18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Psychopatyczna sąsiadka
Blumsiem • 2014-11-22, 12:41
Witam sadole

Treść tematu przedstawi dość niecodzienny problem, z jakim styka się moja siostra. Do rzeczy:

Siostra wraz z kilkumiesięcznym dzieckiem i mężem wprowadziła się do mieszkania w bloku, w którym już kiedyś mieszkała, więc jego mieszkańcy byli jej mniej więcej znani. Mieszkała tam również pewna kobieta, która stroniła od rozmów, zachowywała się dosyć dziwnie, krótko mówiąc aspołecznie.

Co okazało się po przeprowadzce? Ową sąsiadkę konkretnie popier*oliło na umyśle. W związku z tym siostra skarży się na coraz to większe ilości dziwnych incydentów. Psychopatyczna babka gada pierdoły. Wczoraj przed mieszkaniem zaczepiła jej dziadków. Pierdo*iła coś o tym, że siostra sprowadza do mieszkania reporterów i z redaktorką Marzeną ( ) obmyślają podstępne plany. To jeszcze nic. Niejednokrotnie w ostatnim czasie zdarzało się, że tłukła doniczki na balkonie siostry, wzywała policję, bo moja rodzina "gwizdała w nocy na cały blok", pukała do drzwi po czym uciekała itp idt. Co najlepsze - zrobiła laleczkę voodoo na postać dziecka, którą grozi siostrze przy każdej próbie wejścia/wyjścia z bloku. Psycholka - można olać, wiadomo, ale po jakimś czasie zaczyna to wkurwiać jak mało co, do tego siostra często siedzi sama w domu i ch*j jeden wie co babie przyjdzie kiedyś do głowy.

Policja, która przyjeżdżała niejednokrotnie na wezwanie psycholki, przeprowadziła rozmowę z obiema stronami i potwierdza, że kobieta jest chora na łepetyne. Tylko co z tego, skoro nie mogą nic zrobić? Funkcjonariusze twierdzą, iż za dotychczasowe wybryki nie mogą zabrać nigdzie sąsiadki. Bez zaistnienia większej szkody do wariatkowa mogą trafić osoby, które: a. z własnej woli się do niego zgłoszą, b. wnioskować będzie o to najbliższa rodzina. Kobieta mieszka sama, rodziny brak...

Po dzisiejszym wysłuchaniu tych historii od razu wiedziałem, gdzie skierować mogę swoją prośbę o pomoc. Znając waszą mentalność i wszechstronność drodzy użytkownicy, zwracam się z pytaniem jak wy byście postąpili w takim przypadku. Chodzi głównie o znalezienie jakiegoś haka jak załatwić głupią sukę. Pole do popisu jest spore z racji tego, iż kobieta jest niepoczytalna i zapewne każdy zaistniały incydent kierowałby na drogę winowajcy właśnie ją. No chyba że macie inny sposób rozwiązania tego problemu lub jesteście jej rodziną, to apeluje o wyjeb*nie baby ze społeczeństwa jak najszybciej.

Myślę, że niejeden zna takie przypadki z własnego doświadczenia i wie, że taki grzyb w społeczeństwie działa na szkodę każdego. Fotkę laleczki voodoo spróbuję zdobyć przy pierwszej wizycie u siostry... ... no dobra, cycków też, ale pogryzionych

Opowieść własna, pierwszy temat. Myślę, jednak że dobrze tu z nią trafiłem. Nie pozdrawiam pozostałych przekręconych sąsiadów
Zgłoś
Avatar
Lord_Rzeźnik 2014-11-22, 12:55 26
Pozew cywilny o stalking. Będą musieli sprawdzić czy kobieta jest zdrowa, a nie jest. Wtedy w przypadku udowodnienia stalkingu mogą uznać, że jest niebezpieczna (chociażby ta laleczka voodo - groźby karalne), mogą ją wtedy przymusowo zamknąć bo jest po prostu niebezpieczna. Można też wnioskować o sądowy zakaz zbliżania się. Jeśli się nie przeprowadzi, a nie zrobi tego, to zostanie ukarana za złamanie zakazu . Oczywiście piszę półżartem, ale kto wie - nie takie wałki lecą w tym kraju...
Zgłoś
Avatar
M................s 2014-11-22, 13:00 12
podpalić wiedźmie chatę, tak jak kiedyś się robiło
Zgłoś
Avatar
R................y 2014-11-22, 13:03 3
Uroki życia w bloku
Zgłoś
Avatar
Dzolokrak 2014-11-22, 13:22 9
Podaj adres zamieszkania i miasto
Zgłoś
Avatar
Yasiu99 2014-11-22, 13:30 10
Zajebać solidną bombę w ryja a co by się jej dwie ostatnie szare komórki odpowiedzialne za oddychanie i sranie o potylice zabiły, w środku nocy w jej własnym mieszkaniu to może zostanie jakimś warzywem i nie będzie wychodzić ze swojego pierdolnika.
Zgłoś
Avatar
Bankracy 2014-11-22, 13:41 17
Brzmi jak praca licencjacka studenta podpuszczającego internautów do opisywania pierdół, które potem wykorzysta w swojej "pracy" pod tytułem "Szkodliwość internetu na gimnazjalistów". Terror jej zrobić i tyle, kurwa ludzie, po terrorze albo zamknie morde albo sama się zgłosi do wariatkowa Nie żebym zachęcał... broń cię panie boże!
Zgłoś
Avatar
Radbug 2014-11-22, 14:20 65
Podpal to dziecko i zwal wszystko na sąsiadkę
gwarantuję 100% skuteczności.
Zgłoś
Avatar
SzczelamGuwnem 2014-11-22, 14:40 3
Yasiu99 napisał/a:

Zajebać solidną bombę w ryja a co by się jej dwie ostatnie szare komórki odpowiedzialne za oddychanie i sranie o potylice zabiły, w środku nocy w jej własnym mieszkaniu to może zostanie jakimś warzywem i nie będzie wychodzić ze swojego pierdolnika.

Oczywiście Ty byś tak zrobił
Zgłoś
Avatar
achujciwcycki 2014-11-22, 14:48 5
tak jak Dzolokrak napisał, dawaj namiary, zbierzemy sadolowych perwerów i będziemy pierdolić tak, że nie będzie miała czasu na głupoty
Zgłoś
Avatar
sknerus_mckwacz 2014-11-22, 14:48 28
Nasraj jej na wycieraczkę.
Zgłoś
Avatar
Blgn 2014-11-22, 15:39 11
Przytul ją. To na pewno pomoże!
Zgłoś
Avatar
rigsuit 2014-11-22, 15:41 6
Zaproś ją na kawę, zabajeruj ją tym czym się interesuje i wyruchaj może tego jej trzeba xD
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-11-22, 15:57 6
No i w takich sytuacjach prawo gówno może i powinien zadziałać zdrowy i racjonalny odruch społeczny. Wpierdol spuścić, nogi połamać żeby nie wychodziła z domu i od razu się oduczy. A jakby szumiała to solidarnie nikt nic nie widział, nie słyszał, policja przyjmuje zgłoszenie i sprawę z miejsca umarza i jest spokój. Ale nie, to Polska.
Zgłoś
Avatar
Yasiu99 2014-11-22, 16:07
@szczelamguwnem

Oczywiście że nie. Ja tam nie wiem co bym zrobił bo nie mam psychola sąsiada no i nie mieszkam w bloku.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie