18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
vass 2012-10-04, 15:34 2
Siła spokoju, działa metodycznie
Zgłoś
Avatar
~Sunday 2012-10-04, 15:40 1
Po głowie niech się postuka głupia cipa!
Zgłoś
Avatar
metal15 2012-10-04, 15:43
a wie ktoś może jak to wygląda od strony prawnej?
Zgłoś
Avatar
Towdi 2012-10-04, 15:55 72
Sam wynajmuje mieszkanie lokatorom i wiem jak to człowieka wyprowadza z równowagi, więc nie dziwię się owej właścicielce.

Jestem pewny, że nie rozpierdala szyb z powodu miesięcznego poślizgu w płaceniu czynszu.

A takie numery jak zawał, zasłabnięcie czy też dosłownie zasłanianie się dziećmi to normalne w przypadku lokatorów nie płacących czynszu.
Zgłoś
Avatar
Błażej 2012-10-04, 16:10 32
@Towdni

a najgorsze jest to, że mimo iż jest to Twoje prywatne, kupione za ciężko zarobione pieniądze mieszkanie, ni chuja nie wyjebiesz matki z dzieckiem jak przestanie płacić bo Cię zaskarży i na 100% wygra, a Ty zostaniesz bez kasy za mieszkanie za kilka miesięcy i do tego z nakazem zapłaty odszkodowania.
Zgłoś
Avatar
Towdi 2012-10-04, 16:20 51
Błażej napisał/a:

@Towdni
... ni chuja nie wyjebiesz matki z dzieckiem jak przestanie płacić bo Cię zaskarży i na 100% wygra, a Ty zostaniesz bez kasy za mieszkanie za kilka miesięcy(jak w ogóle uda Ci doprowadzić do ich eksmisji) do tego z grzywną.



Tu się troszkę mylisz.
Wyjebałem samotną matkę z dzieckiem (dwunastoletnią dziewczynką) z mojego mieszkania...
Brzmi brutalnie, ale tak do końca nie było. Nie płaciła przez pół roku, do tego wymieniła zamki w drzwiach.

Miałem tylko szczęście, że była gdzie indziej zameldowana i tam też wywiozłem jej rzeczy.

Kasę za pół roku odzyskałem w dużej części, posłużyłem się chwytem.... Kobieta prosiła mnie, aby mogła wrócić bo od teraz będzie płacić, umowa itd. Zgodziłem się bez wahania, o ile spłaci zaległy czynsz i spisze umowę na moich warunkach.

Dała kasę, a gdy zaczęła czytać umowę o mało jej huj nie strzelił. Stwierdziła, że jestem pojebany chcąc 2500 PLN miesięcznie za kawalerkę + kaucje równą trzykrotności miesięcznego czynszu hehehe

P.S. Wcześniej czynsz wynosił 500zl, ale cwana była nie płacąc i do tego dokwaterowała sobie konkubina, dorosłego syna i huj wie kogo jeszcze jednocześnie mając inne mieszkanie i wiedziałem, że urzęduje w obu.
Zgłoś
Avatar
ramzei 2012-10-04, 16:25
@up, up a pierdolisz Błażej... Jeśli wszystko prowadzisz legalnie. Do tego jeszcze na działalności gospodarczej. Opłacasz ZUS US zatrudniasz ludzi... To tylko zwykły popierdoleniec skaże Ciebie za zapłatę odszkodowania złodziejowi co kryje się za bachorem... Może tu jest dziki kraj ale bez przesady!
Zgłoś
Avatar
J................o 2012-10-04, 18:00 11
@up
sam pierdolisz, bo nawet nie tylko matki z dzieckiem nie można wywalić, ale, wedle K.C. nie można wywalić nikogo z mieszkania np. w okresie zimowym. Jak zacznie się zima i chłód, nie można nikogo zmusić do opuszczenia lokalu, chociażby nie wiem co - tylko dobrowolnie sie lokator wyprowadza, wyrzucenie już grozi karą więzienia, sądami, odszkodowaniami itd. Prawo u nas chroni złodziei i lewactwo, wystarczy umieć z tego korzystac.
Zgłoś
Avatar
ściwanek 2012-10-04, 18:22 1
bardzo dobrze, powinna wypierdolic jak nie placi... jezeli oto chodzilo.
Zgłoś
Avatar
buoba 2012-10-04, 18:43 4
Chodzi dumnie z tą dzidą jak wódz Zulusów
Zgłoś
Avatar
ziomboy88 2012-10-04, 19:43
metal15 napisał/a:

a wie ktoś może jak to wygląda od strony prawnej?



Z tego co wiem to własność to "czynność" cywilna a zameldowanie i zamieszkanie administracyjna, wiec jeśli jest właścicielką to niszcząc okna psuje "swoje".
Zgłoś
Avatar
Gruby84 2012-10-04, 20:07 7
Ohoho jaka dyskusja...aż mi się bokobrody zaczęły kręcić.
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2012-10-04, 20:54
jaczuro napisał/a:

@up
sam pierdolisz, bo nawet nie tylko matki z dzieckiem nie można wywalić, ale, wedle K.C. nie można wywalić nikogo z mieszkania...


Ależ oczywiście że możesz wypierdolić na zbity ryj każdego ze swojego mieszkania, jeżeli ten nie wywiązuje się z umowy. Musisz mieć najpierw dobrze spisaną umowę. Najpierw się dowiedz a potem mów innym że pierdolą.
Zgłoś
Avatar
Krzysztof_Jarzyna 2012-10-04, 22:13
Co do niemożności pozbycia się lokatorów w postaci matki z dzieckiem to podajcie podstawę prawną a nie pitolicie po próżnicy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie