18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Psychopatyczna sąsiadka
Blumsiem • 2014-11-22, 12:41
Witam sadole

Treść tematu przedstawi dość niecodzienny problem, z jakim styka się moja siostra. Do rzeczy:

Siostra wraz z kilkumiesięcznym dzieckiem i mężem wprowadziła się do mieszkania w bloku, w którym już kiedyś mieszkała, więc jego mieszkańcy byli jej mniej więcej znani. Mieszkała tam również pewna kobieta, która stroniła od rozmów, zachowywała się dosyć dziwnie, krótko mówiąc aspołecznie.

Co okazało się po przeprowadzce? Ową sąsiadkę konkretnie popier*oliło na umyśle. W związku z tym siostra skarży się na coraz to większe ilości dziwnych incydentów. Psychopatyczna babka gada pierdoły. Wczoraj przed mieszkaniem zaczepiła jej dziadków. Pierdo*iła coś o tym, że siostra sprowadza do mieszkania reporterów i z redaktorką Marzeną ( ) obmyślają podstępne plany. To jeszcze nic. Niejednokrotnie w ostatnim czasie zdarzało się, że tłukła doniczki na balkonie siostry, wzywała policję, bo moja rodzina "gwizdała w nocy na cały blok", pukała do drzwi po czym uciekała itp idt. Co najlepsze - zrobiła laleczkę voodoo na postać dziecka, którą grozi siostrze przy każdej próbie wejścia/wyjścia z bloku. Psycholka - można olać, wiadomo, ale po jakimś czasie zaczyna to wkurwiać jak mało co, do tego siostra często siedzi sama w domu i ch*j jeden wie co babie przyjdzie kiedyś do głowy.

Policja, która przyjeżdżała niejednokrotnie na wezwanie psycholki, przeprowadziła rozmowę z obiema stronami i potwierdza, że kobieta jest chora na łepetyne. Tylko co z tego, skoro nie mogą nic zrobić? Funkcjonariusze twierdzą, iż za dotychczasowe wybryki nie mogą zabrać nigdzie sąsiadki. Bez zaistnienia większej szkody do wariatkowa mogą trafić osoby, które: a. z własnej woli się do niego zgłoszą, b. wnioskować będzie o to najbliższa rodzina. Kobieta mieszka sama, rodziny brak...

Po dzisiejszym wysłuchaniu tych historii od razu wiedziałem, gdzie skierować mogę swoją prośbę o pomoc. Znając waszą mentalność i wszechstronność drodzy użytkownicy, zwracam się z pytaniem jak wy byście postąpili w takim przypadku. Chodzi głównie o znalezienie jakiegoś haka jak załatwić głupią sukę. Pole do popisu jest spore z racji tego, iż kobieta jest niepoczytalna i zapewne każdy zaistniały incydent kierowałby na drogę winowajcy właśnie ją. No chyba że macie inny sposób rozwiązania tego problemu lub jesteście jej rodziną, to apeluje o wyjeb*nie baby ze społeczeństwa jak najszybciej.

Myślę, że niejeden zna takie przypadki z własnego doświadczenia i wie, że taki grzyb w społeczeństwie działa na szkodę każdego. Fotkę laleczki voodoo spróbuję zdobyć przy pierwszej wizycie u siostry... ... no dobra, cycków też, ale pogryzionych

Opowieść własna, pierwszy temat. Myślę, jednak że dobrze tu z nią trafiłem. Nie pozdrawiam pozostałych przekręconych sąsiadów
Zgłoś
Avatar
mika006 2014-11-22, 16:08 2
codzienne sranie na wycieraczke plus Slayer o 3 w nocy na caly opor
Zgłoś
Avatar
zavalistyzaval 2014-11-22, 16:18 3
BongMan napisał/a:

No i w takich sytuacjach prawo gówno może i powinien zadziałać zdrowy i racjonalny odruch społeczny. Wpierdol spuścić, nogi połamać żeby nie wychodziła z domu i od razu się oduczy. A jakby szumiała to solidarnie nikt nic nie widział, nie słyszał, policja przyjmuje zgłoszenie i sprawę z miejsca umarza i jest spokój. Ale nie, to Polska.



Ale ty pierdolisz... W takiej sytuacji od razu będą szukać winy po stronie jego siostry, a na pewno znajdzie się jakiś "dobry" sąsiad który się wysypie.
Też mam pierdolnięta sąsiadkę. Stara suka (jakieś 75-80 lat) twierdzi że ją straszę, nachodzę itp ale na razie nie odzywała się do mnie ani słowem. Wiem to, bo kiedyś spotkała się w windzie z moją dziewczyną i opowiadała jej że była już na policji w mojej sprawie, ale odesłali ją z kwitkiem.
Mam nadzieje że obie stare kurwy wykitują i powodzenia dla twojej siostry
Zgłoś
Avatar
slig01 2014-11-22, 17:06 21
A ja wam powiem co będzie osły jebane. Baba jest po prostu chora, najprawdopodobniej ma schizofrenię. Ale niestety tak to jest w polskim prawie, dopóki nie jest niebezpieczna dla otoczenia albo siebie to gówno można jej zrobić. Nawet jak zacznie być niebezpieczna - posiedzi w szpitalu parę tygodni, podleczą, dadzą leki do domu, wróci, leki brać przestanie bo nie ma rodziny która przypilnuje i zacznie się wszystko od nowa.
Przy jakiś grubszych akcjach można wzywać policję + pogotowie ratunkowe, jednak efekt będzie jak wyżej. Jest to wynik ułomności polskiego prawa w tej kwestii. W świetle powyższego Twoja siostra może zrobić w zasadzie tylko jedno - spieprzać z tego miejsca, innego wyjścia nie ma bo inaczej klientka żyć jej nie da.
Dziękuję, nie musicie bić brawo patałachy jedne z gimnazjum.
Zgłoś
Avatar
8765tj 2014-11-22, 17:12 5
ech tzw. "niska szkodliwość społeczna" osobiście mam w bloku dość wesołego jegomościa, ex- zomowca z resztą. Wiecie przebijanie kół, walenie z wiatrówki po szybach sranie/gazowanie klatki zapychanie zamka gównem itp, co najlepsze sami policjanci przyjeżdżający na akcje parokrotnie radzili spuścić wpierdol, tylko lekki gdyż "my mamy związane ręce ale w przypadku gdy okres rekonwalescencji nie przekracza 7 dni roboczych jest to brane tylko jako wykroczenie"
po prostu Polska
Zgłoś
Avatar
szefooo 2014-11-22, 18:45
Buła na pysk przy każdym spotkaniu wyleczy ją z każdej choroby. Gwarantuję.
Zgłoś
Avatar
sulik 2014-11-22, 19:15 5
autorze co ty kurwa pierdolisz? nie zyjemy w kraju 3 swiata zeby takich ludzi (tak ludzi) pozbyawc sie ze spoleczenstwa. o kulturze danej spolecznosci swiadczy m. in. to w jaki sposob postepuja z ludzmi chorymi (tak chorymi, po tych pobierznych objawach z duzym prawdopodobienstwem mozna rozpoznac schizofrenie). Ci co wpierdol by takiej babie dali niech sie zastanowia czy by swoja babcie/ matke pobili co stara jest (niektorzy twierdza ze starosc to choroba, co z tego ze taka jest natura i nie jest to niczyja wina). porownanie moze przejaskrawionem, ale czy to ze ta kobita zachorowala zalezalo od niej?
skoro mieszka sama, nie ma rodziny to mzoe zainteresuj pomoc spoleczna. jak trafisz na ogarnietego urzednika to duzo mozna zdzialac.
ps coraz wiecej niedojebow na tym portalu- jak nie gimbogowno to wulkanizator co chuja wie ale wazne ze jest z tego dumny.
pozdrowienia dla zavalistyzaval i slig01 jedyne glosy rozsadku pod tym tematem
Zgłoś
Avatar
farenc 2014-11-22, 19:16
Spróbujcie ją jakoś namówić(podświadomie), żeby podawała Twoją siostrę do sądu, ale tak, żeby nie wiedziała, że ta inicjatywa wyszła od was. Wiem, że to głupio brzmi ale nie ma się o co bać. Babka jest stuknięta i chuj wie co powypisuje w tym oskarżeniu, zapewne będą to jakieś bajki albo głupoty, których i tak nie udowodni. Po kilku razach prokuratura się wkurwi i wytoczy w stosunku do niej postępowanie i jak uznają ją za niepoczytalną, a tak będzie na 90% to zamkną ją do końca życia w wariatkowie. Dopóki ona was wkurwia, a nie prokuraturę to nic nie zrobią bo mają to w dupie, jak ona zacznie ich wkurwiać to sprawa nagle sama się rozwiąże. Już coś podobnego widziałem w życiu, więc powinno zadziałać.
Zgłoś
Avatar
turbomineta 2014-11-22, 23:59
Oskórować i posypać solą :3
Zgłoś
Avatar
macu66 2014-11-23, 0:08
najpierw cycki
Zgłoś
Avatar
DzikiDzo 2014-11-23, 0:11
Dawaj CyCki...... Babsko psychiczne olej !!!
Zgłoś
Avatar
T................M 2014-11-23, 0:11
Proponuje zalatwic sprawe kulturalnie i po prostu podejsc i jebnac ze lba.
Zgłoś
Avatar
4x4offroad 2014-11-23, 0:12 1
co dwa dni smaruj jej klamkę gównem
jeśli suszy bieliznę na dworze wcieraj watę szklaną...
ahhh... mogę tak bez końca też miałem złych sąsiadów.
Zgłoś
Avatar
crossdressphyxia 2014-11-23, 0:14 1
A wpaść z partyzanta i wyruchać bez pytania. Bo bez bolca baba dostaje pierdolca.
Zgłoś
Avatar
CFSD_89 2014-11-23, 0:16 1
farenc napisał/a:

Spróbujcie ją jakoś namówić(podświadomie), żeby podawała Twoją siostrę do sądu, ale tak, żeby nie wiedziała, że ta inicjatywa wyszła od was. Wiem, że to głupio brzmi ale nie ma się o co bać. Babka jest stuknięta i chuj wie co powypisuje w tym oskarżeniu, zapewne będą to jakieś bajki albo głupoty, których i tak nie udowodni. Po kilku razach prokuratura się wkurwi i wytoczy w stosunku do niej postępowanie i jak uznają ją za niepoczytalną, a tak będzie na 90% to zamkną ją do końca życia w wariatkowie. Dopóki ona was wkurwia, a nie prokuraturę to nic nie zrobią bo mają to w dupie, jak ona zacznie ich wkurwiać to sprawa nagle sama się rozwiąże. Już coś podobnego widziałem w życiu, więc powinno zadziałać.



Sorry ale pierdolisz głupoty.

Akurat byłem w takiej sytuacji, tyle że takie pisma były pisane do sądów przeciwko mnie. Każda jedna sprawa była odrzucana (na moją korzyść) a jak już nie, to musiałem brać wolne, jechać na nią i dopiero wtedy zapadał wyrok. I tak trwało to ładnych 5 lat jak nie więcej. Więc nie łudź się, że ktokolwiek cokolwiek z tym zrobi z własnej nie przymuszonej woli... Tyle lat, tyle pism, żadna sprawa nie zakończyła się na moją niekorzyść a i tak każde kolejne pismo sąd musiał przyjmować i machina się ładnie kręciła. A te pisma w 90% przypadków zawierały takie rzeczy, że z miejsca można by stwierdzić jakieś odchyły od normy osoby, która je składała no ale chuj.

Niech się przeprowadzi albo poczeka aż sąsiadka skończy żywot. Ile już takich spraw było poruszanych w mediach i nigdy nikt z tym nic nie może zrobić i wszyscy pozostają niezadowoleni.
Zgłoś
Avatar
atomboy 2014-11-23, 0:20 1
miałem sąsiada który zachowywał się równie psychopatycznie, policja była u nas co 3 dni . W końcu nie wytrzymałem zwabiłem go do piwnicy i spuściłem takie manto że dostał amnezji na kilka miesięcy wstecz. Trochę czuję się winny ale od tej pory sąsiad jest innym człowiekiem normalny, życzliwy i generalnie nie on. Da się porozmawiać ma hobby i pomaga ludziom w bloku wniosek? spuszczać społeczniakom manto.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie