18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Znany psychiatra został zaproszony na konferencję organizowaną przez Narodową Ligę Kobiet. Po prelekcji jedna z organizatorek podeszła i zapytała:
- Proszę mi powiedzieć doktorze w jaki sposób rozpoznaje pan chorobę psychiczną u osoby zachowującej się normalnie?
- Nic prostszego. Zadaje się łatwe pytanie nie które każdy powinien odpowiedzieć. Jeśli nie, należy taką osobę natychmiast odizolować.
- Jakie to pytanie?
- Kapitan Cook odbył trzy wyprawy wokół ziemi i umarł w trakcie jednej z nich. Która to była?
Kobieta zamarła i zaczęła się śmiać zażenowana:
- Wie pan co doktorze? Nie mógłby pan zadać mi innego pytania? Musze się przyznać, iż nigdy nie byłam zbyt dobra z historii.
Zgłoś
Avatar
VVigor 2009-11-02, 16:50
Dobre;)
Zgłoś
Avatar
k................7 2009-11-02, 16:56
Stwórzmy narodową lige mężczyzn. ;]
Feminizm kończy sie gdy trzeba szafe wnieść na 6 piętro...
Zgłoś
Avatar
valixy 2009-11-02, 17:04 2
konio167, a co to ma wspólnego z kawałem? Ja tam meble do swojego mieszkania wnosiłam sama, ale nie będę Cię wyciągać z Twojego małego zacofanego światka.
Kawał stary, ale niezły.
Zgłoś
Avatar
qTwist 2009-11-02, 18:43 9
Znam podobny:
Koleś z wizytą w zakładzie psychiatrycznym. Po obchodach pyta się głównego psychiatry:
-Jak rozpoznajecie chorobę u kogoś, kto z pozoru nie wygląda na chorego?
-Prowadzimy ich do pomieszczenia z wanną napełnioną wodą, dajemy do ręki wiadro i łyżeczkę i każemy opróżnić wannę z wody.
-Hehe. Rozumiem. Ktoś normalny użyje wiadra...
-Nie, Ktoś normalny wyciągnie korek. Pokój z widokiem czy bez?
Zgłoś
Avatar
Wilczex 2009-11-02, 18:55 4
konio167 napisał/a:

Feminizm kończy sie gdy trzeba szafe wnieść na 6 piętro...



Godność mężczyzny kończy się, gdy trzeba przyznać, że ktoś ma rację.
Zgłoś
Avatar
R................t 2009-11-02, 21:21 5
Wilczex napisał/a:

Godność mężczyzny kończy się, gdy trzeba przyznać, że ktoś ma rację.

Kobieta nie przyzna się, iż nie ma racji
Zgłoś
Avatar
p................x 2009-11-02, 21:47 1
~Wilczex i tu masz rację.
Zgłoś
Avatar
k................7 2009-11-03, 10:39
valixy napisał/a:

konio167, a co to ma wspólnego z kawałem? Ja tam meble do swojego mieszkania wnosiłam sama, ale nie będę Cię wyciągać z Twojego małego zacofanego światka..



To było tak btw..
Wole mieszkać w zacofanym świadku i pomagać kobiecie niż być kobietą zmuszona do wnoszenia mebli.
Ale to pewnie z wyboru tak naprawdę jesteś silna i niezależną kobietą pewnie.
Zgłoś
Avatar
MaxKing 2009-11-03, 12:53
A tak nawiasem mówiąc, to czy "ostatniej" jest prawidłową odpowiedzią na pytanie zawarte w dowcipie?

A feminizm jest po prostu głupi. Kobiety różnią sięod mężczyzn na poziomie fizycznym i pschicznym, jakiekolwiek próby negowania tego zasługują jedynie na uśmieszek politowania i pokój z widokiem. Kobiety powinny być traktowane z szacunkiem, ale każdy powinien wiedzieć do czego się nadaje. Jak kobieta sądzi że da radę wnieść szafę na 6 piętro, proszę bardzo. Ale niech nie twierdzi że KAŻDA kobieta byłaby w stanie to zrobić.
Zgłoś
Avatar
Wilczex 2009-11-03, 15:30
Reavenant napisał/a:

Kobieta nie przyzna się, iż nie ma racji



Facet nie wie, że jej nie ma.

Cytat:

Kobiety różnią sięod mężczyzn na poziomie fizycznym i pschicznym,



Oczywiście. I ja jako feministka nie neguję tego, tylko podkreślam, że ŻADNA z płci nie jest lepsza ani gorsza. Jesteśmy tak samo wartościowi i każdej ze stron należy się szacunek. Równe traktowanie nie oznacza wpychania się przed kobietę w drzwiach, tylko np. nie pytanie ( lub pytanie obu ze stron) o to, czy kobieta ma dzieci, kiedy ubiega się o pracę. Mezczyzn nie pytają. I to jest nierówne traktowanie.
Zgłoś
Avatar
thealbino 2009-11-03, 17:15 3
Wilczex napisał/a:


np. nie pytanie ( lub pytanie obu ze stron) o to, czy kobieta ma dzieci, kiedy ubiega się o pracę. Mezczyzn nie pytają. I to jest nierówne traktowanie.



dobra, może jakoś tak wyjdzie ze jestem inny niż społeczność Sadisticowa ale mnie z kolei boli to ze dzieci bardziej gnają do mamy niż do taty... Wytłumaczysz to dziecku?
Zgłoś
Avatar
Wilczex 2009-11-03, 17:30
thealbino napisał/a:

mnie z kolei boli to ze dzieci bardziej gnają do mamy niż do taty...



A to tylko i wyłącznie dlatego, że to matka się dzieckiem zajmuje. Jeśli byłoby odwrotnie, mogę Cię zapewnić, ze dzieciak wybrałby ojca.
Zgłoś
Avatar
Pomocnik Św. Mikołaja 2009-11-03, 17:48
konio167 napisał/a:

Stwórzmy narodową lige mężczyzn. ;]
Feminizm kończy sie gdy trzeba szafe wnieść na 6 piętro...



a wniosłeś chociaż jedną ?
Zgłoś
Avatar
BueR_MadasS 2009-11-03, 17:52
kobiety i feministki (dżołk jakby co) oraz panowie (ciekawy jaki jest meski odpowiednik feministki ) prosze zalozyc temat w klopie (zacne to miejsce dla takowych sporow) lub eweeentualnie przeniesc sie tutaj
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie