18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Verdi 2023-11-22, 12:20 2
Nie wiem jaka była sytuacja i co tam trajkotają więc poczekam aż ktoś pierwszy się wypowie i będę udawać że to moja opinia odnośnie przedstawionego zajścia
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2023-11-22, 12:30 5
Biała małpa?
Zgłoś
Avatar
Rak.Odbytu 2023-11-22, 12:36 29
Standard, kobieta chce lać, ale każą jej usiąść i zapiąć pasy. Szczerze, to trochę ją rozumiem. Bardzo często w czasie lotu w przypadkowym momencie zapalają kontrolkę "zapiąć pasy" bo samolotem trochę trzęsie. Pasażerowie mają siedzieć, ale załoga dalej łazi, więc chyba aż tak niebezpiecznie nie jest. I gówno ich obchodzi, że ludziom chce się lać bo przed chwilą podali im kawę. Masz kurwa siedzieć, bo pan pilot nakazał, niby dla własnego bezpieczeństwa. Tyle, że jak siedzę akurat w kiblu to mnie nie wyrzucą, a tam pasów przecież nie ma. Poza tym, jak chcę ryzykować i stanie mi się krzywda, to moja sprawa i chuj komu do tego. Choćbym se kark złamał.
Wiele razy widziałem pasażerów wkurwionych z tego powodu i wcale im się nie dziwię.
Zgłoś
Avatar
Kutazz 2023-11-22, 12:38 21
Powinni takich wypierdalać z samolotu w trakcie lotu

Bez spadochronu
Zgłoś
Avatar
chorym 2023-11-22, 12:43 1
Mzimu napisał/a:

Biała małpa?



otóż to, pewnie adoptowana na zasiłki
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2023-11-22, 13:15 14
Rak.Odbytu napisał/a:

Standard, kobieta chce lać, ale każą jej usiąść i zapiąć pasy. Szczerze, to trochę ją rozumiem. Bardzo często w czasie lotu w przypadkowym momencie zapalają kontrolkę "zapiąć pasy" bo samolotem trochę trzęsie. Pasażerowie mają siedzieć, ale załoga dalej łazi, więc chyba aż tak niebezpiecznie nie jest. I gówno ich obchodzi, że ludziom chce się lać bo przed chwilą podali im kawę. Masz k***a siedzieć, bo pan pilot nakazał, niby dla własnego bezpieczeństwa. Tyle, że jak siedzę akurat w kiblu to mnie nie wyrzucą, a tam pasów przecież nie ma. Poza tym, jak chcę ryzykować i stanie mi się krzywda, to moja sprawa i ch*j komu do tego. Choćbym se kark złamał.
Wiele razy widziałem pasażerów wk***ionych z tego powodu i wcale im się nie dziwię.



Ale na początku lotu ledwo startujesz i co? Można już się z pasow rozpiąć to zaraz horda leci do kibla... To co przed lotem nie wiedzieli dorośli ludzie, że siku? Później stoją kolejki do kibla bo 3h nie wytrzyma baba czy chlop . Ale jak komuś chce się mocno srac to wolę żeby sobie poszedł do kibla krzywdę zrobil niż mi zasmrodzil resztę lotu
Zgłoś
Avatar
Pedator 2023-11-22, 13:17 22
Kutazz napisał/a:

Powinni takich wypierdalać z samolotu w trakcie lotu
Bez spadochronu



Tylko nad morzem bo jak taki wieprz pierdolnie komuś na chaupe z kilku kilometrów to jakby mała bomba spadła.
Zgłoś
Avatar
Rak.Odbytu 2023-11-22, 13:42 1
ProVVe napisał/a:

Ale na początku lotu ledwo startujesz i co? Można już się z pasow rozpiąć to zaraz horda leci do kibla... To co przed lotem nie wiedzieli dorośli ludzie, że siku? Później stoją kolejki do kibla bo 3h nie wytrzyma baba czy chlop . Ale jak komuś chce się mocno srac to wolę żeby sobie poszedł do kibla krzywdę zrobil niż mi zasmrodzil resztę lotu


Start i lądowanie to inna bajka, można przewidzieć i wysrać się przed albo po. Ale bardzo często to się zdarza w środku lotu i wtedy jest wkurwiające, sczególnie jak każą siadać co 15 minut czego doświadczyłem nie raz.
Zgłoś
Avatar
M883 2023-11-22, 13:50 4
Rak.Odbytu napisał/a:

Standard, kobieta chce lać, ale każą jej usiąść i zapiąć pasy. Szczerze, to trochę ją rozumiem. Bardzo często w czasie lotu w przypadkowym momencie zapalają kontrolkę "zapiąć pasy" bo samolotem trochę trzęsie. Pasażerowie mają siedzieć, ale załoga dalej łazi, więc chyba aż tak niebezpiecznie nie jest. I gówno ich obchodzi, że ludziom chce się lać bo przed chwilą podali im kawę. Masz kurwa siedzieć, bo pan pilot nakazał, niby dla własnego bezpieczeństwa. Tyle, że jak siedzę akurat w kiblu to mnie nie wyrzucą, a tam pasów przecież nie ma. Poza tym, jak chcę ryzykować i stanie mi się krzywda, to moja sprawa i chuj komu do tego. Choćbym se kark złamał.
Wiele razy widziałem pasażerów wkurwionych z tego powodu i wcale im się nie dziwię.



Niekomfortowa sytuacja, ale jakby babsko podczas turbulencji upadło na kogoś, to przy jej masie żebra połamane.
Zgłoś
Avatar
flejtuch 2023-11-22, 13:57 1
Dożywotni ban na latanie wystarczy
Zgłoś
Avatar
turor 2023-11-22, 14:47 5
M883 napisał/a:

Niekomfortowa sytuacja, ale jakby babsko podczas turbulencji upadło na kogoś, to przy jej masie żebra połamane.



Po co mu tłumaczysz?
Przecież często lata to wie jak to się może skończyć.
Jebnie mu kiedyś taka baba podczas turbulencji dupą w głupi łeb to zmieni zdanie .
Tacy jak on na koniec jeszcze sprawę założą linii lotniczej, że nikt baby nie przyspawał w czasie lotu do fotela
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-11-22, 15:01
Jak tacy ludzie, którzy nie mogą wytrzymać bez sikania 8h przesypiają noc? Pieluch używają, czy wybudzają się w środku nocy i lecą do kibla?
Zgłoś
Avatar
sothis 2023-11-22, 15:24 3
Siriuz napisał/a:

Jak tacy ludzie, którzy nie mogą wytrzymać bez sikania 8h przesypiają noc? Pieluch używają, czy wybudzają się w środku nocy i lecą do kibla?



Nie zdarza Ci się czasem obudzić w nocy na siku?
Zgłoś
Avatar
Antebot 2023-11-22, 16:08 1
Niech leje do walizy.
Swego czasu, na ognisku jednym, koleżka womitować zaczą. Został zjebany jak bura suka, że estetykę biwakową psuje. Dalsze jego wymiociny grzecznie we własny plecak. Uskuteczniał. Nie było to zatrucie, wódą zatruć się nie można.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie