8 2022-08-10, 18:28 2
Co wy tu pierdolicie. To jest "zwykłe" wyjście na spacer. Tylko że zarówno właściciel jak i pies są leniwi. Właściciel skorzystał z samochodu, jechał powoli aby pies mógł swobodnie biec, ale że pies też leniwy, to wyszło jak wyszło. Czy nikt nie zwrócił uwagi że auto jedzie bardzo powoli?
A, i z góry chuj wam wszystkim w dupę, za negowanie mojej opinii. Pies został stworzony aby pilnować domu a nie siedzieć w chałupie i aby go wyprowadzać.
Zgłoś
Avatar
Z................w 2022-08-10, 18:36
Tadzik_Na_Górę napisał/a:

Człowiek to dziwna istota, oglądam harda, obcinanie łbów itd. a takiego psa mi szkoda aż wyłączyć chciałem.



Bo człowiek to kurwa ludzka
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-08-10, 19:10
Zbysław napisał/a:

Bo człowiek to kurwa ludzka


Zbysław. Mimo twoich homoseksualnych zapędów masz racje.! Daje ci piwo prosto z czeskiego browaru Bernard !
Zgłoś
Avatar
bartas6662 2022-08-10, 21:14
kris1978 napisał/a:

Co wy tu pierdolicie. To jest "zwykłe" wyjście na spacer. Tylko że zarówno właściciel jak i pies są leniwi. Właściciel skorzystał z samochodu, jechał powoli aby pies mógł swobodnie biec, ale że pies też leniwy, to wyszło jak wyszło. Czy nikt nie zwrócił uwagi że auto jedzie bardzo powoli?
A, i z góry chuj wam wszystkim w dupę, za negowanie mojej opinii. Pies został stworzony aby pilnować domu a nie siedzieć w chałupie i aby go wyprowadzać.



ale sie zesrałeś laluś
Zgłoś
Avatar
Bladziochreturn 2022-08-10, 21:14 3
Tadzik_Na_Górę napisał/a:

Człowiek to dziwna istota, oglądam harda, obcinanie łbów itd. a takiego psa mi szkoda aż wyłączyć chciałem.



Fakt. Psiarze to dziwne istoty.
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2022-08-10, 23:17 2
kris1978 napisał/a:

Co wy tu pierdolicie. To jest "zwykłe" wyjście na spacer. Tylko że zarówno właściciel jak i pies są leniwi. Właściciel skorzystał z samochodu, jechał powoli aby pies mógł swobodnie biec, ale że pies też leniwy, to wyszło jak wyszło. Czy nikt nie zwrócił uwagi że auto jedzie bardzo powoli?
A, i z góry chuj wam wszystkim w dupę, za negowanie mojej opinii. Pies został stworzony aby pilnować domu a nie siedzieć w chałupie i aby go wyprowadzać.



Ale kto tu neguje twoją opinię? Na jej podstawie można ocenić, że jesteś idiotą, ale faktu, że taką opinię masz nie da się podważyć.
Zgłoś
Avatar
NataliaW 2022-08-10, 23:47
Aż się łezka w dupie kręci
Zgłoś
Avatar
Judeaufdengas 2022-08-11, 2:31
załóżmy ze nie wiadomo kto za faierą... Flodzia??
Zgłoś
Avatar
Gromm 2022-08-11, 8:31
Tadzik_Na_Górę napisał/a:

Człowiek to dziwna istota, oglądam harda, obcinanie łbów itd. a takiego psa mi szkoda aż wyłączyć chciałem.



Bo jesteś zjebany
Zgłoś
Avatar
cavern69 2022-08-11, 8:37
Nie kłóćcie się dziewczyny. Obie jesteście ładne.

...a kierowca Mitsubishi jedzie zdecydowanie za wolno jak na Sadistic'a.
Zgłoś
Avatar
madrus666 2022-08-11, 10:53
Tadzik_Na_Górę napisał/a:

Człowiek to dziwna istota, oglądam harda, obcinanie łbów itd. a takiego psa mi szkoda aż wyłączyć chciałem.



Teardym tsza być a nie mientkim.
Zgłoś
Avatar
daymaker 2022-08-11, 14:18
- klasyk
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie