18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
garota 2021-05-18, 9:04 1
Jak można być mordercą na takim lajcie? Jak kurwa? Publiczne miejsce, wszędzie świadkowie i kamery. Wyrok masz na 100% bardzo ciężki. Albo debilizm wrodzony i u takiej osoby można wykryć, albo są to kurwa po prostu jebane zwierzęta. Btw. ten w białym niezły zjeb. Zasłużył na kulkę.
Zgłoś
Avatar
Quassar 2021-05-18, 9:23 2
garota napisał/a:

Jak można być mordercą na takim lajcie? Jak kurwa? Publiczne miejsce, wszędzie świadkowie i kamery. Wyrok masz na 100% bardzo ciężki. Albo debilizm wrodzony i u takiej osoby można wykryć, albo są to kurwa po prostu jebane zwierzęta. Btw. ten w białym niezły zjeb. Zasłużył na kulkę.



To jest też ta zjebana znieczulica popatrz na tego gościa na 2 planie w szarej bluzie wyszcy uciekają a ten sobie siedzi i na lajcie patrzy dopiero jak jakiś 3 gościu zaczął strzelać to uciekł z lini ogna... a tak to wcześniej miał wyjebane że ktoś do kogoś strzela byle nie do niego.
Zgłoś
Avatar
PanKukuruźnik82 2021-05-18, 9:26
garota napisał/a:

Jak można być mordercą na takim lajcie? Jak k***a? Publiczne miejsce, wszędzie świadkowie i kamery. Wyrok masz na 100% bardzo ciężki. Albo debilizm wrodzony i u takiej osoby można wykryć, albo są to k***a po prostu j***ne zwierzęta



Gość zapewne miał 100% wyjebane na twoje kamery i wyroki. To wygląda jak zemsta gdzie sprawca ma wyjebane co sie później z nim stanie.
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2021-05-18, 9:44 4
Ja pierdole. Ekspercka gimbaza po studiach kryminalistyki na NCIS wyjebała w komentarzach.

Poza tym żyjecie w jakichś bańkach dla niedorozwiniętych i wyobrażacie sobie, że trzeba być "zwierzęciem" żeby zabić człowieka. Ale w sumie dobrze, że jesteście tak ograniczeni. Dzięki temu można wami gospodarować jak bydłem hodowlanym, bo stada wilków nie da się hodować.
Zgłoś
Avatar
X................3 2021-05-18, 13:20 4
DzidaZawodnik napisał/a:

Ja pierdole. Ekspercka gimbaza po studiach kryminalistyki na NCIS wyjebała w komentarzach.
Poza tym żyjecie w jakichś bańkach dla niedorozwiniętych i wyobrażacie sobie, że trzeba być "zwierzęciem" żeby zabić człowieka. Ale w sumie dobrze, że jesteście tak ograniczeni. Dzięki temu można wami gospodarować jak bydłem hodowlanym, bo stada wilków nie da się hodować.



i ty pewnie uważasz się za takiego wilka xD hahaha
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2021-05-18, 13:47
a gruba zajebała komórkę i w długą
Zgłoś
Avatar
Policeman 2021-05-18, 13:52 5
Najlepszy ten w białym sweterku [i masce haha], wyciąga klamę na uzbrojonego gościa i zamiast go odjebać to nią tylko macha, chwile później dostaje kulę. Trzeba być skrajnym debilem by wyciągać broń na typa, który 30 sekund temu przy wszystkich odjebał kogoś strzałem w głowę i... pomachać tą spluwą przed jego twarzą
Zgłoś
Avatar
Wendigo 2021-05-18, 14:28
Tam chyba wszyscy noszą broń
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2021-05-18, 14:37 1
Xson33333 napisał/a:

i ty pewnie uważasz się za takiego wilka xD hahaha



A co to ma do rzeczy psiocho z awatarem, który z miejsca wyjaśnia, ze mamy do czynienia z klasyczną betą. Poczułeś się urażony komentarzem i jedyne co ci pozostało, to jakaś niezrozumiała próba ośmieszenia mnie w oczach reszty odmóżdżonych której ten komentarz dotyczył?

"No jak można nie uważać sie za bydło hodowlane iks de huehuehue"
Zgłoś
Avatar
Aprilman 2021-05-18, 14:53 1
Quassar napisał/a:

To jest też ta zjebana znieczulica popatrz na tego gościa na 2 planie w szarej bluzie wyszcy uciekają a ten sobie siedzi i na lajcie patrzy dopiero jak jakiś 3 gościu zaczął strzelać to uciekł z lini ogna... a tak to wcześniej miał wyjebane że ktoś do kogoś strzela byle nie do niego.



Jebać strzelaninę, musiał skończyć piwko .
Zgłoś
Avatar
X................3 2021-05-18, 16:07 1
DzidaZawodnik napisał/a:

A co to ma do rzeczy psiocho z awatarem, który z miejsca wyjaśnia, ze mamy do czynienia z klasyczną betą. Poczułeś się urażony komentarzem i jedyne co ci pozostało, to jakaś niezrozumiała próba ośmieszenia mnie w oczach reszty odmóżdżonych której ten komentarz dotyczył?
"No jak można nie uważać sie za bydło hodowlane iks de huehuehue"



Niezły z cb zjeb, nie ma co xD
Zgłoś