18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
marczak666 2010-05-22, 13:17
mcmt napisał/a:

"
Teraz, jak zdradził nam, planuje 2 tygodnie wolnego. - Małe wakacje i wracam do treningów. Usłyszycie o mnie jeszcze nie raz - obiecuje.[/code]



wziąłby się za trening kondycyjny a nie wakacje, nie zasłużył..
Zgłoś
Avatar
Arystokrata 2010-05-22, 13:19 1
PinkRose napisał/a:


Jesteś gejem ?



Pojebało Cie?
Chodziło mi o pychę.
Pyszałkowaty, pyszny.
W tym sensie.
Zgłoś
Avatar
sensi 2010-05-22, 13:26
mnie już irytował swoją wszechstronnością, polski show biznes ma to do siebie, że jak ktoś już jest sławny, to się go wpierdala gdzie tylko można.

Ale może mówię tak bo sama nic nie umiem :C
Zgłoś
Avatar
~Angel 2010-05-22, 13:42
Jak podał onet.pl podobno Pudzian poddał walkę z powodu złamanej nogi.

sport.onet.pl/kickboxing-mma/zlamana-noga-mariusza-pudzianowskiego,1,3...
Zgłoś
Avatar
Ranger 2010-05-22, 13:51
Dziwny sport. Przez 3/4 czasu się przytulają, jak najlepsi kumple; potem parę kopów w nogi i koniec walki
Zgłoś
Avatar
Flo 2010-05-22, 14:13
power-3 napisał/a:

Pudzian był zmęczony po poprzedniej walce



Tej o głosy widzów w tv show?
Czy tej w której tulił się do Japończyka i leżakował na linach?

Tak czy siak nareszcie skończy się rumakowanie, od razu pado się wrąbał to zawodowego mma.. mógł najpierw trenować rok/ dwa, spraringi, regularne treningi, ale o czym mowa? Przecież jemu nie zależy na tym by być uznany w MMA i coś osiągnąć, chodzi tylko i wyłącznie o... uwaga... $$$$$$$$$$$$$$$
Zgłoś
Avatar
freegreen 2010-05-22, 14:16 5
Nie rozumiem waszego nastawienia. jeśli nawet sprzedaje sie w show jak to piszecie, to co was to interesuje... Drażni cie w tv ? Nie oglądaj... Ja przestałem oglądać i czuje że mam zdrowsze poglądy od innych. Jeśli to jest jego nowy sposób na kase to jego sprawa. Każdy Może robić co chce i jak chce. Chce startować w MMA... jego sprawa a że jest głośno o nim to się nie dziwie... Jak ktoś kto jest mistrzem świata w strongman może po cichu wejśc w MMA, lub w cokolwiek? To media robią z niego taką osobe a wy to łykacie jak blondynki. Dla was to powinnien chyba odejsć na emeryture i cisza grobowa, bo inaczej dalej byście po nim jezdzili... Nie ważne co by robił i gdzie. Zazdrość przede wszystkim...
Zgłoś
Avatar
Flo 2010-05-22, 14:44
@freegreen
tak mógłby "cichu" wejść do MMA, a nawet jeśli mógł sobie trenować i jak powiedziałem mieć sparingi itp. (nie spotkałem się jeszcze z transmisją z walk sparingowych) po co od razu na walczyć na galach? A co do nie oglądania TV, zdziwiłbyś się, ale chyba mało kto tutaj oglądał popisy wokalne/ taneczne/ jeździeckie/ szachowe Mariusza Pudzianowskiego. Ale swoim zachowaniem niszczy zdobyty szacunek, słyszałeś może takie stwierdzenie: "jak coś do wszystkiego, to jest do niczego"?

Bez napinki
Zgłoś
Avatar
D................l 2010-05-22, 14:50
Tacy wielcy znawcy, że Pudzian bić się nie umie, ale mało kto wie, że Pudzian od bardzo dawna trenuje karate i ma parę kyu (nie pamiętam dokładnie, ile). Więc nie pierd... gadajcie mi tu głupot o braku doświadczenia w walce. Część treningów i teorię ma za sobą, a na brak praktyki nie narzekajcie, bo Pudzian chyba musi jakoś zacząć, nie?

Ja tam życzę mu powodzenia. Co jak co, ale swój koleś i bardzo go lubię.
Zgłoś
Avatar
sensi 2010-05-22, 14:58
co to jest kyu?
Zgłoś
Avatar
LajON 2010-05-22, 15:26
wreszcie ten idiota zobaczył co to prawdziwe MMA ;D
śmieszyły mnie wcześniejsze teksty w internecie że niby pudzian miałby walczyc z Fedorem
Zgłoś
Avatar
chopper 2010-05-22, 15:35
wiedziałem że tak będzie bo pudzian nie mówił przed walką "tanio skóry nie sprzedam "
Zgłoś
Avatar
krzyzu83 2010-05-22, 15:37
no i w końcu ktoś mu ryja obił może w końcu zda sobie sprawę że na robienie kariery w MMA trzeba coś więcej
Zgłoś
Avatar
Psota 2010-05-22, 17:06
po części każda wypowiedz zawiera rację dodam tylko szkoda ze kolejny polak poddaje walkę
Zgłoś
Avatar
mizi 2010-05-22, 17:13
ha, prawie zemdlał skurwysyn pod koniec
pudzian możne sobie nosić samochody czy stalowe walizki, ale na coś takiego nie był przygotowany, bo to noszenie to co innego walka na ringu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie