18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Psychopatyczna sąsiadka
Blumsiem • 2014-11-22, 12:41
Witam sadole

Treść tematu przedstawi dość niecodzienny problem, z jakim styka się moja siostra. Do rzeczy:

Siostra wraz z kilkumiesięcznym dzieckiem i mężem wprowadziła się do mieszkania w bloku, w którym już kiedyś mieszkała, więc jego mieszkańcy byli jej mniej więcej znani. Mieszkała tam również pewna kobieta, która stroniła od rozmów, zachowywała się dosyć dziwnie, krótko mówiąc aspołecznie.

Co okazało się po przeprowadzce? Ową sąsiadkę konkretnie popier*oliło na umyśle. W związku z tym siostra skarży się na coraz to większe ilości dziwnych incydentów. Psychopatyczna babka gada pierdoły. Wczoraj przed mieszkaniem zaczepiła jej dziadków. Pierdo*iła coś o tym, że siostra sprowadza do mieszkania reporterów i z redaktorką Marzeną ( ) obmyślają podstępne plany. To jeszcze nic. Niejednokrotnie w ostatnim czasie zdarzało się, że tłukła doniczki na balkonie siostry, wzywała policję, bo moja rodzina "gwizdała w nocy na cały blok", pukała do drzwi po czym uciekała itp idt. Co najlepsze - zrobiła laleczkę voodoo na postać dziecka, którą grozi siostrze przy każdej próbie wejścia/wyjścia z bloku. Psycholka - można olać, wiadomo, ale po jakimś czasie zaczyna to wkurwiać jak mało co, do tego siostra często siedzi sama w domu i ch*j jeden wie co babie przyjdzie kiedyś do głowy.

Policja, która przyjeżdżała niejednokrotnie na wezwanie psycholki, przeprowadziła rozmowę z obiema stronami i potwierdza, że kobieta jest chora na łepetyne. Tylko co z tego, skoro nie mogą nic zrobić? Funkcjonariusze twierdzą, iż za dotychczasowe wybryki nie mogą zabrać nigdzie sąsiadki. Bez zaistnienia większej szkody do wariatkowa mogą trafić osoby, które: a. z własnej woli się do niego zgłoszą, b. wnioskować będzie o to najbliższa rodzina. Kobieta mieszka sama, rodziny brak...

Po dzisiejszym wysłuchaniu tych historii od razu wiedziałem, gdzie skierować mogę swoją prośbę o pomoc. Znając waszą mentalność i wszechstronność drodzy użytkownicy, zwracam się z pytaniem jak wy byście postąpili w takim przypadku. Chodzi głównie o znalezienie jakiegoś haka jak załatwić głupią sukę. Pole do popisu jest spore z racji tego, iż kobieta jest niepoczytalna i zapewne każdy zaistniały incydent kierowałby na drogę winowajcy właśnie ją. No chyba że macie inny sposób rozwiązania tego problemu lub jesteście jej rodziną, to apeluje o wyjeb*nie baby ze społeczeństwa jak najszybciej.

Myślę, że niejeden zna takie przypadki z własnego doświadczenia i wie, że taki grzyb w społeczeństwie działa na szkodę każdego. Fotkę laleczki voodoo spróbuję zdobyć przy pierwszej wizycie u siostry... ... no dobra, cycków też, ale pogryzionych

Opowieść własna, pierwszy temat. Myślę, jednak że dobrze tu z nią trafiłem. Nie pozdrawiam pozostałych przekręconych sąsiadów
Zgłoś
Avatar
Światłocień 2014-11-23, 1:37 1
Cytat:

Wpierdol spuścić, nogi połamać żeby nie wychodziła z domu i od razu się oduczy.


Tak, kurwa, oduczy się schizofreni Jakby to było takie łatwe, to by ochroniarze z klubów jako psychiatrzy dorabiali.

Z pojebami jest ciężka sprawa w tym kraju. Mamy w naszym pięknym mieście niejakiego Pana Bazgroła, który od wielu lat pisze jakieś bełkotliwe hasła na murach i dodatkowo szpeci już i tak brzydkie kamienice. Robi to nadal, bo, jak już napisał autor tematu, są tylko dwie opcje żeby trafić do psychiatryka i żadna się do niego nie stosuje.

Siostrze radziłbym zbierać dowody prześladowania, a później doniesienie na bagiety. To chyba najlepsza opcja. Z tym że jak ją, nie daj Boże, wypuszczą po wszystkim, bo nic nie stwierdzą, to może być jeszcze gorzej.
Zgłoś
Avatar
Aluman 2014-11-23, 2:20 1
Po krótkim przejrzeniu komentarzy szczyli, oznajmiam że przy osobie zachowującej się w ten sposób spuścilibyście tylko łby i cichutko spierdalali. Więc gówniarze takie bajeczki o spuszczaniu wpierdolu to kolegom z blokowiska możecie opowiadać
Zgłoś
Avatar
Fragless 2014-11-23, 5:59
Nigdy nie miałem tego typu sąsiadów... ale w zasadzie niektórzy też byli kurwami. Jakby mnie taka nękała/prześladowała to bym jej odjebał taki Wietnam, że w trybie natychmiastowym zaczęłaby się pakować.

A co do sposobu pozbycia się to można też napuścić jakichś "ciekawych" typów żeby z nią porządek po swojemu zrobili.
Zgłoś
Avatar
poprostudamian 2014-11-23, 6:41 2
Po pierwsze zglaszaj na policje grozby ze strony sasiadki. Niech Twoja siostra opowie dzielnicowemu, ze sasiadka chce ja zabic, straszy podpaleniem itp. Niech zmusi policje do dzialania i pisania raportow z kazdego zgloszenia. Za ktoryms razem sprawa trafi do sadu i mysle, ze zakonczy sie to badaniami psychiatrycznymi sasiadki i jej ubezwlasnowolnieniem.
Po drugie siostra musi uprzykrzyc zycie innym sasiadom w imieniu wariatki. Gaz pieprzowy na klatce, gowno na klamkach itp. Jesli zgloszen bedzie wiecej i cala klatka zacznie posterunkowego gniesc- macie wieksze szanse.
Po trzecie wal od razu do radcy/adwokata i zakladaj sprawe z powodztwa cywilnego o nekanie, grozby karalne, stalking czy cokolwiek. Papuga zalatwi to szybko i sprawnie bo z tego zyje.
Po czwarte jesli Twoja siostra lubi gryzienie po cyckach to daj jej adres i ja podjade i bede ja chronil
Zgłoś
Avatar
p................2 2014-11-23, 7:33
Zacznijcie ją wkręcać. Np naprawdę gwizdać w nocy na cały blok. Niech jej wymysły się urealniają. Zaproście znajomych by udawali dziennikarzy i chodzili po bloku, niech ją zaczepią np z mikrofonem. Np jakaś znajoma udajaca dziennikarkę i przedstawiająca się jako Mariola.

A potem to rozwińcie. Niech np ta sama osoba chodzi za tą babcią przebrana za człowieka bez rąk (ręce schowane w kurtce). Skrobcie nocą rury pod/nad jej sypialnią. Piszcie do niej anonimowe listy od wujka, wymyślcie go i całą jego historię, wrzucajcie jej do skrzynki.

Macie okazję by doskonale się zabawić, a po drodze babci tak się pogorszy, że trafi w końcu do psychiatryka. Wmawiajcie jej co się da, zróbcie jej laleczkę voo-doo i powiedzcie, że codziennie wieczorem wkładacie ją do wrzącej wody. Dzwońcie nocą do jej drzwi i uciekajcie, albo ktos niech zostanie w jakiejś masce i zacznie płakać gdy kobita otworzy drzwi. Np maska jakiegoś goryla, który w nocy płacze jej pod drzwiami.

Babka oszaleje, skoro ma schizofrenię i jej odbija 24 godziny na dobę.
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2014-11-23, 8:48 3
kumdzio napisał/a:

ona jest już lalką, bezdusznym i bezmyślnym manekinem

myślę że jesteś z nia z jednego powodu i czekasz na każde takie jej "wyłączenie", po czym jak ona dojdzie do siebie, strasznie piecze ją odbyt i bolą cycki.
Zgłoś
Avatar
j................3 2014-11-23, 10:25 1
przelej do butelki po wódce metanolu i połóż pod drzwii a potem powiedz że widziałeś jak na melinie wódke kupują
Zgłoś
Avatar
RyszardSatan 2014-11-23, 14:47
Moi znojomi mieszkali w bloku -wynajmowqli mieszkanie . mieszkała tam starsz babka i od początku byly z nią problemy .Pewnej soboty obaj wpadli do mnie na wódeczke . impreza toczyła sie w najlepsze ppoczym stwierdzili , że pora wracać po jakiś 30 minutach od ich wyjścia dostałem od nich telefon ... Okazało się że ktoś obsmarował ich drzwi gównem. Po sprawdzeniu kamer w blku okazało sie ze starsza sąsiadka walneła kloca na wycieraczke do butów i całą zawartosc rozsmarowała po drzwiach .Nie ma nic gorszego niż pojeb....ny sąsiad
Zgłoś
Avatar
woofer51 2014-11-23, 15:47
Twoja siostra musi sobie w pępek wsadzić ząbek czosnku. Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
yebacsystem 2014-11-23, 17:00
tej to ty masz innych dziadkow niz twoja siostra?? :|
Zgłoś
Avatar
Swistac 2014-11-24, 0:15
Jeżeli dobrze widzę to babeczka wzywa bez powodu policję. Art 66 KW. => grzywna kilka stówek=> uspokoi się.
Zgłoś