18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Nyrewesa 2010-05-22, 10:43
I bardzo dobrze!!!
Zgłoś
Avatar
maciora 2010-05-22, 11:08
siłę to on ma... tia... tylko nic poza tym
Zgłoś
Avatar
mcmt 2010-05-22, 11:08
Turkusowa Dziewica napisał/a:

Walka kiepska, Pudzian niedoświadczony, przeciwnik, mimo, że sylwunia, był większy i wyższy co już przekreśliło jakiekolwiek szanse Pudziana, bo nawet nie miał możliwości zadać ciosu.

Ale fajnie się patrzy jak najpierw wszyscy się podniecają Pudzianem a teraz będzie fala prześmiewców i szyderców. Ale to w Polsce tak jest i staje się nudne, już się szykuje by dodać temat do ignorowanych bo się zaraz gimbusy zlecą.

@down
Just as predicted, jestem kurwa socjologiem normalnie.


Zgadzam sie w 100%. Tak samo zreszta bylo z Kubica, ktory teraz w Renault czyni prawie cuda.
Nikt nie zauwaza, ze Pudzian postawil sobie poprzeczke bardzo ambitnie wysoko. Koles ma teraz duzy problem, bo swoja kariere postawil na jedna karte. Wycofanie sie z MMA bedzie raczej kompromitacja a powrot do Strongman w jego wieku, byc moze niemozliwe.
Byc moze uparcie bedzie cisnal na MMA. Musi sie wyrobic kondycyjnie przede wszystkim.

Kubice kiedys tez wszyscy "znafcy" skreslili.
Zgłoś
Avatar
Furor Uterinus 2010-05-22, 11:10 1
Zamiast tej nudnej walki moglibyście wkleić panie, bo pokazały klasę! (Brak urody nadrobiły techniką ) imo najlepsza walka pozakuchenna ever.
Zgłoś
Avatar
power-3 2010-05-22, 11:17 1
Pudzian był zmęczony po poprzedniej walce, dwie stoczone w karierze, Sylvia ponad 30 walk za sobą...
ktoś tu jest newbe, a ktoś tu jest pro, więc stulcie gęby bo irytujące są te fale potępienia i fascynacji, gdyby Pudzian nie był "gwiazda" to byście jeszcze nie wiedzieli, ze mamy takiego reprezentanta w MMA, a większość z was by nie wiedziała co to MMA...

PS Jak przestanie walczyć, bo dostał wpierdol, wtedy możecie go gnębić!
Zgłoś
Avatar
Bones 2010-05-22, 11:26 1
power-3 napisał/a:

Pudzian był zmęczony po poprzedniej walce



pierdolisz stary, przecież miał 2 tygodnie żeby odpocząć
Zgłoś
Avatar
power-3 2010-05-22, 11:32
Bones napisał/a:



pierdolisz stary, przecież miał 2 tygodnie żeby odpocząć



zakwasy miał xD
Zgłoś
Avatar
mcmt 2010-05-22, 11:36
"Pudzian: Jeszcze pokażę lwi pazur"
Kod:
POSŁUCHAJ, CO POLAK MÓWIŁ PO WALCE<br> <br> Po walce Tim Sylvia triumfuje. Po pokonaniu Mariusza Pudzianowskiego powiedział: "I tak wytrzymał dłużej, niż myślałem". Polak uznał wyższość rywala, ale w wypowiedzi dla tvn24.pl obiecuje: Jeszcze o mnie usłyszycie.<br> Pudzian padł w II rundzie<br> W swoim trzecim pojedynku MMA Mariusz Pudzianowski po raz pierwszy musiał... czytaj więcej &raquo;Do walki w formule MMA (Mixed Martial Arts - mieszane sztuki walki) doszło w amerykańskim Worcester, niedaleko Bostonu. Na trybunach zasiadło wielu Polaków. - Doping był wspaniały, było dużo polskiej publiczności. Dziękuję wam i na pewno was nie zawiodę - mówił "Pudzian". Wśród kibiców pojawił się m.in. Marcin Gortat, środkowy drużyny NBA - Orlando Magic.<br> Mariusz Pudzianowski dla tvn24.pl<br> <br> Poobijany na wakacje<br> <br> Obecność "biało-czerwonych" kibiców dostrzegł też Amerykanin. - Uważam siebie za jedną z legend MMA, a tu nagle wychodzę na walkę i widzę polskich kibiców wrzeszczących na mnie i wykrzykujących imię Pudzianowskiego - powiedział cytowany przez serwis "sherdog.com".<br> <br> Sylvia zmusił Polaka do poddania walki w drugiej rundzie. Pojedynek trwał sześć minut i 43 sekundy. - To przez kondycję - tłumaczył Pudzianowski.<br> <br> - Ja się nigdy nie poddaję. Jeszcze pokażę lwi pazur. Pokazałem w strongmenach, pokażę i tutaj - dodał.<br> <br> Teraz, jak zdradził nam, planuje 2 tygodnie wolnego. - Małe wakacje i wracam do treningów. Usłyszycie o mnie jeszcze nie raz - obiecuje.

Zrodlo: tvn24.pl/-1,1657404,0,1,pudzian-jeszcze-pokaze-lwi-pazur,wiadomosc.html

Nic sie nie nauczyl i nadal stawia wszystko na jedna karte obiecujac cos, czego moze nie dokonac. Zimne podejscie Kubicy do "fanklubow" wydaje sie w polskiej rzeczywistosci bardziej uzasadnione. Byc moze i uslyszymy, oby nie w nowej edycji "Tanca z gwiazdami"...
Zgłoś
Avatar
Arystokrata 2010-05-22, 11:52
Szkoda, że dostał.
Fajnie byłoby mieć rodaka w lidze światowej MMA, ale jednak jest jeszcze amatorem, a do tego takim pysznym...
Zgłoś
Avatar
Wiśniowy 2010-05-22, 12:06
Gówno kurwa 3;0 haha. Dostał po ryju, Pudziana to chyba tylko w bolidzie koło Kubicy nie było.
Zgłoś
Avatar
Arystokrata 2010-05-22, 12:35 1
Turkusowa Dziewica napisał/a:





Kto jest za tym by przy rejestracji na sadola wymagany był skan dowodu osobistego?


Wypraszam sobie.
Nie każdy jest pierdolnięty.

Wystarczy skomplikowane zadanie matematyczne.
Człowiek inteligenty poradzi sobie tak, że albo sam je rozwiąże, albo poszuka rozwiązania jak nie jest dobry z matmy np.

A jak inteligentny, to wie, że takie takie zachowanie jest poniżej krytyki i nie będzie się (raczej) tak zachowywał.

Cytat:

Późną nocą, krótko po godzinie trzeciej nad ranem, okazało się, że Mariusz Pudzianowski przypłacił walkę z Timem Sylvią nie tylko przegraną, ale także złamaną nogą.

- Jesteśmy w tej chwili w szpitalu. Okazuje się, że Mariusz walczył od połowy rundy ze złamaną nogą - mówi Corey Fischer, promotor imprezy, która przyciągnęła d Worcester ponad 7 tysięcy widzów.

- Mariusz narzekał trochę na ból nogi podczas konferencji prasowej, ale nikt z nas nie przypuszczał, że jest tak źle. Wyniki prześwietlenia wykazały złamanie. Nie wiemy jeszcze jak skomplikowane.


Pudzian miał jeszcze bardziej przejebane.
Nie dość, że walczył z większym, cięższym i bardziej doświadczonym to jeszcze z nogą złamaną...
Źródło
Zgłoś
Avatar
Vomitdrinker 2010-05-22, 12:46
bardzo piękny gruby wpierdol, skończyło się jaranie Pudzianem, niech zajmę się lepiej śpiewaniem w gejowskich programach Polsatu
Zgłoś
Avatar
tHe_mariO 2010-05-22, 12:51
czy mógł by mi ktoś wytłumaczyć jak się nazywa "manewr" pudziana w 8:26min. xD??
Zgłoś
Avatar
PinkRose 2010-05-22, 13:00
Arystokrata napisał/a:

Szkoda, że dostał.
Fajnie byłoby mieć rodaka w lidze światowej MMA, ale jednak jest jeszcze amatorem, a do tego takim pysznym...



Jesteś gejem ?

Co do walki podobała mi się, raz się nie udalo to będzie miał więcej prób. Czekam na jego kolejną walkę o ile się zgłosi.

A wszyscy którzy najeżdżają na Pudziana, niech wypierdalają oglądać mecze swojej boskiej reprezentacji Polski. Założę się o to że większość osób która źle życzy Pudzianowi, to jednostrzałowe pizdy , które padają od pierwszego leszcza napotkanego po drodze. Nie ma to jak Polska zawiść i tendencja do negatywnego wyrażania się o polakach którzy chcą coś osiągnąć na świecie.

Jeśli wam się nie podoba obecność Pudziana w mediach to po prostu ignorujcie te informacje albo wyłączcie telewizor, radio i internet.
Zgłoś
Avatar
JebakLeśny 2010-05-22, 13:02
Od początku wiedziałem, że pudzian nie ma czego szukać w MMA
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie