18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
sznycel 2012-12-22, 21:38
szpoq napisał/a:

matizem rozwaliłem volvo s60 i golfa4, sam go po tym klepałem. Jebcie sie na ryj.



Ta, Volvo S60... Chyba spawane z dwóch matizów.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-12-22, 22:16 2
sznycel napisał/a:



Ta, Volvo S60... Chyba spawane z dwóch matizów.



Łooooo Boże ale zasuszyłeś :/
Zgłoś
Avatar
Spoon9 2012-12-22, 22:55
@grahoo
Oj tam, wszyscy wiemy że twój matiz, czy inne deawoo które sądząc po twoim komentarzu posiadasz jest lepsze od wszystkich innych samochód, było tańsze, mniej pali, jest lepiej wykonane, lepiej się prowadzi i się nie psuje.

Hejt na Deawoo to nie hejt tylko coś co nazywa się rozsądek, te samochody są za drogie, co chwilę się psują a części są drogie, wykonanie mega chujowe nie mówiąc już o właściwościach jezdnych. Wolałbym chodzić piechotą nawet w te mrozy i niż kupić deawoo a co dopiero matiza, nawet nie chodzi o to że ktoś by mnie w tym zobaczył czy że nie jest modny czy inne gówno, chodzi o to że kupowanie tych samochodów nie jest rozsądne, zwykle to było
-sunsiad se kupił to czemy my su nie kupimy?
lub
-Matiz to w ogóle taki czadowy samochód, stary, jest na prawdę w dechę, nie chcesz kupić? Jest naprawdę czadowy, no ale nie potrzebuję teraz samochodu i w ogóle wyjeżdżam, no ale stary, jest czadowy, naprawdę polecam!
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-12-22, 23:50 2
Matiza też mam...
Ma 14 lat i w końcu przydałoby się wymienić rozrząd.
Zapierdala mi płyn chłodniczy z pompy na pasek alternatora i piszczy przy zmianie na niższy bieg
Fakt zaczyna się sypać... od stycznia biorę się za to wszystko... ale z zewnątrz jest naprawdę zadbany, myjnia 5 razy w miesiącu 4 razy w roku twardy sonax. Lakier lepszy od nie jednego 4 latka z Niemczech.
Ale nie narzekam, dbam o niego jak tylko mogę bo mam go od nowości wiem o nim wszystko i się przyzwyczaiłem.
Rok temu kupiłem hondę a żonie dałem matiza, po jej półrocznej jeździe stwierdziłem że wracam do matizka bo moja żona rozjebie go prędzej niż ja używaną hondę
Wiem że każdy śmieje się z matiza ale to jak jeżdżą matizy po mieście też mnie wkurza.
Stary dziadek jadąc na 3 biegu 40km/h to nie dziwne tak? ale to jak matizy jeżdżą i kiedy się psują nie zależy od nich tylko od użytkowników. Nawet simsonem s 50 można autobus prześcignąć jak się potrafi jeździć. Miejcie sobie swoje bmw, vw, renaulty i co tam macie ale jak nie będziecie dbać o nie i nie będziecie potrafili jeździć to i matiz was zostawi daleko w tyle...
A co do ptaków srających na auta ??? Na ludzi też srają...

A zaraz ten na dole będzie mnie negował...
Zgłoś
Avatar
konriixko 2012-12-23, 0:13
drodzy użytkownicy przemieszczadła dwuśladowego zwanego Matizem, jakikolwiek pojazd o którego się dba będzie ładny, jakikolwiek pojazd nie będący w ciągłej eksploatacji będzie się mniej psuł, ale to nie usprawiedliwia gówna w jakim się przemieszczacie, pojazd dla małych człowieczków z małymi członkami z wielkim Ego" co to ja nie mam", a przychodzi co do czego to ludzie wolą kupić starszą Astre z sypiącym się nadwoziem bo lepszy silnik wyposażenie i więcej przestrzeni
Zgłoś
Avatar
grahoo 2012-12-23, 2:37
@Spoon9
nie, nie mam Matiza, aktualnie nie posiadam samochodu bo mnie najzwyczajniej w świecie na samochód (póki co) nie stać
Zgłoś
Avatar
s................u 2012-12-23, 21:00
jakie auto taki prestiż
Zgłoś
Avatar
Spoon9 2012-12-24, 0:11
@grahoo Tym bardziej nie rozumiem czemu kryjesz właścicieli matizów
Zgłoś
Avatar
genghiskhan 2012-12-24, 21:11
szpoq napisał/a:

matizem rozwaliłem volvo s60 i golfa4, sam go po tym klepałem. Jebcie sie na ryj.


uuu pan groźny
podaj blachy to będę wiedział, przed którym uciekać bo mi jeszcze v70 skasujesz
Zgłoś