18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
bolego 2022-08-11, 16:02
Tadzik_Na_Górę napisał/a:

Człowiek to dziwna istota, oglądam harda, obcinanie łbów itd. a takiego psa mi szkoda aż wyłączyć chciałem.



Jestes po prostu zjebem, ktory cierpi na bambinizm. Zaniedbanie w dziecinstwie do tego doprowadzilo. To sie leczy. Jest dla ciebie nadzieja
Zgłoś
Avatar
TylkoPiSResztaToKurwy 2022-08-11, 17:33
Pewnie się zesrał
Zgłoś
Avatar
jem_zwierzeta 2022-08-12, 0:20
Tadzik_Na_Górę napisał/a:

Człowiek to dziwna istota, oglądam harda, obcinanie łbów itd. a takiego psa mi szkoda aż wyłączyć chciałem.



Nie "człowiek", tylko ty. Mnie ten filmik śmieszy Jak ten jebany pies tak śmiesznie próbuje nadążyć Piwo dla nagrywającego i dla kierowcy za świetne ujęcie!
Zgłoś
Avatar
t................0 2022-08-12, 4:25 1
bolego napisał/a:

Jestes po prostu zjebem, ktory cierpi na bambinizm. Zaniedbanie w dziecinstwie do tego doprowadzilo. To sie leczy. Jest dla ciebie nadzieja



Jesteś po prostu zjebem, który był chowany przy pomocy kija i teraz przenosi swoją tępą agresję na innych i cieszy się dręczeniem słabszych (w tym przypadku zwierząt). Zła wiadomość jest taka, że tego się nie leczy, pozostaje izolacja od normalnej części społeczeństwa.
Zgłoś